İçeriğe Yönlendir

Değiştirmeye Değer mi?

Emre Öğüt

Recommended Posts

Emre Öğüt

şuanda iphone 7 128gb telefonum var herhangi bir şikayetim yok ama galaxy s8 ler çok hoşuma gitti ekran çözünürlük farkının ve bataryaların MAH farkının(ip71900-s8 3000) çok olmasıda aklımı çeliyor telefonu çok beğendim.. zamanında s2 ve xperia z1(ilk çıktıklarında almıştım) kullanmış ve androide tövbe etmiş birisi olarak telefonumu değiştirsem pişman olurmuyum diye sizlere soruyorum ve yorumları bekliyorum özellikle kullanıcı yorumlarını:)

Yorum bağlantısı
Tuna İşgören

Emrecim macera arama :) bende ip7 128gb kullanıyordum ekranin küçük gelmesinden dolayi 3-4 ay önce 8plus a gectim sanada tavsiyem bu yönde olur

Yorum bağlantısı
Emre Öğüt
3 dakika önce, Tuna İşgören yazdı:

Emrecim macera arama :) bende ip7 128gb kullanıyordum ekranin küçük gelmesinden dolayi 3-4 ay önce 8plus a gectim sanada tavsiyem bu yönde olur

Tuna abi bana bu bile büyük benim telefonum 5s idi ben çok seviyordum ama 16gb tı artık hafızayı boşaltmaktan gına gelmişti değiştirdim bunuda 1 yıldan fazladır kullanıyorum şikayetim yok ama şarj biraz daha fazla gitse fena olmazdı yani :))

Yorum bağlantısı
Tuna İşgören

Valla banada büyük geliyodu sonra ufak gelmeye basladi plus kesinlikle almam diyodum şimdi onada alıştım plus bile normal gelmeye başladı :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Okay Kaygusuz

tavsiye etmiyorum note5lerden sonra ses yankısı ve telefon şebeke sorunları var diye cok yorum okudum.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Misafir

Zamanında çok direndim ios'a geçmemek için. ( Android bu, öyle sınırlama yok pc gibi kullanırsın vs. vs. vs. teselli işte. )

Yakın çevremde bir ben kalmıştım android makine kullanan.

Sonunda 7 plus 128gb aldım, birdaha android mi? Teşekkürler almıyayım :) 

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
3 saat önce, Zafer Akbs yazdı:

geç te olsa kaçınılmaz son gerçekleşmiş hayırlı olsun

Yorum bağlantısı
Emre Öğüt
Valla banada büyük geliyodu sonra ufak gelmeye basladi plus kesinlikle almam diyodum şimdi onada alıştım plus bile normal gelmeye başladı [emoji4]

O zaman ben iyi düşüneyim [emoji16]
Zamanında çok direndim ios'a geçmemek için. ( Android bu, öyle sınırlama yok pc gibi kullanırsın vs. vs. vs. teselli işte. )
Sonunda 7 plus 128gb aldım, birdaha android mi? Teşekkürler almıyayım [emoji4] 

En son xperia da bende öyle demiştim takılmayı ısınmayı geçtim bazen kamera bile açılmıyordu benim 5s bile kaç yıllık telefondu takılma donma yoktu sadece hafızasından dolayı değiştirdim
Yorum bağlantısı
Misafir
42 dakika önce, Emre Öğüt yazdı:

O zaman ben iyi düşüneyim emoji16.png
En son xperia da bende öyle demiştim takılmayı ısınmayı geçtim bazen kamera bile açılmıyordu benim 5s bile kaç yıllık telefondu takılma donma yoktu sadece hafızasından dolayı değiştirdim

Bence hiç düşünmemen gerekli ama seçim senin yinede :) Ama pişman olacağın bişi yapma :D 

Yorum bağlantısı
Ferhat Yavuz

Xiaomi Mi Mix 256 GB alın bence her yönden süper telefon.Xiaomi note 4 var şuan değiştirirsem kesinikle bundan alacağım.

Yorum bağlantısı
Emre Öğüt

Diğer önerilere teşekkürler ama başka marka almayı düşünmem s8 e tek bir olumlu yorum gelmedi o yüzden yola devam iPhone candır diyorum.. stabilliği eskimeyen yüzü kalitesi ısınmaması kötü olmayan şarjı ve aşırı düşmeyen piyasasından dolayı iPhone candır

Yorum bağlantısı
Arif Aykın

iPhone iyidir 5 yıldır sorun yaşamadım hiç müşteri memnuniyeti ifade bile edilemez

Yorum bağlantısı
Ertan Alptekin

2 seneyi geçti. Note 5 kullanıyorum.

Ne stabilitesi eskidi, ne ısındı ne de şarjı kötü...

Yorum bağlantısı
Eren Gökmen

Yeni telefon alinacak olsa android telefonlardan tavsiyem olurdu ama iphone 7 hem de 128 gb varken baska telefona gecmek (hem de androidler icin de coguna nispeten iyi de olsa samsunga) gereksiz olur bence.

Yorum bağlantısı
Emrah Altun

2 ay önce iostan androide geçen birisi olarak Samsung Note serisi alınmayacaksa geçmenin bir anlamı yok. Ama note serisi bir başka.

Yorum bağlantısı
Cem Dilmen

Ben de Note serisi diyorum. Note 8 sizi fazlasıyla tatmin edevektir diye düşünüyorum...

Yorum bağlantısı
Erhan Doruk

Samsung alınacaksa Note veya S serisinden şaşmamalı. Diğer modellerine bakmayın bile.
Farklı marka olacaksa Xiaomi nin özellikleri şahane.

Apple in artısı , model sayısı az ve verdiğiniz paraya alacağınız karşılık belli, diğer markalarda o kadar çok seçenek var ki, pazarlama taktiği nedeniyle hep bir özelliği kırpılmış oluyor.

1 ay önce Samsung a7 aldım. Ön kamerasında değişken odaklama yok. En yakın objeye odaklayıp diğer yerleri bulanık gösteriyor. 2bin liralık telefondaki rezillik.

Yorum bağlantısı
Ali Gök

en kral samsungu ıphone 6 ya değişmem.  Uzaya çıkan samsung icat etseler 500 liradan fazla parada vermem

ayrıca masadaki etkisi sıfır.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
3 saat önce, Ali Gök yazdı:

en kral samsungu ıphone 6 ya değişmem.  Uzaya çıkan samsung icat etseler 500 liradan fazla parada vermem

ayrıca masadaki etkisi sıfır.

5c bile kafi. çatt diye masada ses bile çıkarma özelliği var

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...