İçeriğe Yönlendir

Focus II - Yay Tercihi Hakkında

Kemal Işık

Recommended Posts

Kemal Işık

Aracım Focus 2009 TDCİ HB ve buna uyumlu yay araştırıyordum . Vogtlandın 953031 kodlu yayını almaya karar verdim fakar hiçbir firmada bulamadım. Çoğu firma artık gelmeyeceğini beyan etti. Vogtland dışında dizel uyumlu başka hangi yayı tercih edebilirim ? Eibach dolu piyasa ama okuduğum kadarıyla tam orantılı düşürmüyormuş dizel uyumlu yazanlar olsa da güvenemedim. Yardımlarınızı bekliyorum iyi forumlar

Yorum bağlantısı
Kemal Işık
3 saat önce, Burak Değer yazdı:

Aradım kardeşim ellerinde yokmuş stokta var gözüküyor fakat yok /:

2 saat önce, Sezgin Yılmaz yazdı:

amazon müşteri hizmetleri ile iletişime geçip stoğa ne zaman gireceğini sorabilirsiniz.

50 euro üzeri ücretsiz kargo 1 haftada geliyor.

https://www.amazon.de/Vogtland-953031-Tieferlegungsfedern/dp/B01EJ1Y4RK/ref=sr_1_1?m=A3JWKAKR8XB7XF&s=automotive&ie=UTF8&qid=1521475750&sr=1-1&keywords=953031&refinements=p_6%3AA3JWKAKR8XB7XF

Teşekkürler Sezgin Abi deneyeceğim bu seçeneği 

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
1 dakika önce, Kemal Işık yazdı:

Aradım kardeşim ellerinde yokmuş stokta var gözüküyor fakat yok /:

çok sık rastlanan bir hadise.

Yorum bağlantısı
Kemal Işık

Evet kesinlikle arayıp sormak lazım 3 firmada da var gözüküyordu ama hiçbirinde bulamadım. Bu amazondan alışveriş yapınca gümrükte sıkıntı oluyor mu acaba ?

Yorum bağlantısı
Sezgin Yılmaz
Evet kesinlikle arayıp sormak lazım 3 firmada da var gözüküyordu ama hiçbirinde bulamadım. Bu amazondan alışveriş yapınca gümrükte sıkıntı oluyor mu acaba ?
Gümrükte hiçbir sıkıntı olmaz.
Yeterki satıcısı amazon olsun. Ürünü alırken zaten gümrük vergisini alıyorlar.
Hatta bazen gümrük vergisi ni iadr bile aldığım oldu [emoji3]
Yorum bağlantısı
A. Yıldırım Yıldız

Amazon gumruk vergisi dahil hesap cikarir odemeye gectiginizde. Sonradan birsey cikmaz. Bazen gumruge takilmadan da geciyor enteresan sekilde. Onunda geri odemesini yapiyorlar.
Yorum bağlantısı
Kemal Işık

Babam gümrük muhafaza müdürü ama hiç yardımcı olmaz böyle durumlarda geçerse geçer geçmezse geçmez banane der bi faydasını görmedim hiçbir şeyde ?? Almanca da zayıf bende yok hatta stokta var mı şimdi yok mu Abi anlamadım ?

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Sezgin Yılmaz
Babam gümrük muhafaza müdürü ama hiç yardımcı olmaz böyle durumlarda geçerse geçer geçmezse geçmez banane der bi faydasını görmedim hiçbir şeyde [emoji23][emoji23] Almanca da zayıf bende yok hatta stokta var mı şimdi yok mu Abi anlamadım [emoji23]
Türk müşteri temsilcileri var ücretsiz konuşabilirsin. Üyelik açıp bölgeyi Türkiye yap müşteri hizmetlerine beni ara seçeneğini seç.
Yorum bağlantısı
Kemal Işık

Çok teşekkür ederim cevaplar için sağolun hiç alışveriş yapmadım buradan ilk olacak 

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Bir saat önce, Kemal Işık yazdı:

Babam gümrük muhafaza müdürü ama hiç yardımcı olmaz böyle durumlarda geçerse geçer geçmezse geçmez banane der bi faydasını görmedim hiçbir şeyde ?? Almanca da zayıf bende yok hatta stokta var mı şimdi yok mu Abi anlamadım ?

Derzeit nicht auf Lager.

demiş. vesile ile stokta  yok, gelirse haber veririz diye eklenmiş ama. siz bir görüşün m.t. ile

Yorum bağlantısı
Kemal Işık
Bir saat önce, Çağlar Bayur yazdı:

Derzeit nicht auf Lager.

demiş. vesile ile stokta  yok, gelirse haber veririz diye eklenmiş ama. siz bir görüşün m.t. ile

bi arkadaş var benim anlar bu işlerden mesaj attı yarın dönerler dedi inşallah dönerler

Yorum bağlantısı
Zafer Ak
16 saat önce, Kemal Işık yazdı:

Aracım Focus 2009 TDCİ HB ve buna uyumlu yay araştırıyordum . Vogtlandın 953031 kodlu yayını almaya karar verdim fakar hiçbir firmada bulamadım. Çoğu firma artık gelmeyeceğini beyan etti. Vogtland dışında dizel uyumlu başka hangi yayı tercih edebilirim ? Eibach dolu piyasa ama okuduğum kadarıyla tam orantılı düşürmüyormuş dizel uyumlu yazanlar olsa da güvenemedim. Yardımlarınızı bekliyorum iyi forumlar

Firmanın önerdiği, inceleyin.

http://fordaksesuar.com/tasarım/süspansiyon-alçaltma-kiti/spor-yaylar-şasi-alçaltma-kiti/1358918?model=focus&year=2008

Yorum bağlantısı
Kemal Işık
12 dakika önce, Zafer Ak yazdı:

Bu üründen mi bahsediyorlar acaba ? Sizce vogtlandı aratır mı yoksa çok fark olmaz mı aradım ürün ellerinde mevcut dizel için diye 3 kere teyit ettirdim . Olumlu yorum alırsam bunu da alabilirim

Linki eklemeyi unutmuşum https://ozenticaret.com.tr/tr/focus-2-dizel-eibach-helezon-kiti

Yorum bağlantısı
Zafer Ak
29 dakika önce, Kemal Işık yazdı:

Bu üründen mi bahsediyorlar acaba ? Sizce vogtlandı aratır mı yoksa çok fark olmaz mı aradım ürün ellerinde mevcut dizel için diye 3 kere teyit ettirdim . Olumlu yorum alırsam bunu da alabilirim

Linki eklemeyi unutmuşum https://ozenticaret.com.tr/tr/focus-2-dizel-eibach-helezon-kiti

Yay konusunda Eibach kendini ıspatlamış markadır kaldıki zaten Otosanın önerdiği ürün.

Spor yay takmayı kafaya koymuşsan yetkili bir bayiye git yaylarını sipariş ver, kafan rahat olur enazından.

Yorum bağlantısı
Kemal Işık

Bayide fiyat olarak pahalı oluyor diye biliyorum ve bayinin vereceği linkini attığım üründen farklı olur mu ki ?

Yorum bağlantısı
Kemal Işık
Bir saat önce, Zafer Ak yazdı:

fordaksesuarda 920 tl, senin attığın likde 958 tl.

İki aya kadar gelir diyor fordun stoğunda yokmuş. Eibach katalogdan baktım özen ticaretteki katalogla birebir uyuyor kod. Beni üzer mi bu yay çünkü hep vogtland görüyoruz dizel focus 2lerde

Yorum bağlantısı
Zafer Ak
Bir saat önce, Kemal Işık yazdı:

İki aya kadar gelir diyor fordun stoğunda yokmuş. Eibach katalogdan baktım özen ticaretteki katalogla birebir uyuyor kod. Beni üzer mi bu yay çünkü hep vogtland görüyoruz dizel focus 2lerde

Spor yay takacak olsam tercihim eibach olur, tercih senin.

Yorum bağlantısı
Kemal Işık

Tercihimi eibachdan yana kullandım ve satın aldım. Yarın elime ulaşacak montajını haftaya yapmayı düşünüyorum fotoğrafları paylaşırım :)

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
8 saat önce, Zafer Ak yazdı:

Otosanın önerdiği ürün.

nerede önermiş acaba?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Koray Demir
34 dakika önce, Çağlar Bayur yazdı:

nerede önermiş acaba?

Araca özel üretimdir piyasada bulunanlara benzemez.

9m70Nk.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Zafer Ak
Bir saat önce, Çağlar Bayur yazdı:

nerede önermiş acaba?

www.fordaksesuar.com

39 dakika önce, Koray Demir yazdı:

Araca özel üretimdir piyasada bulunanlara benzemez.

9m70Nk.jpg

+ ??

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...