İçeriğe Yönlendir

Turtle Wax Jetblack Serisi

Buğra Höngül

Recommended Posts

İsmail Avcı
Aslında bir çok ürün tavsiye edebilirim fiyat aralığınızı bilsem çok daha net söyleme imkanım olur
50-60 butce ayarayim biyorum
Yorum bağlantısı
Buğra Höngül
50-60 butce ayarayim biyorum
Sprey mi olsun yoksa kutu wax mı?
Yorum bağlantısı
İsmail Avcı
Sprey mi olsun yoksa kutu wax mı?
Sprey daha kullanisli olur gibi
Yorum bağlantısı
Yigit Özdal
nereden temin ettiniz

Alışveriş sitelerinde var ben kimyasaladamlardan aldım
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Buğra Höngül
Sprey daha kullanisli olur gibi
Katıwax uzun ömürlü olur aslında
Yorum bağlantısı
İsmail Avcı
Katıwax uzun ömürlü olur aslında
Uygulamasi hangisi kolaysa ..sen ne dersen acigim
Yorum bağlantısı
Buğra Höngül
Uygulamasi hangisi kolaysa ..sen ne dersen acigim
O şöyle :) katıwax uzun sürüyor uygulaması spreye göre çok az zor sprey basit ama ömrü kısa katıya göre

Sıvı olarak sonax brillant shine detailer katı olarakta fiyat performans ürünü turtle wax ice wax soft99 kadar su iter farkı ise. Bu su itişine rağmen parlaklıktan ödün vermemesi

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Özcan Cepheci

Sürekli ucuz fiyat performans oranı idare edecek ürün arıyoruz.Bunların yerine uzun sureli iş görecek orta halli ve boya koruma yapan yerlerden ucuza mal edebileceğimiz bir çözüm kiti yokmu? Önümüz yaz kuş pisliği ve güneşe dayanıklı elle uygulanabilecek bir şey.Her yıkamada veya ay uygulama gerektirmeyecek biraz tembel işi olsun.:biggrin:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Alpay Sumer

valla bana yazdi bugra bey... yarin elimde insallah ilk guzel havada denerim fotograflarim ornek amacli...

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
51 dakika önce, Özcan Cepheci yazdı:

Sürekli ucuz fiyat performans oranı idare edecek ürün arıyoruz.Bunların yerine uzun sureli iş görecek orta halli ve boya koruma yapan yerlerden ucuza mal edebileceğimiz bir çözüm kiti yokmu? Önümüz yaz kuş pisliği ve güneşe dayanıklı elle uygulanabilecek bir şey.Her yıkamada veya ay uygulama gerektirmeyecek biraz tembel işi olsun.:biggrin:

rakamla düz orantılıdır, sürpriz iş çıkaran ürün olmaz bu piyasada.

temel iyi cilalı ise, parlaklık devamı için sonax hızlı cila iyidir, ıslak kullanılır ekstra zaman da harcatmaz, bir sprey kutusu ile 2 yıl falan rahat gidersiniz.

Yorum bağlantısı
M.Fatih Yüce
Bir saat önce, Özcan Cepheci yazdı:

Kuş pisliği (özellikle martı) ve güneş için bir çözüm bulunduğunu yada bulunacağını hiç sanmıyorum. Bu iş biraz gönül işi, ya Buğra gibi uğraşacaksınız, yada benim gibi hiç uğraşmayacaksınız.Yada Hızlı cila alıp keyfiniz oldukça sürüp kendinizi birazcıkda olsa avutacaksiniz...

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
İsmail Avcı

Kuş pisliği (özellikle martı) ve güneş için bir çözüm bulunduğunu yada bulunacağını hiç sanmıyorum. Bu iş biraz gönül işi, ya Buğra gibi uğraşacaksınız, yada benim gibi hiç uğraşmayacaksınız.Yada Hızlı cila alıp keyfiniz oldukça sürüp kendinizi birazcıkda olsa avutacaksiniz...

Hah iste ben .sık vakit ayiramam ,böyle incik cincik isler beni sıkar,araba koyu renk iki ayda bi yapsam 1 ay keyfini yaşasam [emoji2]

Kendimii avutsam

Yorum bağlantısı
M.Fatih Yüce
7 saat önce, İsmail Avcı yazdı:

Hah iste ben .sık vakit ayiramam ,böyle incik cincik isler beni sıkar,araba koyu renk iki ayda bi yapsam 1 ay keyfini yaşasam emoji2.png

Kendimii avutsam

https://www.hepsiburada.com/turtle-wax-nano-teknoloji-likit-cila-300-ml-p-HBV000008IL1G

Oldukça hesaplı ve güzel bir ürün bugüne özel fiyat...Hızlı cila kadar kolay değil ama 3-4 ayda bir yapsan yeterli,en fazla 2saatini alır...

Yorum bağlantısı
Yigit Özdal
Hah iste ben .sık vakit ayiramam ,böyle incik cincik isler beni sıkar,araba koyu renk iki ayda bi yapsam 1 ay keyfini yaşasam [emoji2]Kendimii avutsam

Siz wax kullanın türkiye şartlarında çift kova tekniği ile 2 3 ay götürür güzel bi şampuanla hem güneşten yıpranmayı azaltırsınız.
Yorum bağlantısı
Akan Belen

Valla bir dönem o kadar çok ilgileniyordum ki. İşin içine girince inanılmaz da ürün çeşitliliği var. Nano koruma muhabbeti çıkınca işler biraz karıştı sanki. Reklamlara bakın genelde hep su iticilik üstünden gidiyor. Bende de bir çok ürün var. Eskiden aldığım wax colliante 915 yarım bile olmadı. Ama bu ürün şu iticilik olarak çok da başarılı gelmiyor bana. Yıkama sonrası basit uygulama için ataş hızlı cila kullanıyorum. Geçen arabayı yikattim. Yıkamaci abi ilaç bile işlemiyor senin arabaya dedi. Bu iyi ki kötü mü anlamadım [emoji23][emoji23][emoji23]

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...