İçeriğe Yönlendir

Akıllı Saat Tavsiyesi

Görkem Karakaş

Recommended Posts

Görkem Karakaş
Mi band 2 de aramalari mesajlari ve icerikleri gosteriyor. Arama reddedilebiliyormu bilmiyorum. Sizin aldiginizin da guzel ozellikleri varmis. İnceleyelim bakalim [emoji4]
WhatsApp dan gelen mesajın kimden geldiğini ve ne yazdığını okuyabiliyor muyuz? Band da o kadar Bi ekran yok zaten :)
Yorum bağlantısı
Cavit Yordam

Xioami amazfit bip öneririm 45 gün şarjı gidiyor ve ekran devamlı açık

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum bağlantısı
Eren Gökmen
(düzenlendi)

Bildirim konusunda benim de kafam karisti. Ben satin almadim daha deneme yapamiyorum. Saatin yazilimi guncel olsun. Belki ekstra programlar yuklemek gerekebilir mi bandage, tools miband, miband master veya notiyf and fittnes gibi uygulamalari deneyebilirmisiniz bi

tarihinde Eren Gökmen tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Eren Gökmen

Bir de bu var. Çince yapinca guncelleme yapiyor galiba

Yorum bağlantısı
Servet Aydın
çakmasını kepirtmişler haberi yok [emoji3]
Pis :D
Evet simdi baaktim da ilk geldiginde bu ozellikler kapaliymis. İlk once yazilimlar guncel olacak. Sonra telefondaki uygulamayi kaldirip yeniden yukleyin diyorlar. İzin isterse vermek gerekiyor. Ayarlarda secenekler var. He bu afyon da olur olmaz orasini bilmem[emoji3]
Deneyeyim
Yorum bağlantısı
Cem Işık

Piranha marka 59 tl idi mi band taklidi ya Bim ya da a101’den kızıma almıştım hevesi geçsin diye. Denemek için alınabilir

Yorum bağlantısı
Yılmaz Ertek
43 dakika önce, Servet Aydın yazdı:

Pis :DDeneyeyim

bu konu hakkında 1-2 şey de ben demek istiyorum.

geçenlerde çinden alınan akıllı saatlerin sürekli çinde bir servera data aktardığı ile ilgili bir haber okumuştum.

hiç bilinmeyen bir markayı almamak gerek diye düşünüyorum.

Mi band için, arayan kişinin ismi, bildirim metinlerini görmek için telefon dilini ingilizce yapmak gerekiyor gibi de bir şey okumuştum, emin değilim...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Osman Bilgin
(düzenlendi)

sanırım ayfon için değilde androidler için tel dilini ingilizce yapmak gerekirmiş. http://bilinix.com/mi-band-2-gelen-arama-goruntuleme/
şu saatler hoşuma gitti, şarjı bir sene yukarısı imiş, sade şık normal saat görünümde, fazla akıllıda değil.. fiyatı biraz fazla ama normal bir saat almak istersek onada asgari bu kadar paralar verilir.

https://misfit.com/misfit-command?color=rose-gold-and-midnight-blue&straps=midnight-sport-strap

tarihinde Osman Bilgin tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Cavit Yordam
8 saat önce, Osman Bilgin yazdı:

sanırım ayfon için değilde androidler için tel dilini ingilizce yapmak gerekirmiş. http://bilinix.com/mi-band-2-gelen-arama-goruntuleme/
şu saatler hoşuma gitti, şarjı bir sene yukarısı imiş, sade şık normal saat görünümde, fazla akıllıda değil.. fiyatı biraz fazla ama normal bir saat almak istersek onada asgari bu kadar paralar verilir.

https://misfit.com/misfit-command?color=rose-gold-and-midnight-blue&straps=midnight-sport-strap

Kızımın mibant 2 sinde yaptım gelen aramaları göstermeye başladı telefon iphone 7 plus teşekkürler

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

İphone ile miband da kimin aradığını görüyorum.

Ancak. Şöyle bi inceliği vardı.

Telefon dilini ingilizceye çevirip bu halde iken arayan kimliğini göster diyip bir kez çağrı almak gerekiyor.

Sonra tekrar türkçe yapabilirsiniz. Arayan kimliğini göstermeye devam ediyor. Güncellemeyle falan da bozulmuyor bu özellik.

Ben bu şekilde aktif etmiştim.

• Beğen 5
Yorum bağlantısı
Yılmaz Ertek

aliexpres'te indirim var biliyorsunuz. son gün bugün.

Amazfit Bip modeli + yedek kayış yaklaşık 260TL'ye geliyor.

Link

NEW-Huami-Amazfit-Bip-Smart-Watch-GPS-Gl

Yorum bağlantısı
Yılmaz Ertek

eskiden nokia telefonlara operatör logosu tasarlıyorduk.

bu telefonda da mümkünmüş.

JQqMjj.jpg  gibi...

• Beğen 5
Yorum bağlantısı
Cavit Yordam

Ben amazfit şiparişi verdim geçen gün aliexpresten şarj süresi gps olması büyük avantaj 254 tl ye geliyor

Yorum bağlantısı
Eren Gökmen

Miband3 ü de tanitmadilar bi... Miband2 mi alsam iwownfit i6 mi alsam diye ikileme dustum ben de simdi...

Yorum bağlantısı
Görkem Karakaş
Miband3 ü de tanitmadilar bi... Miband2 mi alsam iwownfit i6 mi alsam diye ikileme dustum ben de simdi...
Iwownfit ile veryfit ıd107 hr çok benzer özelliklerde. Çok az Bi fiyat farkı ve tasarım farkı var. Bir de beni veryfite yönlendiren şey harici Bi şarj kablosu yok. Cihazın üstünde usb çıkışı var. Nereye giderseniz gidin yanınızda Bi daha şarj aleti taşımanıza gerek kalmıyor..
Iwownfit ile veryfit ıd107 hr çok benzer özelliklerde. Çok az Bi fiyat farkı ve tasarım farkı var. Bir de beni veryfite yönlendiren şey harici Bi şarj kablosu yok. Cihazın üstünde usb çıkışı var. Nereye giderseniz gidin yanınızda Bi daha şarj aleti taşımanıza gerek kalmıyor..
Ve bence band 2 den çok üstün cihazlar bu iki cihaz. Ben saat ve bildirim okuma özelliği olduğu için aldım. Gerçekten spor yapıp kaydını tutmak isteyenler band 2 ye yönelmeli bence. Saati bile çok ufak gösteriyor
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Millet, telefonu inkilişçe yapınca saat güncelleme aldı ve arayan isimleri çıkmaya başladı.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Millet, telefonu inkilişçe yapınca saat güncelleme aldı ve arayan isimleri çıkmaya başladı.

I ıh.
Türkçe menüde arayanı göster yok. Bu sebeple aktif edemiyoruz.
İngilizce menüde var.
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

I ıh.
Türkçe menüde arayanı göster yok. Bu sebeple aktif edemiyoruz.
İngilizce menüde var.

Zaten senin dediğin gibi kaldı. Cihazı İngiliz lisanı ile kullanıyorum. Aslında iyi de oldu. El mecbur lisan öğreneceğim :)
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mert Yeldan

Ben geri Türkçeye aldım saatte isim çıkmaya devam ediyor ama. :)

Yorum bağlantısı
H.Cenk Bayrakçı

Mi Band 2 kullanıyorum ben de. Bir ara forum yönetimince tartışıp ben de almıştım. Ama kızım ortak oldu. Aliexpressden 3-5 değişik renk bileklik de aldık kullanıyoruz 10b888c3f5b3e3be6bf4a69cbe7b2145.jpg

Yorum bağlantısı
Servet Aydın
Ben geri Türkçeye aldım saatte isim çıkmaya devam ediyor ama. [emoji4]

Huawei nooldu?
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...