İçeriğe Yönlendir

Toyota Çalışmadı !

Bülent Tarakçı

Recommended Posts

Serkan Toker
15 saat önce, Önder Özcan yazdı:

Geçen hafta aracımın üzerindeki orjinal ford aküyü 6. yıl dolduğu için hiç bir sorun yaşamamama rağmen, araç otomatik olduğu için değiştirdim. Hiç ummadık bir anda tık deyip kalsa, vurduramazsın da. O topa girmek istemedim. (gösterge de hala yeşildi)

Yeni bir ürün geliştirmişler, ucunda kıskaç olan kablolar. İki aküyü birbirine bağlıyorsun araba çalışıyor.. ;)

• Beğen 1
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Özcan Cepheci
4 saat önce, Serkan Toker yazdı:

Yeni bir ürün geliştirmişler, ucunda kıskaç olan kablolar. İki aküyü birbirine bağlıyorsun araba çalışıyor.. ;)

O yeni ürün dandik çin malı imiş genelde çoğunlukla işe yaramıyormuş birkaç yerde yalıtımı erimiş olarak gördüm.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Önder Özcan
5 saat önce, Serkan Toker yazdı:

Olur sabahın 6 sında ya da gecenin 2 sinde kablo (hadi kabloyu alayım desen, 2 katı para ver zaten akü al ;)) ve takviye yapacak araç arayayım di mi. Nerelerde olabileceğimden bahsetmiyorum bile. Dağbaşı, dere kenarı ailecek sefil mi olalım :)

Biz zenginler akü değişmek için bitmesini beklemiyoruz :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serkan Toker
(düzenlendi)
Bir saat önce, Özcan Cepheci yazdı:

O yeni ürün dandik çin malı imiş genelde çoğunlukla işe yaramıyormuş birkaç yerde yalıtımı erimiş olarak gördüm.

İyisini almak lâzım, benim kabloyla komşu otobüs çalıştırıyor.. :)

Bir saat önce, Önder Özcan yazdı:

Olur sabahın 6 sında ya da gecenin 2 sinde kablo (hadi kabloyu alayım desen, 2 katı para ver zaten akü al ;)) ve takviye yapacak araç arayayım di mi. Nerelerde olabileceğimden bahsetmiyorum bile. Dağbaşı, dere kenarı ailecek sefil mi olalım :)

Biz zenginler akü değişmek için bitmesini beklemiyoruz :D

Parkları açık unutursan yeni akü kapıları bile açmaz. O zaman da çekici çağırırsin artık.. :D Her otomatik arabanın bagajında bulunması gereken donanım takviye kablosu.. ;)

tarihinde Serkan Toker tarafından düzenlendi
  • Beğen 4
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...