İçeriğe Yönlendir

Renault-Nissan Evliliği

Gökhan Albayrak

Recommended Posts

Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

yedi kocalı hürmüze doğru gidiyor işleri reno nissan başkası yokmu daçya ne :D neyse sonuçta hepsi birden araba yapmayı başarırlar belki :tongue:

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
Şimdi, Ali Gök yazdı:

bi çeyrek alıp gidelim bayiye o zaman :D 

cebinde kalsın, onlar gelecek ayağına, araba al yanında çeyrek bizden diyecekler, bu vergilerle zor alırız biz sıfır araba....

Yorum bağlantısı
Ali Gök
3 dakika önce, Ali Cihangiroğlu yazdı:

cebinde kalsın, onlar gelecek ayağına, araba al yanında çeyrek bizden diyecekler, bu vergilerle zor alırız biz sıfır araba....

zor alırız değilde almamki. sokağa atacak param yok çok şükür. :D

Yorum bağlantısı
Koray Demir
(düzenlendi)
22 dakika önce, Ali Cihangiroğlu yazdı:

Bizler alamıyoruz veya almıyoruz ama sıfır araç satışları artacaktır vergiye rağmen.

tarihinde Koray Demir tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
1 saat önce, Ali Gök yazdı:

zor alırız değilde almamki. sokağa atacak param yok çok şükür. :D

oda doğruya (artık doğru)

Bir saat önce, Koray Demir yazdı:

Bizler alamıyoruz veya almıyoruz ama sıfır araç satışları artacaktır vergiye rağmen.

gelir eşitsiliğizi aldı yürüdü, olana daha çok olmayana daha az.... para parayı çekiyor bir kesimde, bizde de eriyor :)

Yorum bağlantısı
Tufan Caliskan

Vergi oranlarının artmasına rağmen 0 araç satışı düşmüyor? Ya filo kiralayan firma sayısı artıyor, ya da vatandaş 0 olsun taştan olsun diyor?

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

XYZ kuşağında teknolojinin miiliyeti kalmadı. Üretim adetlerini artımadan zarar basarlar, zaten beraber yaşıyorladı, şimdi evlensinler :)

Yorum bağlantısı
Gökhan Albayrak
Bir saat önce, Çağlar Bayur yazdı:

XYZ kuşağında teknolojinin miiliyeti kalmadı. Üretim adetlerini artımadan zarar basarlar, zaten beraber yaşıyorladı, şimdi evlensinler :)

Benim Termostat konusunda senin de fikirlerini merak ediyorum ama hala bi mesaj şeetmedin Çağlar abi. "Yöneticiler" diye başlayan ileti yazasım geliyor :)

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
17 dakika önce, Gökhan Albayrak yazdı:

Benim Termostat konusunda senin de fikirlerini merak ediyorum ama hala bi mesaj şeetmedin Çağlar abi. "Yöneticiler" diye başlayan ileti yazasım geliyor :)

gold um ben ferah ferah yazabiliyorum bakayım termoStad a :)

yapışkanlı konu mu?

Yorum bağlantısı
Okan Tansel
15 saat önce, Tufan Caliskan yazdı:

Vergi oranlarının artmasına rağmen 0 araç satışı düşmüyor? Ya filo kiralayan firma sayısı artıyor, ya da vatandaş 0 olsun taştan olsun diyor?

düşmez filo kiralama şirketleri ve rente car lar resmi olanları normal vatandaşın 105000 TL aldı aracı 73000 TL alıyor. indirime bak hele

Yorum bağlantısı
Metin Akbal

Allah bir yastıkta kocatsın o zaman. Nikah şahidi kim olur? Emmi? Nede olsa Nissan cı :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Okay Kaygusuz
19 saat önce, Mustafa Arıkan yazdı:

Çeyrek altın takacak mıyız? 

çeyrek olmus 285 lira :)

Yorum bağlantısı
Efe Serhan Oğuz

Fransız ile Japonun çocuğu nasıl olur acaba..?

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
40 dakika önce, Efe Serhan Oğuz yazdı:

Fransız ile Japonun çocuğu nasıl olur acaba..?

multipla-0fb.jpeg

:p

• Beğen 1
  • Mutlu 7
Yorum bağlantısı
Gökhan Albayrak

Keşke "404 not found" hatası verseydi. Acıkmıştım, iştahım kaçtı.

• Mutlu 4
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Nissan, Reno soyadını alır gibi geliyor :)

Ben şahitlik ederim.. Birlikte yaşıyorlardı zaten.. Benim arabanın yarısı Reno  :)

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Önder Özcan

Müftüler nikah kıyabiliyor artık, gelsinler burda Fatih müftüsünden rica ederiz. :)

Yorum bağlantısı
Gürkan Başbağcı

2J3J7d.png  

Bu ikisinden de böyle bir logo ve marka çıkar bence :D :D

BLQLXQ.png

Paintden ancak bu kadar :D

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Remzi Karaca

Bloomberg'in haberine göre;
Nissan ve Renault, 20 seneyi aşkın işbirliklerini tek bir marka adı altında birleştirmeye hazırlanıyor ve buna dair görüşmeler sürüyor. İçeriden alınan bilgiye göre, yeni kurulacak firma, elektrikli ve hibrit araçlar üzerinde çalışacak. Başka bir söylentiye göre ise firma Carlos Ghosn tarafından yönetilecek.

Bu anlaşma, güncel ortaklığı bitirip iki firmayı birleştirecek ve tek şirket haline gelmeleri sağlanacak. Renault, şu an Japon üreticinin hisselerinin yüzde 43'üne, Nissan ise Fransız markanın hisselerinin yüzde 13'üne sahip. İsmini vermek istemeyen muhbirlerin iddialarına göre, görüşmeleri Carlos Ghosn yönetiyor. İki firmanın da genel başkanlığını yapan Ghosn, yeni oluşturulan markanın da başında olacak.

Yorum bağlantısı
İnan Çınar
12 dakika önce, Remzi Karaca yazdı:

Bloomberg'in haberine göre;
Nissan ve Renault, 20 seneyi aşkın işbirliklerini tek bir marka adı altında birleştirmeye hazırlanıyor ve buna dair görüşmeler sürüyor. İçeriden alınan bilgiye göre, yeni kurulacak firma, elektrikli ve hibrit araçlar üzerinde çalışacak. Başka bir söylentiye göre ise firma Carlos Ghosn tarafından yönetilecek.

Bu anlaşma, güncel ortaklığı bitirip iki firmayı birleştirecek ve tek şirket haline gelmeleri sağlanacak. Renault, şu an Japon üreticinin hisselerinin yüzde 43'üne, Nissan ise Fransız markanın hisselerinin yüzde 13'üne sahip. İsmini vermek istemeyen muhbirlerin iddialarına göre, görüşmeleri Carlos Ghosn yönetiyor. İki firmanın da genel başkanlığını yapan Ghosn, yeni oluşturulan markanın da başında olacak.

Merhaba Remzi bey,forumda  aynı konuyla ilgili başlık mevcut olduğundan  mesajınız ilgili başlık altına taşınmıştır. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...