İçeriğe Yönlendir

C - Max II - Aracıma Sonradan Sis Farı - Cruise Control - Anahtarsız Giriş Yapmak İstiyorum

Sinan Kaya

Recommended Posts

Sinan Kaya
(düzenlendi)

Merhaba arkadaşlar malunuz bazı arkadaşlar biliyordur c max 2 ye hızlı bir geciş yaptım.Ama eksikleri cok biraz arastırdım ama tam kesin bi şey bulamadım

Aracım burda istedigin özelligi istedigin gibi ekledigin icin yine acayip bi sey full direksiyon kumanda var cruise control yok 

İlk önce sis farı hakkında bilignize ihtiayım var normalde olmasa da olur diyordum hatta sisfarı yerine cok güzel gündüz farı projem vardı ama halla kararsızım.

Ebayde 3 euro ya denk geldigi icin sis farı kapagı aldım yaparsam dursun dedim(acık artırmada kacırırsam üzülürüm dedim)

Yine ebyada sisleri de aldım 9euro :D ama halla kararsızım.Sis tesisatını biraz aradım ama bulamdım ön ızgara taraflarına baktım olursa ordadır diye ama bulamadım.

Ve bizim c max larda dönüşlerde sisler yanıyor mu kusura bakmayın ismini şu an haıtlayamadım.

Cruise control kesin yapacagım bi şey acık artırmada bi tane var onu bekliyorum ama pahalı 45 euro ;)

Bazı arkadaşlar anahtarsız giriş yapmış karıştırıken gördüm ben neden yapmayım dedim yine acık artırmadan dün akşam kapı kolu aldım makyajlı kuga kapı kolu bunu kesin yapmam gerek cok para verdim 1 euro :rolleyes::rolleyes:

Hali hazırda hic bir seye başlayamadım tam emin olmadıgım icin bazı şeylere özellikle sis farı tesisatı ve dönüşlerde yanma olayı 

tarihinde İnan Çınar tarafından düzenlendi
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Sinan Kaya
(düzenlendi)

gOR07N.jpg

YgRLYE.jpg

şimdilik bunu yaptım tabi kablolar öyle kalmadı 

tarihinde Sinan Kaya tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Bülent Tarakçı

Anahtarsız çalıştırma ve giriş benim aracımda da var. Fakat şahsen gereksiz olduğunu düşünüyorum. Alacağım araçta opsiyonel olsa, tercih etmeyeceğim bir özellik. Ama hız sabitleyici kesinlikle şart.

Yorum bağlantısı
İnan Çınar

Viraj aydinlatma farin icinde, sislerde degil. Sis fari tesisatı 99 fiestada cekili idi ama c max ta durum nasıldır bilemedim. Anahtarsiz giriş sadece kolla olmuyor sanırım.

Yorum bağlantısı
Sinan Kaya
19 saat önce, Bülent Tarakçı yazdı:

Anahtarsız çalıştırma ve giriş benim aracımda da var. Fakat şahsen gereksiz olduğunu düşünüyorum. Alacağım araçta opsiyonel olsa, tercih etmeyeceğim bir özellik. Ama hız sabitleyici kesinlikle şart.

sadece anahtarsız giriş ucuza mal ettikten sonra neden olmasın ve opsiyon olaraka tercih etmiş olsam bi dün ya para 

18 saat önce, İnan Çınar yazdı:

Viraj aydinlatma farin icinde, sislerde degil. Sis fari tesisatı 99 fiestada cekili idi ama c max ta durum nasıldır bilemedim. Anahtarsiz giriş sadece kolla olmuyor sanırım.

Aramaya devam o zaman anahtarsız giriş sadece kolla olmadıgının farkındayım ama normalde kol pahalı modul falan ucuz ortalama modul fiyatı 20 euro civarında 

Yorum bağlantısı
  • 5 ay sonra...
Sinan Kaya

3 ay önce sis leri aldım ama tesisat olmadıgı icin fırsat bulup bakamamıştım iki gün önce fırsat bulup elm 327 ile aktif ettim bu günde sigorta kutusundan cıkarak yerini buldum ve kablo baglantılarını yaptım ucuza dügme de denk gelince nerdeyse bedava mal oldu ..

hız sabitleyici tamam 

sisler tamam 

şimdi kararan ayna tesisatı arıyorum bi kac güne bu da bitecek insallah

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 1 yıl sonra...
  • 3 hafta sonra...
Sinan Kaya
Aydın Sert yazdı:

Sinan hocam sis farları nasıl sökülüyor?

Önce öndeki siyah kismi cikarman gerek hersey orda bitiyor o cikinca hersey ortada ben en sökerken artik tamponu bile sizden cikardim.. o derece sikintili o kapaklari sökmek  

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...