İçeriğe Yönlendir

Vinç Önerisi

Ali Gök

Recommended Posts

Ertan Çabuk
Bir saat önce, Ali Gök yazdı:

1 ton yetmeyecek görüşü var . Ürün netleşti gibi kafamızda 1.5 ton civarı bi vinç romorka baflanacak arabadan elektrik alıncak zatan romorkun elektrik baglantısı var kullanılan ekstra bişeye ihtiyaç yok. 

Birde çelik olmayacsk halat uygun iple çekmek daha kolay oluyormuş madem onuda oyle ayarlayacaz

Romorka baglanabilir vinç ilanlarının çoğu 500 kg ve altı bakalm çözeriz onuda bugun yarın

Römorku sağlam bir yere bağlamayı unutmayın Ali yoksa tekne römorku suya çekebilir ?

Yorum bağlantısı
Ali Gök
4 dakika önce, Ertan Çabuk yazdı:

Römorku sağlam bir yere bağlamayı unutmayın Ali yoksa tekne römorku suya çekebilir ?

Romorkun yere saplanan demirleri var abi :D   teknenin indiği yer hep aynı ve  365 gün benzer seviyede çamur öyle olunca enişte demir bi zımbırtı kaynattırmış onları çamura saplıyor kaymıor romork yoksa araba tekne romork hep beraber suya cumburlop :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Arif Aykın
7 saat önce, Ali Gök yazdı:

yer yakın olsa süper olurduda araç mersinde 

Araç Mersin’de olsun alacağınız yer İstanbul’da kargo ile gönderim yapılıyor sentetik halatlı olsun mutlaka çelik koptuğu zaman etrafında adam arar parçalayacak

Yorum bağlantısı
Ali Gök
16 dakika önce, Arif Aykın yazdı:

Araç Mersin’de olsun alacağınız yer İstanbul’da kargo ile gönderim yapılıyor sentetik halatlı olsun mutlaka çelik koptuğu zaman etrafında adam arar parçalayacak

link varmı verebileceğiniz. inceleyelim hemen 

Yorum bağlantısı
Arif Aykın
6 saat önce, Ali Gök yazdı:

link varmı verebileceğiniz. inceleyelim hemen 

Facebook’ta rescue winch ve offroad ekipmanları diye sayfa var oranın yöneticisi Murat keleşoğlu veya Facebook’tan direk bu isimle de irtibata geçebilirsin l200 grubundan benim adımı verirsen yardımcı olur

Yorum bağlantısı
  • 7 ay sonra...
Yavuz Cihan Özyurt

çeki vinci taktırmayı veya almayı düşünüyorum ben de. araştırmalardayım henüz. arp.com.tr'de gördüm, yakın zamanda iletişime geçeceğim. 

Yorum bağlantısı
  • 5 ay sonra...
Ali Gök

Üstünden zaman geçmiş. nasıl unutmuşum neticeyi yazmayı

teknenin romorkunun ucuna büyük bir makara taktırdı kolla dönenlerden ama epey büyüğünü.  kenarında ağaç olan bi yerden ağaca da makara takıp öyle indirip çıkardı bir dönem.

şimdi direk suda bıraktı hayvanlarını da oraya götürdüğünden hergün orda tekneyi götürüp getirmeyi bıraktı sudan hiç çıkarmıyor mevzu böyle çözüldü

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...