İçeriğe Yönlendir

Samsung S6 Tamir

Bülent Tarakçı

Recommended Posts

Bülent Tarakçı
(düzenlendi)

Oğlum kendi telefonu yere düşürdü. Durum alttaki gibidir. Ekran gitmiş. Tamir ettirsek, eskisi gibi olur mu? Yoksa hiç uğraşmayıp yenisini mi almalı?

7LKAJC.jpg

c7PLRN.jpg

L59G51.jpg

08WBcT.jpg

aIVM0M.jpg

tarihinde Bülent Tarakçı tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış

Yetkili servis haricinde düzen tutmaz, Yetkili servis fiyatı size özel bayi fiyatı 510 TL ye kadar yardımcı olunur. Takılacak parçaya Samsung'tan 6 ay yetkili servis garantisi veriliyor.İşlemi hakkında @Serkan Özer isterseniz size yardımcı olabilir.

Yorum bağlantısı
Enes Ayan

AliExpress 'ten 150 lira civarına ekran ve kasayı bütün halinde alıp bir süre daha kullanabilirsiniz

Yorum bağlantısı
Ahmet Gül

Telefonculardan anakart arızalı bir telefon bularak çıkma ekran da edinebilirsiniz. Servisin verdiği fiyatın üçte biri gibi bir meblaya kurtarabilme ihtimaliniz var. Gecmis olsun

Yorum bağlantısı
Bülent Tarakçı
35 dakika önce, Çağlar Bayur yazdı:

ekran daha önce değişmiş miydi?

Hayır değişmedi.

7 saat önce, Selçuk Bakış yazdı:

Yetkili servis haricinde düzen tutmaz, Yetkili servis fiyatı size özel bayi fiyatı 510 TL ye kadar yardımcı olunur. Takılacak parçaya Samsung'tan 6 ay yetkili servis garantisi veriliyor.İşlemi hakkında @Serkan Özer isterseniz size yardımcı olabilir.

O zaman ekranın orijinal olması gerekiyor.

Yorum bağlantısı
Sezgin Yılmaz

Piyasada satılan ekranlar çok kalitesiz bende kendim  xperia z ninkini değiştirmiştim hiç memnun kalmadım.

Çıkma ekran almak en iyi seçenek.

Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış
O zaman ekranın orijinal olması gerekiyor.
Evet orijinal zaten. Arkadaş bayi fiyatından size yardımcı olacak, kabul ederseniz tabi. Normal müşteri fiyatları 575 civarında demişti.
Yorum bağlantısı
Bülent Tarakçı

Selçuk bey;

Yazdıklarınızı ve diğer arkadaşların verdiği bilgiler doğrultusunda ekran camının değişmesinin doğruluğuna kanaat getirerek ,telefonu tamire verdim. 550 TL ye orjinal cam takılacak. Sivas'a kargo vs. falan uzun iş olduğu için bu işi Ordu da yapmanın uygun olacağını düşündüm. Yinede teşekkürler. Düşünmeniz yeter...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış
13 dakika önce, Bülent Tarakçı yazdı:

Selçuk bey;

Yazdıklarınızı ve diğer arkadaşların verdiği bilgiler doğrultusunda ekran camının değişmesinin doğruluğuna kanaat getirerek ,telefonu tamire verdim. 550 TL ye orjinal cam takılacak. Sivas'a kargo vs. falan uzun iş olduğu için bu işi Ordu da yapmanın uygun olacağını düşündüm. Yinede teşekkürler. Düşünmeniz yeter...

Rica ederiz, ben şehrinizi kontrol etmedim ama Ordu'da şube varmış Serkan'dan öğrendim şimdi, elden teslim edebilirdiniz, inşallah siz de onlara teslim etmişsinizdir.

Yorum bağlantısı
Bülent Tarakçı

Mahsuru yoksa  isim verin. Bir daha işimiz düşerse, oraya gidelim. Tavsiye edelim. Benim verdiğim şahıs ekranı burada birilerinden alıyor. Kendi iş yerinde değiştiriyor. Telefon Ordu dan bir yere gitmiyor. Doğru mu yaptım, yanlış mı yaptım, telefonu alınca anlayacağız. Bakalım... Hayırlısı diyelim...

Yorum bağlantısı
Serkan Özer

Fatih AYDIN  elemanın ismi orda hangi telefoncuya sölesen bilir yönlendirir seni

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...