İçeriğe Yönlendir

Aras Kargo Gönderinin Geri Dönüş Süresi

Bekir Memur

Recommended Posts

Bekir Memur

2 gün önce bir ürün aldım takibe baktığım kadarıyla bugün gelmişler bulamamışlar.

Aras kargonun geri dönüş süresi kaç gün acaba ? araya haftasonu girdi şubeleride kapalı pazartesi günü alabilirim o zamana kadar kargo geri dönermi ?

Yorum bağlantısı
Erdoğan Temur

Geri dönmez iş günü bekletiyorlar. Pazartesi ararlar. Bugün gelip bulamadık dedilerse gelmemişlerdir zaten. :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Osman Ozturk

Yanlış hatırlamıyorsam,3 iş günü bekletiyorlar.

Yorum bağlantısı
Uğur Kamil

İade edebilmeleri için 3 gün devir girilmesi gerekiyor kargoya.(3 gün şubede durması gerekiyor). Yada gönderen şube onay verirse 1. gün bile geri gider(o normal şartlarda yapılan birşey değil)
Cumartesi günleri yarım gün çalıştıkları için çoğu yerde kargoları dağıtıma çıkartmıyorlar. Sistem otomatik girmişte olabilir. Pazartesi şubeye gitmeden arayıp bilgi alın diycemde istanbulda çoğu şube telefonlara pek bakmaz genelde.

Yorum bağlantısı
Emre Demir

3 gün bekletirler sonra geri iade edilir diye biliyorum.

Yorum bağlantısı
Bekir Memur
4 saat önce, Uğur Kamil yazdı:

İade edebilmeleri için 3 gün devir girilmesi gerekiyor kargoya.(3 gün şubede durması gerekiyor). Yada gönderen şube onay verirse 1. gün bile geri gider(o normal şartlarda yapılan birşey değil)
Cumartesi günleri yarım gün çalıştıkları için çoğu yerde kargoları dağıtıma çıkartmıyorlar. Sistem otomatik girmişte olabilir. Pazartesi şubeye gitmeden arayıp bilgi alın diycemde istanbulda çoğu şube telefonlara pek bakmaz genelde.

malatyadayım abi normalde zaten telefonları açmıyorlar şube pek iyi anılan şube değil 

ufak parça zaten cila almıştım 17.03.2018 te gelmiş gece yarısı pazartesiye kadar göndermezler sanırsam benden kaynaklı bir sorun değil araya haftasonu girdiği için bekletirler gibime geliyor

Yorum bağlantısı
Uğur Kamil
6 saat önce, Bekir Memur yazdı:

malatyadayım abi normalde zaten telefonları açmıyorlar şube pek iyi anılan şube değil 

ufak parça zaten cila almıştım 17.03.2018 te gelmiş gece yarısı pazartesiye kadar göndermezler sanırsam benden kaynaklı bir sorun değil araya haftasonu girdiği için bekletirler gibime geliyor

çarşamba gününe kadar şubede bekler kafanız rahat olsun. Söylediğim gibi hafta sonuna denk geldiği için belkide hiç gelmemişlerdir pazartesi gelecekte olabilir.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...