İçeriğe Yönlendir

Yeni VW Golf Mk8

Onur_Aydın

Recommended Posts

Kemal Korkmaz

Bu golf gözüme çok hoş görünüyor alsam mı ne yapsam..:)

Yorum bağlantısı
M.Fatih Yüce

Ben yazıldım bile seneye gelince hemen teslim.Sonra ilan açarım Tr'da tek ilk ve en dolu golf burda,sıfır kokusu hala içerde, naylonları üzerinde :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

11 vites yoksa tırt, ben yenisi çıkınca haber verin dedim, ilk sıraya yazıldım, hiiç boş uğraşmayın, bir sonraki kasa ilk bende :D

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
13 dakika önce, M.Fatih Yüce yazdı:

Ben yazıldım bile seneye gelince hemen teslim.Sonra ilan açarım Tr'da tek ilk ve en dolu golf burda,sıfır kokusu hala içerde, naylonları üzerinde :D

Aldığın fiyatın 10 fazlasına satarsın.. yap bence :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Onur_Aydın
6 saat önce, Mert Gulkokan yazdı:

Ford focus olmaması gayet normal çünkü focus 2018 daha 10 nisanda resmi lasmanı var
Bu site sadece resim yayınlamıyor
Aracın özelliklerini motor seçeneklerini bir çok bilgisini paylaşıyor
Bu zamana kadar birkaç resim harici araç hakkında daha kesinleşmiş bilgiler yok

Aynı şeyi söylüyorum orda görünmemesi demek aracın olmadığı anlamına gelmiyor. Focus da 10' da yayınlanacak o yüzden orda görünmüyor, golf de daha çıkmadığı için görünmemesi gayet normal böyle bir haber yapılmış sonuç olarak.

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)
15 dakika önce, Mahmut Yıldız yazdı:

10 vites nedir ya,

tırttır, hası 11 ve üstüdür :D

ali-desidero-pz.jpg?fit=531,243

valllahi bizde o vitese bu derler :)  en sevdiğim, kara şanzımanlı ...

mack%20b_jpg.jpg

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mahmut Yurt
21 saat önce, Onur_Aydın yazdı:

VW Golf Mk8 2018'in sonu veya 2019 başında beklenen modeli. Bu model ile birlikte Hybrid motor teknolojisini de Golf de görmek mümkün.

Aynı zamanda bu modelle birlikte, akıllı çelik ve polimer kompozit gövde panelleri sayesinde yeni Golf, selefinden daha hafif olacak.

Gelecekte GTI, GTD ve R modellerinde öne çıkacak olan,DSG şanzımanın yeni nesli 10 vitesli olacaktır.

lO60JE.jpg

Z9PW20.jpg

gOJnLL.jpg

A1dEY7.jpg

G9OE1y.jpg

Yeni POLO'da aynı tasarıma sahip, resimler photoshop değil diye düşünüyorum.

yeni polo ile ilgili görsel sonucu

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Onur_Aydın
4 saat önce, Mert Gulkokan yazdı:

Resimlerin üzerinde imager yazıyor kısacası bilgisayar programları ile üretilmiş golf 7 yi baz alan renderlar
Aracın daha kamuflajlı resimleri yokken senin burada paylaştığın tüm görseller fotoşoptur

İmages yazıyor diye olacağını düşünmüyorum da dediğiniz gibi olsun seneye anlarız.

Yorum bağlantısı
Özgen Acar

model ismini arkaya bütük şekilde yazma işi başladı heralde,yeni focus da öyle gelecek

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mahmut Yurt
15 saat önce, Mert Gulkokan yazdı:

Resimlerin üzerinde imager yazıyor kısacası bilgisayar programları ile üretilmiş golf 7 yi baz alan renderlar
Aracın daha kamuflajlı resimleri yokken senin burada paylaştığın tüm görseller fotoşoptur

Çevredeki nesnelerin ve ışığın araç üstüne  yansımasını ve  gölgelendirmeyi  bu kadar profesyonel ve kusursuz yapan photoshop uzmanını tebrik etmek gerekir. 

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
M.Fatih Yüce

1 sene önceden hangi firma çıkaracağı aracın resimlerini piyasaya sürer yada el altından verir ? Heleki golf gibi markanın amiral gemisi modelini ?

Yorum bağlantısı
Onur_Aydın
3 saat önce, Mahmut Yurt yazdı:

Çevredeki nesnelerin ve ışığın araç üstüne  yansımasını ve  gölgelendirmeyi  bu kadar profesyonel ve kusursuz yapan photoshop uzmanını tebrik etmek gerekir. 

Aynen bende bunları görerek photoshop olduğunu düşünmüyorum

Yorum bağlantısı
Okay Kaygusuz

bende photospcuyum ama şopluk bir durum göremedim.

yanlız mk7lerin bazılarında bu balık sırtı anten var bazılarında yok bilen varmı.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Evren Erakçora

Polo çok büyüdüğü için golf un daha da genisleyecegini tahmin ediyorum, klasik çizgi pek değişmez zaten. Hacmi büyütüp ağırlığı da azaltabilirlerse o zaman mühendislik harikası olur.

Yorum bağlantısı
Onur_Aydın
18 dakika önce, Evren Erakçora yazdı:

Polo çok büyüdüğü için golf un daha da genisleyecegini tahmin ediyorum, klasik çizgi pek değişmez zaten. Hacmi büyütüp ağırlığı da azaltabilirlerse o zaman mühendislik harikası olur.

Yok artık:unsure2::)

Yorum bağlantısı
M.Fatih Yüce

Şu anda 1,6 dizel+dsg'ye opsiyonları ilave edince 200'ü buluyor zaten.2019 da 250'yi çok rahat bulur...

Yorum bağlantısı
Onur_Aydın
2 saat önce, Evren Erakçora yazdı:
4 saat önce, Onur_Aydın yazdı:
Yok artıkdefault_unsure2.gifemoji4.png

Niçin?

Hocam mühendislik harikası dediğin için dedim, üretim maliyetlerinin düşünüldüğü bir üretimde, üretilen ürünler mühendislik harikası olamaz 

Yorum bağlantısı
Evren Erakçora

Üretim maliyetinden bahsetmiyorum ki, golf 7 den daha geniş olacak ,ondan daha hafif olacak, yalıtım güvenlikten taviz verilmeyecek. Yeni otomobil trendlerinden uzaksınız galiba biraz. 

Yorum bağlantısı
Onur_Aydın
19 dakika önce, Evren Erakçora yazdı:

Üretim maliyetinden bahsetmiyorum ki, golf 7 den daha geniş olacak ,ondan daha hafif olacak, yalıtım güvenlikten taviz verilmeyecek. Yeni otomobil trendlerinden uzaksınız galiba biraz. 

Ben aslında gülücük emojisi ile yaklaştım mübalağnıza, niçin dediniz diye mühendislik harikası olamıyacağının gerekçesini söyledim yanlış bir tarafa gitti sanırım. Hocam bu bahsettiklerinizle mühendislik harikası olmuyor, bugatti, royce royce vs. pagani zondanın bütün şasesinin karbondan olması, jantların hafif ve sağlam olması için pahalı elementlerin kullanılması ve yani amacın uygun uygun fiyata satmaktan belli bir standartlara göre üretilen araçlarda olmaz demek istedim. mühendisliği tasarımı ve kaliteyi satmak olduğunda mühendislik harikası çıkıyor ortaya, hocam bugünün ve gelecekteki araçlar için çalışmalar yapıyorum trendlerine hakimim, söylediklerimi yanlış anlamayın bir tepki veya eleştiri olarak algılamayın saygılarımla..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...