İçeriğe Yönlendir

Fiat Doblo 120 HP (En Güçlüsü)

Efe Serhan Oğuz

Recommended Posts

Zafer Ak

Güncel connect 1.5 Tdci Powershift 120 hp 300 tork.

Konfor, donanım performans olarak bu sınıf ve motor hacminde connect derim.

Yorum bağlantısı
  • 9 ay sonra...
Doğan Arşiray
On 06.04.2018 at 19:07, Hasan Karabekiroglu yazdı:

Biraz pazarlama stratejisi gibi bu,

Fiat Doblo nun zaten daha güçlüsünü önceden üretmişti,

2.0 Multijet 135 Hp 320 nm tork değerine sahip motoru vardı halen piyasada mevcut

acaip de gidiyordu. 520i düz vites ile ancak 170 180 den sonra yavaş yavaş geçebilmiştim.

Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış
On 06.04.2018 at 18:32, Efe Serhan Oğuz yazdı:

Yeni Euro 6 standardında 1,6 turbo dizel Multijet motoru ile 120 bg güç ve 320 Nm tork değerleri sayesinde sınıfının en güçlü aracı.

100 km'de ortalama 5,2 litrelik yakıt tüketim değeri var.

ABS, EBD, Ön hava yastıkları, yan hava yastıkları, yokuş kalkış desteği, ESP, ESC, ASR, MSC, ısıtmalı ön koltuklar, deri direksiyon ve deri vites topuzu, hız sabitleyici, otomatik iklimlendirme kontrollü klima, 5'' boyutunda dokunmatik multi medya sistemi, navigasyon, Bluetooth, USB ve AUX bağlantıları gibi donanımlar sunmakta.

Başlığı okumasam benim arabayı anlatıyorlar derim :D  neredeyse her şey aynısı 105 Bg ve koltuk ısıtma hariç.

Yorum bağlantısı
Fatih Mehmet Uslu

105 bg olanları iş yerinde kullandım. 20 bin ve 40 bin km deydiler. Her ikisi de 2 bin devir altında çok zayıf. Turbonun patlaması tam 2 bin devir civarında geliyor. Beni en sinir eden buydu. Yeni 120 bg olanlarda 1300 devirlerde bile güç var.

Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış

Aynen bende ki 500L de 2000 devir altında zayıf, yüksek devir ve hızlarda sıkıntı yoktur.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...