İçeriğe Yönlendir

Konu Kapanması

Bünyamin Konecoğlu

Recommended Posts

Bünyamin Konecoğlu

Yöneticiler attığım konu niye kapandı ogrenebilirmiyim 

Yorum bağlantısı
Osman Bilgin

ben yönetici değilim ama şunu söyleyebilirim; iki konu açmışsın tıpkı "konu kapanması" diye iki konu açtığın gibi o yüzden biri kapanmış diğeri kullanımda.

o dişli için de @Serkan Toker görürse yardımcı olur.

Yorum bağlantısı
Selim Kaya

Merhaba @Bünyamin Konecoğlu. @Osman Bilgin 'in de belirttiği gibi mükerrer olan konunuz, konu bütünlüğünün bozulmaması adına kapalı, aynı başlık ve görsellerin bulunduğu konunuz ise aracınızın modeline ait konu grubu altında aktif haldedir. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
3 saat önce, Bünyamin Konecoğlu yazdı:

Yöneticiler attığım konu niye kapandı ogrenebilirmiyim 

Üye, neden çifter çifter açtın konuları, öğrenebilir miyim..

Tabi böyle bir hitap tarzı ne benim ne de bizim hitap tarzımız değil, ancak neden böyle bir hitapla mesaj yazılır anlamıyorum.

Biz de böyle mi cevap verelim :)

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Bünyamin Konecoğlu
3 saat önce, Recep Selim Kaya yazdı:

Merhaba @Bünyamin Konecoğlu. @Osman Bilgin 'in de belirttiği gibi mükerrer olan konunuz, konu bütünlüğünün bozulmaması adına kapalı, aynı başlık ve görsellerin bulunduğu konunuz ise aracınızın modeline ait konu grubu altında aktif haldedir. 

2 saat önce, Mehmet Ozyurek yazdı:

Üye, neden çifter çifter açtın konuları, öğrenebilir miyim..

Tabi böyle bir hitap tarzı ne benim ne de bizim hitap tarzımız değil, ancak neden böyle bir hitapla mesaj yazılır anlamıyorum.

Biz de böyle mi cevap verelim :)

Bu konuyu açıp resim atarken yanlışlık la oldu.baska bi maksat yoktu.

3 saat önce, Recep Selim Kaya yazdı:

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...