İçeriğe Yönlendir

Yeni TV seçimi 3D mi? 4K mı?

TamerErdoğan

Recommended Posts

A. Yıldırım Yıldız
ille  alıncaksa bende yerli öncelikli olarak, alabileceğiniz en üst düzey aleti alın, ben alırsam 4k alacağım, oda yayında değil Ps4pro dan dolayı [emoji3]

bu arada bizdeki HD yayınlar 1080İ yani P değil, yani tam full HD değil, adam gibi yayın yok bunun yanında izleyecek yayında kanalda yok gibi, internet olmasa yandık, hiç izleyecek şey yok gibi memlekette, uyduruk dizileride izlemek tv ye zarar resmen...
çokta inmemek lazım ve görmeden almamak, tamam ekonomide, 2000 e vestel almış bizim şirket, taktık binaya, diğer odayada 1200 tl ye axen marka almıştım, bunun panel vestele duman attırıyor resmen, görmeden almamak lazım....

Hocam play station cihazlarla en iyi anlasan cihazlar yine sony modelleri. Yani panelleri baska markalar yerlilerde dahil kullansalar da sony daha farkli. Bu tamamen tahmin benimki ama; sanirim iphone sarj kablolarinda olan mfi chipi gibi bir durum var sanirim bu iki cihaz arasinda. Sony tv play station takildiginda bunu anliyor sanirim ve tepki suresi farklilasiyor. Bunuda surdan tahmin yuruttum. Ogluyla futbol oynayan bir arkadas var gecen rica etti gidip baktik. Hem ps4, hem nintendo, hemde xbox var. Tv sony. Ps4 ile super calisan alet xbox ile pek arasi hos degil. Aldik baska odada tv var ona taktik bunlari. Bu sefer olay xbox lehine dondu. Bu tvnin markasida lg. Birkac degisik ayarla denedik sonuc degismedi. Isyerine goturduk xbox ve psyi. Hisense tv var orda. Her ikiside duzgun calisti. Forumlardan iyi takip edip oyle tv secmek lazim play station icin. Ben kullanmadigim icin direk sudur diyemiyorum. Ama arastirilirsa isabetli atis yapilir.
Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
TamerErdoğan
Var mı televizyon alan?
Ben treni aldim teknosa dan samsung mu 7000 65 inç aldim
Yorum bağlantısı
O.Yücel Çetin

Beğendiniz mi? Tavsiye eder misiniz? Güle güle kullanın.

Yorum bağlantısı
Zafer Ak
On ‎17‎.‎03‎.‎2018 at 00:24, Mehmet Göktürk yazdı:

not: yanlış anlama olmasın kendim görüş açısından söylüyorum, yap demek haddimize değil kimseye.

Emzik gibi diğer ülkelerden teknoloji ürünü almaktan hoşlanmıyorum ülkem adına.

Üründe kaliteli olmak koşulu ile görüş açısı doğru. ( Bu kadar paraya bukadar köfte denmemeli )

Yeni evlenen bir tanıdığım bahsettiğiniz markadan TV. aldı.

Bir anda görüntü kaybolma arızası yaptı. Servis vs. uğraşlar sonucunda ürün değişimi yapıldı. Yeni verilen TV. bir önceki ile aynı arızayı yaptı. Şuan TV'yi geri verip ücret iadesi ile uğraşıyor.

Yorum bağlantısı
  • 4 yıl sonra...
Sani Gerşon

Elvan bey maşallah, 4.5 senelik konuyu nasıl buldunuz :) 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...