İçeriğe Yönlendir

Yakıt Fiyatları

Efe Serhan Oğuz

Recommended Posts

Mustafa Tüfekçi

Çok konular konuşulmuştur önceki mesajlarda da. "Belgelendiremedigim gelirim var" diyip kredi istiyor herkes. Asgari ücretten bordro al gel. Sonra vergiler yüksek. Sanayide posttan çekecem de "KDV yansır o zaman arkadaş" 

Devlet günah keçisi de biz sütten çıkmış ak kaşık mıyız.

Vergi levhası olan hakkını ne kadar veriyor. 

Küçük hesaplar yapalım biz. 

Devlet de kacamayani öpsün.

Herkes vurgun peşinde iken bize müstahak şeyler yok mu.

Paran değer kaybetmiş döviz patinaj yapmış. Maaş pul olmuş . 

Lüks tüketim almış yürümüş.

"Bana luxlerimi verin ihtiyaçlarım olmasa da olur kafası"

Devam devam.

2 saat önce, Ali Gök yazdı:

zam haberi almadan önce misal 2 tanker mazot aldınız yola çıktı geliyor petrole kar etmiş oluyormusunuz ?

Stokcunun deli para kazandığı zamanlarda varmış ülkede. Yaşımız belki yetişmez

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serkan Toker
3 saat önce, Hasan Karabekiroglu yazdı:

öyle görünür ama öyle değil... misal yarın zam geleceğinden eminiz saat 12 den önce tankeri doldurduk faturası hemen kesildi önceki fiyattan aldık... zam miktarı 10 kuruş ise tanker toplamda 24500 litre alır.. biz ürünü 2450 tl uygun almış oluruz... ama rekabet ortamında olduğumuz ve satışlarda iskonto yaptığımız için bu rakam erir gider...

Bizim binanın su deposunu mazotla doldurmak lazım aslında, binada 8 dizel 2 tane lpg li araba var. :D

Bir saat önce, Mustafa Tüfekçi yazdı:

Devam devam.

Stokcunun deli para kazandığı zamanlarda varmış ülkede. Yaşımız belki yetişmez

Sigaraya zam geleceği zaman maltepe kartonları tezgah altına inerdi. Çok çok iyi müşteriler alabilirdi. Gerisi sabah erkenden işe giderken tekrar sorduğunda zamlı fiyattan sigara ortaya çıkardı. Akşam olmayan sigara ki, şimdiki gibi seyyar arabalar da dağıtmıyor, sadece tekel karne ile verirdi, sabahın köründe nasıl geldi desen bir daha alamama ihtimalin vardı.. :D 

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)
4 dakika önce, Serkan Toker yazdı:

Bizim binanın su deposunu mazotla doldurmak lazım aslında, binada 8 dizel 2 tane lpg li araba var. :D

vallahi şuan 10 mt. ötemde 5000 lt. dizel yakıt var, daha 1 saat önce überin depoyu fulledim en tıka basasından, malum 700 km. yol yaptı acıkmış kerata,  sen haline yan :D  bizde fulleyelim, yarın yazayımda 35 ton yollasınlar tankıda fulleyelim hele, zam mam gelir überr aç kalmasın :p

yalnız çabuk ol...

1 yıl içinde vadesi gelen dolar ödemeleri + cari açık = dumanlı dağlaarr :)

186 milyar USD + 55 milyar USD cari açık = 1 yıl içinde bulunması gereken dış finansman tutarı = 241 milyar USD

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
Şimdi, Mehmet Ozyurek yazdı:

Eskiden zam gelince bakkal ve petrollerde stok tespiti yapılırdı

Aaaa yanlış bakmışım, yok mazot, hava yapmış hava, saat hava basıyormuş bizim tanktan :tongue:

Yorum bağlantısı
Serkan Toker

Hadi yine iyisiniz, yaptığım görüşmeler sonucu akaryakıttaki ÖTV oranının düşürülerek fiyatların sabit kalması için çalışma tamamlandı.. :D

• Beğen 3
  • Teşekkür 2
  • Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
27 dakika önce, Serkan Toker yazdı:

Hadi yine iyisiniz, yaptığım görüşmeler sonucu akaryakıttaki ÖTV oranının düşürülerek fiyatların sabit kalması için çalışma tamamlandı.. :D

Şu atatürk orman çiftliği civarı mafya yok mu. Herşey onların diline bakıyor. ;)

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

en güzeli...

şehir içi bu

yuki-elektrikli-bisiklet-26-jant-kask-ki

electric-folding-bike-foldable-electric-

şehir dışıda bu, şehir içide dahil

1857812-LEfOyH.jpg

şehir içi araç kullanımına sınırlama şart...

bitti giiti.... :)

Yorum bağlantısı
Serkan Toker
5 dakika önce, Ali Cihangiroğlu yazdı:

en güzeli...

şehir içi bu

şehir dışıda bu, şehir içide dahil

şehir içi araç kullanımına sınırlama şart...

bitti giiti.... :)

Ali kaptan, sen en son ne zaman şehire indin ? Şantiyede toz toprak içinde mazotu tonla yak sonra ben avm gezerken şehir içinde arabayı kısıtla. Hocam hayat şehirde, akşamları parklar cıvıl cıvıl arada sırada şehre in.. :D    #şehiriçindokunma#

• Beğen 1
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)
13 dakika önce, Serkan Toker yazdı:

Ali kaptan, sen en son ne zaman şehire indin ? Şantiyede toz toprak içinde mazotu tonla yak sonra ben avm gezerken şehir içinde arabayı kısıtla. Hocam hayat şehirde, akşamları parklar cıvıl cıvıl arada sırada şehre in.. :D    #şehiriçindokunma#

hergün Antalyadayım hemen hemen :D akşamlarıda Finikede  oohh deniz havası :tongue:  doblo ile gidiyorumki az yaksın, iyi kaçıyor bu arada haaa ;) toz toprakmış, hahaaaayt :p 

yassak kardeşim, şehirde metroya otobüs bisiklete bineceksin tabanvay kullanacaksın, ah ben olacamki cumbaba göreceksiniz gününüzü :) şehir içi araba yassah, full toplu taşıma, hemde zorunlu....

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Serkan Toker
50 dakika önce, Ali Cihangiroğlu yazdı:

hergün Antalyadayım hemen hemen :D akşamlarıda Finikede  oohh deniz havası :tongue:  doblo ile gidiyorumki az yaksın, iyi kaçıyor bu arada haaa ;) toz toprakmış, hahaaaayt :p 

yassak kardeşim, şehirde metroya otobüs bisiklete bineceksin tabanvay kullanacaksın, ah ben olacamki cumbaba göreceksiniz gününüzü :) şehir içi araba yassah, full toplu taşıma, hemde zorunlu....

Ya bırak, kum ocağında çalışıp akşamları finikeye dünyanın mazotunu yakıp N2O4 gazı salıyorsun enişte doblosuyla.. :D

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
14 dakika önce, Serkan Toker yazdı:

Ya bırak, kum ocağında çalışıp akşamları finikeye dünyanın mazotunu yakıp N2O4 gazı salıyorsun enişte doblosuyla.. :D

:p  kum ocağımı, işim olmaz, kamyonları yollarım onlar alır, yaz deftere al ödenek çıkınca, hazır alırız uğraşmayız :)  ha salınıma gelince, affetmem  evet ....:) 

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Haluk Şentürk

ben litre fiyatı 10 lira olsun diyorum. ,Olmaz ki kardeşim böyle, her önüne gelen araç kullanıyor. parası olan olmayan yolları dolduruyor. Fakirlerle aynı trafikte olmaktan yoruldum.:biggrin:

hem trafik rahatlar ve  bizim araçlar da daha az yakar. en iyi fakir ölü fakir:good1::biggrin:

Yorum bağlantısı
  • 5 hafta sonra...
Serhan Kaya

Bugün Shell sen depoyu doldurdum ve 40 lt. De yedek oplam 92 lt. 5.91×92=562 tl. v-pover mazot aldim. Seçimden sonra 6.50 yi rahat görür diyorlar. Herkese ilanen duyurulur. Şimdiden depolarınızı ve yedek bidonlarinizi doldurun. 9a427032c34ddd4c0c507cb9a5e4afdb.jpg8d90b214327fda5ebdbd5ad298a4225b.jpg

Yorum bağlantısı
Arda Bülent Güzel
Bugün Shell sen depoyu doldurdum ve 40 lt. De yedek oplam 92 lt. 5.91×92=562 tl. v-pover mazot aldim. Seçimden sonra 6.50 yi rahat görür diyorlar. Herkese ilanen duyurulur. Şimdiden depolarınızı ve yedek bidonlarinizi doldurun. 9a427032c34ddd4c0c507cb9a5e4afdb.jpg8d90b214327fda5ebdbd5ad298a4225b.jpg

Mersin’de mazot daha ucuz. Lt 5.91 nedir yahu. Şaka bir yana bizde litresi bp ve total de 5.43 ve 5.39 tl.Kısaca 5.39 * 92 = 495 tl
67 tl kar ederdiniz. Ama bu gidişle 3 tonluk su deposu alacam. Şimdiden doldurayım seçimden sonra 6.5 olsa 2 yıl yeter[emoji23]
Yorum bağlantısı
Serhan Kaya

Mersin’de mazot daha ucuz. Lt 5.91 nedir yahu. Şaka bir yana bizde litresi bp ve total de 5.43 ve 5.39 tl.Kısaca 5.39 * 92 = 495 tl
67 tl kar ederdiniz. Ama bu gidişle 3 tonluk su deposu alacam. Şimdiden doldurayım seçimden sonra 6.5 olsa 2 yıl yeter[emoji23]
Üstad bizi burada kazikliyorlar resmen. Mardin den aldim ve shell de fiyat bu. Sizin orasi müthişmiş valla.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
3 dakika önce, Ali Gök yazdı:

Ötv dalgasına benzn ma ot sabitlendi dediniyor ama 2.8 den aldgmz lpg 3 u devrdi 😂

ona çapa atmamışlar mı? yoksa bayi mi marifetli

Yorum bağlantısı
7 saat önce, Çağlar Bayur yazdı:

ona çapa atmamışlar mı? yoksa bayi mi marifetli

Heryerde arttı. Zam geliyor demekki lpg ye

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

Geçen benzinlik sahibi müşteri telefonda aglaniyordu." Benzin kaç lira oldu ? Kaça satacaz şimdi?"diye. Birisi şikayet etmiş pahalı satıyorlar indirm yapmıyorlar kurumsal karta diye. Adam diyor zaten kaç lira olduğu belli değil bide indirim yapıyoz zararına gidiyor felan.

• Beğen 2
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...