İçeriğe Yönlendir

Focus II - Yay Tercihi Hakkında

Kemal Işık

Recommended Posts

Çağlar Bayur

würth te satuyor cyclone teyp te, ticari para kazanmak başka, öneri başka. aksesuar listesi tavsiye değildir.

Yorum bağlantısı
Kemal Işık
(düzenlendi)
3 saat önce, Koray Demir yazdı:

Araca özel üretimdir piyasada bulunanlara benzemez.

9m70Nk.jpg

Bu hangi aracın yayıdır acaba ? 

3 saat önce, Koray Demir yazdı:

Araca özel üretimdir piyasada bulunanlara benzemez.

tarihinde Kemal Işık tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Koray Demir
11 dakika önce, Kemal Işık yazdı:

Bu hangi aracın yayıdır acaba ? 

Focus 3 MCA. OEM

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
(düzenlendi)

ooo 40 mm basık oem yay mı var? alalım

tarihinde Çağlar Bayur tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Koray Demir
(düzenlendi)

Jant göbekleri oem siyah değilse hiç bulaşmamalı.

tarihinde Koray Demir tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen
Son bir tane vardı ama bulamıyorum satmışız abi dediler demek ki siz almışsınız hayırlı olsun :))
[emoji3]
Koni strt amortisör de son takımı almıştım, nasip diyelim. Siz sipariş vermişsiniz zaten, sonradan gördüm, hayırlısı olsun.
Yorum bağlantısı
Kemal Işık
35 dakika önce, Ahmet İhsan Akşen yazdı:

emoji3.png
Koni strt amortisör de son takımı almıştım, nasip diyelim. Siz sipariş vermişsiniz zaten, sonradan gördüm, hayırlısı olsun.

Kader size gülüyor ama vardır bir hayır bunda da kaderim eibachmış diyelim ? Konilerin forumda konusu vardı sanırım denk gelmiştim. Koniler de kalmamış sanırım piyasada. Zaten aracın modeli düştükçe parça bulmak hem zorlaşıyor hem de pahalı oluyor can sıkıcı bir durum

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Kemal Işık

Eibach pro kit yaylarımı takalı 5 gün oldu. İlk izlenimlerimi paylaşmak istiyorum ve bir sorun hakkında siz değerli abilerime danışacağım.

Konfor kaybı bence yüzde 30larda. Yaylar kısalığınınve sertliğini tümseklerde ve çukurlarda bariz belli ediyor ama şikayetçi değilim. Spor yaylı araç ilk defa kullandığım için farkı hemen anladım. En ufak bir vurma sesi ya da gıcırdama sesi gelmiyor o yüzden de çok memnunum. 

Virajlarda arabanın esnekliği gerçekten azalmış durumda yerler ıslak olduğu için tam bir viraj testi yapamadım ama gerçekten virajlara girişin çıkışın daha stabil olduğunu hissediyorum. 

Soruna gelecek olursak aracın ön ve arka basıklığı tam kıvamında arkalar yüksek değil bazı arkadaşlarımızın başına bu tip bir sorun gelmiş okuduğum kadarıyla . Sorun şu aracın sağ tarafı önden de arkadan da yarım CM daha yüksek. Sorun nerden kaynaklanıyor olabilir. Biraz daha mı kilometre yapmam lazım ya da sağ yaylarla sol yaylar farklı mı ? Öyle bir fark olsa iki yay üstündeki kod farklı olurdu sanırım. Değerli cevaplarınızı bekliyorum :/

Yorum bağlantısı
Akan Belen

Güzel olmuş bence. Ne çok yüksek ne de sürüngen olmuş. Benimde planımda olan bir uygulama yay.

Yorum bağlantısı
Kemal Işık
Buna bir jant lazım sanki [emoji3]

Kesinlikle lazım Abi haziran gibi inşallah. Replika almak istemiyorum 17lik orjinal bir jant alacağım ama model hala kafamda net değil [emoji23]
Güzel olmuş bence. Ne çok yüksek ne de sürüngen olmuş. Benimde planımda olan bir uygulama yay.

Teşekkürler yorumlarınız için. Sürüş keyifleniyor gerçekten tavsiye ederim
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Salih Uzun

konuyu takip ediyorum güzel işler çıkacak gibi durmak yok :))

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
On 01.04.2018 at 10:38, Kemal Işık yazdı:

Kesinlikle lazım Abi haziran gibi inşallah. Replika almak istemiyorum 17lik orjinal bir jant alacağım ama model hala kafamda net değil [emoji23]

Teşekkürler yorumlarınız için. Sürüş keyifleniyor gerçekten tavsiye ederim

borbet borbet bobet :)

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Kemal Işık
(düzenlendi)

Şöyle bir janta denk geldim balans ayarı yaptırırken ustanın elinde varmış. Aez Cyber jantın adı 18 inch. Jant hakkında ağır diye yorum yapılmış performansı düşürür diye korkuyorum o yüzden kararsız kaldım. 1500 TL fiyat verdi boyalı. Boyasız 1200 diyor 

8YpLqV.jpg

12 saat önce, Sezgin Yılmaz yazdı:

421669317 uygun fiyatlı oem :)

Jant hoş Abi ama ben kaliper kapağı da koymak istediğim için aralıklı bir jant modeli istiyorum 😐

tarihinde Kemal Işık tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
10 saat önce, Kemal Işık yazdı:

korkuyorum

kabus kabus sakın haaa böyle şeyler almayın vesile de olsun

Yorum bağlantısı
Koray Demir
On 03.05.2018 at 16:16, Çağlar Bayur yazdı:

borbet borbet bobet :)

Borbet 2007 yılından beri Fordun OEM alaşımlı jant tedarikçisidir. Daha evvel Ronal idi.

Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Sezgin Yılmaz
2 saat önce, Kemal Işık yazdı:

4z2JQJ.jpg

Bu jant hakkında yorumlarınızı alabilir miyim? 

Jant değilde araç efsane :) Normal focusta bu şekilde durmaz sanırım.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sezgin Yılmaz

orjinal olarak oz markasının renault a ürettiği superturismo benzeri 5x108 et 50 olarak şu jantlar var 17 inch.

Fiyat bedava :)  ilan no:502855410

oem no:502855410

KBA 45330

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...