İçeriğe Yönlendir

Scholl Concepts Spam(APC) Nereden Temin Edebilirim?

Bekir Memur

Recommended Posts

Bekir Memur

Bu ürünü nereden temin edebilirim ? İç temizlik olarak çok etkili görünüyor fakat yurt içinde temin edebileceğim bir yer bulamadım.

Kaliteli gördüğünüz araç içi genel temizleyiciler hangileri, tavsiyeye açığım.

Yorum bağlantısı
Servet Aydın
Bu ürünü nereden temin edebilirim ? İç temizlik olarak çok etkili görünüyor fakat yurt içinde temin edebileceğim bir yer bulamadım.
Kaliteli gördüğünüz araç içi genel temizleyiciler hangileri, tavsiyeye açığım.
Bekir, ismi komedi kendisi mucize olan ürün dene. Şipşak isimli ürün. Bırak kumaşı, zincir üstündeki katran yağı bile söküyor. İş yerinde kullanıyoruz. Bi günahları temizlemiyor :)
  • Beğen 3
  • Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Bekir Memur
4 saat önce, Servet Aydın yazdı:

Bekir, ismi komedi kendisi mucize olan ürün dene. Şipşak isimli ürün. Bırak kumaşı, zincir üstündeki katran yağı bile söküyor. İş yerinde kullanıyoruz. Bi günahları temizlemiyor :)

O tür ağır çözücüleri yağlı kısımlara kullanabilirim fakat videodaki ve eve gelen ürünler pek aynı olmuyor gibi :D aynı işi yapan çok fazla marka var güvenemediğim için almıyorum benim istediğim arabanın içerisindeki sert aksamları rutin olarak temizleyebileceğim ara sıra kullanacağım bir ürün :) O tür ağır çözücüler araba içi için biraz fazla gelir :D 

Yorum bağlantısı
Servet Aydın
O tür ağır çözücüleri yağlı kısımlara kullanabilirim fakat videodaki ve eve gelen ürünler pek aynı olmuyor gibi [emoji3] aynı işi yapan çok fazla marka var güvenemediğim için almıyorum benim istediğim arabanın içerisindeki sert aksamları rutin olarak temizleyebileceğim ara sıra kullanacağım bir ürün [emoji4] O tür ağır çözücüler araba içi için biraz fazla gelir [emoji3] 
Evde de kullanıyoruz. Bulaşık makinesi içine sıkıyoruz
Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz
5 dakika önce, Servet Aydın yazdı:
5 saat önce, Bekir Memur yazdı:
O tür ağır çözücüleri yağlı kısımlara kullanabilirim fakat videodaki ve eve gelen ürünler pek aynı olmuyor gibi emoji3.png aynı işi yapan çok fazla marka var güvenemediğim için almıyorum benim istediğim arabanın içerisindeki sert aksamları rutin olarak temizleyebileceğim ara sıra kullanacağım bir ürün emoji4.png O tür ağır çözücüler araba içi için biraz fazla gelir emoji3.png 

Sonra maslakta görüyoruz olanları :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Özcan

Evde temizliği sen mi yapıyorsun abi [emoji23]
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Nihat Palolu
13 saat önce, Servet Aydın yazdı:

Denedim olmadı ya

Sen merdiven altı üretimi almışsın, mezarlıkta üretilenden al :D

Yorum bağlantısı
Bekir Memur
8 saat önce, Murat Atagenç yazdı:

Koltuk lekesi çıkarmaksa bim asprini iş görüyor :)

O tür konularda sorun yok arabayı temiz tutmak için çok kirlenmese dahi belirli periyodlarla temizliyorum o yüzden güzel bir apc gerek.

Kumaş yerlerdeki kirler öyle silme yöntemiyle sağlıklı şekilde çıkmaz, güzelce köpürtüp suyu çekmek gerek o tür silme olaylarına karşıyım.

8 saat önce, Köksal Yılmaz yazdı:

Malesef :( 5 litre çok fazla

Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz
3 dakika önce, Bekir Memur yazdı:

O tür konularda sorun yok arabayı temiz tutmak için çok kirlenmese dahi belirli periyodlarla temizliyorum o yüzden güzel bir apc gerek.

Kumaş yerlerdeki kirler öyle silme yöntemiyle sağlıklı şekilde çıkmaz, güzelce köpürtüp suyu çekmek gerek o tür silme olaylarına karşıyım.

Malesef :( 5 litre çok fazla

Hangi şehirdesin?

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Sonra maslakta görüyoruz olanları [emoji3]
İçimize çekmiyoruz cnm

Evde temizliği sen mi yapıyorsun abi [emoji23]
Karıştırmasana oraları

Sen merdiven altı üretimi almışsın, mezarlıkta üretilenden al [emoji3]
Alalım 30 litre
Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz
9 dakika önce, Servet Aydın yazdı:

İçimize çekmiyoruz cnm

Dudak tiryakisi olmuşsun abi :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Bekir Memur
3 saat önce, Köksal Yılmaz yazdı:

Hangi şehirdesin?

malatya

Yorum bağlantısı
Bekir Memur

@Buğra Höngül abi senin fikrin nedir

atas vinet veya amway loc genel temizleyici düşünüyorum 

amway loc çok övülmüş, plastik ve sert aksamda kir sökücülük olarak hangisi daha etkili olur acaba ?

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Buğra Höngül
[mention=67110]Buğra Höngül[/mention] abi senin fikrin nedir
atas vinet veya amway loc genel temizleyici düşünüyorum 
amway loc çok övülmüş, plastik ve sert aksamda kir sökücülük olarak hangisi daha etkili olur acaba ?
Bekir merhaba www.cilamarket.com burdan bölünmüş ürün temin edebilirsin çok iyi esnaftır ismimi verirsin yardımcı olur kendisi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...