İçeriğe Yönlendir

Akıllı Saat Tavsiyesi

Görkem Karakaş

Recommended Posts

Mehmet Ozyurek

Sevdim ben.
Temalar arasında analog saat görüntüsü var mı.
Saati görmek için kolu çevirmek yetiyor mu ?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Cihat Küçükay
Sevdim ben.
Temalar arasında analog saat görüntüsü var mı.
Saati görmek için kolu çevirmek yetiyor mu ?
Her türlü kadran var. Saatin hafızasında 10 adet kadran var, 2 adedi analog. Verdiğim program ile binlerce arayüz seçebilirsiniz. Saat sürekli ekranda, kolu çevirmek zorunda değilsiniz.
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Konuya her baktığımda aklıma bu geliyor, akıllı saat ya konu :tongue: ucuz olsa keşke....

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
H.Cenk Bayrakçı

Piyasadaki çoğu akıllı saatten pahalı,  3000-4000 aralığında...

Bir de nabız ölçmüyormuş. :unsure2:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hasan Yıldız

Dönüsüm tamamlandi.

Bu saatte yerlesik gps olduguna göre ekranda anlik hiz gosteren arayüz yukleye bilirmiyiz acaba[emoji41][emoji48]

735198d6afecde9fa5f8abdf7add87ee.jpg

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)
On 21.06.2018 at 11:42, H.Cenk Bayrakçı yazdı:

Piyasadaki çoğu akıllı saatten pahalı,  3000-4000 aralığında...

Bir de nabız ölçmüyormuş. :unsure2:

akıllı saat ya, bileklik değil ne yapacak nabızı, alet protrek serisi, akıllı dağcı saati, su geçirmez askeri dayanıklılık vs. casio hem,   bunun rakibi Garminler onlar dahada pahalı ve bunun kadar dayanıklıda değil :biggrin:

bileklik bana gereksiz geliyor, telefon zaten çok daha fazlasını yapabiliyor, yani benim için bileklik gereksiz geliyor yanlış anlaşılmasın, akıllı saat diyince bileklik hesaba katılmamalı bence, akıllı saat başka bu spor oyuncakları başka....

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
H.Cenk Bayrakçı
akıllı saat ya, bileklik değil ne yapacak nabızı, alet protrek serisi, akıllı dağcı saati, su geçirmez askeri dayanıklılık vs. casio hem,   bunun rakibi Garminler onlar dahada pahalı ve bunun kadar dayanıklıda değil :biggrin:

bileklik bana gereksiz geliyor, telefon zaten çok daha fazlasını yapabiliyor, yani benim için bileklik gereksiz geliyor yanlış anlaşılmasın, akıllı saat diyince bileklik hesaba katılmamalı bence, akıllı saat başka bu spor oyuncakları başka....

Tek eksiği nabzı ölçememek onun dışında benim çok hoşuma gitti. O kadar para verince nabzı ve yakılan kaloriyi de ölçsün bir zahmet.
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)
6 dakika önce, H.Cenk Bayrakçı yazdı:

Tek eksiği nabzı ölçememek onun dışında benim çok hoşuma gitti. O kadar para verince nabzı ve yakılan kaloriyi de ölçsün bir zahmet.

diğer kolada bileklik takarız :) Casio nun olayı başka biraz....

ille olsun dersen Garmin Fenix lerde alayı var, garminlerin hepsinde var hatta.....

Garmin Fenix 5S - Mavi Akıllı Saat

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Engin Deniz

Gear s3 frontier. 950 TL ye aldım. 2.el ama kutusunu ben açtım. Bankada kullandığım için konuşma ve bildirimleri takip etmek için paraya kıyıp aldım. Şarj 2 gün gidiyor. Kablosuz şarj standı var. Arama, mesajlaşma, WhatsApp mesaj alma ve yazma vs. mevcut. 630280554036176d206180ca4dd131e3.jpg

• Beğen 5
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
On 26.06.2018 at 10:18, Engin Deniz yazdı:

Gear s3 frontier. 950 TL ye aldım. 2.el ama kutusunu ben açtım. Bankada kullandığım için konuşma ve bildirimleri takip etmek için paraya kıyıp aldım. Şarj 2 gün gidiyor. Kablosuz şarj standı var. Arama, mesajlaşma, WhatsApp mesaj alma ve yazma vs. mevcut. 

İyi yapmışın da.. Çokmuş be. 

Güle güle kullan. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız
10 saat önce, Servet Aydın yazdı:

Hediye mi tabii alırım 

Tabi ki bana hediye alabilirsin Abim:yes:

Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız
8 saat önce, Servet Aydın yazdı:
On 03.07.2018 at 08:34, Mahmut Yıldız yazdı:
Tabi ki bana hediye alabilirsin Abim:yes:

Sen sabittin ben geldim

Hoş geldin ama elin boş geldin

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Bekir Çelik

Telefon, SMS vb hiçbir iletişim özelliği olmayan, sadece adımsayar, kalori yakma, nabız, uyku, mesafe ölçme vb ölçüm özellikleri olan bir bileklik var mı?

Yorum bağlantısı
Cihat Küçükay

Yok gibi, çünkü hepsi telefona indirilen programları kullanıyorlar. Siz içinden hangisini kendinize uygun bulursanız onu alabilirsiniz.

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
20 dakika önce, Bekir Çelik yazdı:

Telefon, SMS vb hiçbir iletişim özelliği olmayan, sadece adımsayar, kalori yakma, nabız, uyku, mesafe ölçme vb ölçüm özellikleri olan bir bileklik var mı?

Şu an alınabilecek en iyi ekonomik akıllı saat Miband2  Olmamasını istediğin şeyler ise hepsinde var galiba. 

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...