İçeriğe Yönlendir

Ka - Ön Cam Sağ-Sol Izgaralar

Ramazan Elbaşı

Recommended Posts

Ramazan Elbaşı

99 model aracımın ön cam sağ ve sol ızgaraları kırık. Tüm uğraşlarıma rağmen temin edemedim. Uygun fiyata bulabilme şansım olursa sevinirim. 

Yorum bağlantısı
Serkan Yıldırım
(düzenlendi)

Resim yollayabilir misiniz hocam tam nereleri kırık ? @Ramazan Elbaşı

tarihinde Serkan Yıldırım tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ramazan Elbaşı
8 saat önce, Serkan Yıldırım yazdı:

Resim yollayabilir misiniz hocam tam nereleri kırık ? @Ramazan Elbaşı

Tutturulan ayakların tümü kırık. Slikonla tutturdum. Geçen yıl ön cam kırılmıştı. Değiştirenler kırmış olmalı. Kendim söküp takıyordum önceden. Aracı sıfır aldım. 

Çıkmacı olarak önerebilecekleriniz var mı?

Yorum bağlantısı
Şahin Kutun
11 dakika önce, Ramazan Elbaşı yazdı:

Tutturulan ayakların tümü kırık. Slikonla tutturdum. Geçen yıl ön cam kırılmıştı. Değiştirenler kırmış olmalı. Kendim söküp takıyordum önceden. Aracı sıfır aldım. 

Çıkmacı olarak önerebilecekleriniz var mı?

99 model ka'yı mı sıfır aldınız?   resimleri görmemiz mümkünmü? :)

Yorum bağlantısı
Ramazan Elbaşı
(düzenlendi)

19 yıldır bende evet. Vazgeçemiyorum. 

Çekeyim, yollayayım gün içinde. 

tarihinde Ramazan Elbaşı tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Şahin Kutun
5 dakika önce, Ramazan Elbaşı yazdı:

19 yıldır bende evet. Vazgeçemiyorum. 

Çekeyim, yollayayım gün içinde. 

iyi olur  merakla bekliyorum :)

Yorum bağlantısı
Ramazan Elbaşı

99CA5C74-2C7B-472F-83BA-9D5755BAA15C.th. 86B3D6C9-0067-442D-B559-D33F32E85A56.th. 8E4C59B3-C23D-481F-B3E0-B8B745BE81CB.th.

Bir saat önce, Şahin Kutun yazdı:

iyi olur  merakla bekliyorum :)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Şahin Kutun
30 dakika önce, Ramazan Elbaşı yazdı:

99CA5C74-2C7B-472F-83BA-9D5755BAA15C.th. 86B3D6C9-0067-442D-B559-D33F32E85A56.th. 8E4C59B3-C23D-481F-B3E0-B8B745BE81CB.th.

çok güzel ve diri görünüyor güle güle ve hayırlı günlerde kullanın  :)

Yorum bağlantısı
Ramazan Elbaşı
5 dakika önce, Şahin Kutun yazdı:

çok güzel ve diri görünüyor güle güle ve hayırlı günlerde kullanın  :)

Teşekkürler. Mekanik ömrü yettiği sürece elimde tutacağım. Ford ka bir tutkudur. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

İlk sahibinden bir KA görmek ne kadar güzel :)

Biraz boyanın bakıma ihtiyacı var gibi sadece, bir "cilala parlat" etkinliği iyi olabilir.

Ön cam ızgarası için çıkma bakmanız gerekiyor. Zorlanacağınızı sanmıyorum.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

maaşallah. kalın pul altına etli boru igib bir çalışma ile sağlamca motaj yapılabilir

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

İlk sahibinden bir kA mı. [emoji15]
Hazine bu [emoji1319][emoji1319]

Yorum bağlantısı
Ramazan Elbaşı
21 saat önce, Mehmet Ozyurek yazdı:

İlk sahibinden bir kA mı. emoji15.png
Hazine bu emoji1319.pngemoji1319.png

Teşekkürler. Sürüş keyfinden vazgeçemiyorum. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Halil Dündar2

Benimkiler de kırık. Yapıştırma yoluyla sabitlemiştim ama su fiskiye motoru bozulunca tekrardan kırıldı. Biyerlerden bulmuştum ama tanesine 200 civarı para istemişlerdi.. böyle kullanmaya devam.. 

Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Musa Değerli

Vidalanan kısımları vidalar biraz fazla sıkıştırınca kırılıyor.Yuvalara arkadan epoxi ile plastik küçük levhalar yapıştırın ve ortalarını delin  sapasağlam oluyor.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
  • 4 hafta sonra...
Kadir Sime

Merhaba, İstanbul'da Oto Sefaköy isimli bir ford parçacısı var, Sefaköy ve Esenyurt'ta şubeleri var. Sağ tarafın ızgarası vardı ellerinde diye biliyorum. Oraya sorabilirsiniz. Benim de sağ taraf kırıktı, sorduğumda sadece sağ var elimizde demişlerdi.

Yorum bağlantısı
  • 5 ay sonra...
Furkan Sarı

Merhaba, benimde yeni sahibi olduğum bir Ka'm var ve onunda cam ızgaraları kırık. Konu hakkında bir bilgim yok, bu durum acaba ne gibi sıkıntılar doğurur? 

Yorum bağlantısı
Timuçin Duru
On 24.11.2018 at 23:23, Furkan Sarı yazdı:

Merhaba, benimde yeni sahibi olduğum bir Ka'm var ve onunda cam ızgaraları kırık. Konu hakkında bir bilgim yok, bu durum acaba ne gibi sıkıntılar doğurur? 

Merhabalar,

Öncelikle hayırlı olsun, Allah kaza bela vermesin diyim benimde aldığımdan beri aynı sorunu yaşadığımı söyliye bilirim hiçbir yerde de bulamadım sadece bir tarafı satılıyor bir sayfada oda uçuk pağlı zamanla bir çözüm çıkacaktır karşımıza diye bekliyorum :))) 

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Furkan Sarı

Teşekkür ederim Allah hepimizi kazadan beladan korusun inşallah. Bende o çözümü bekliyor olacağım 😂

On 26.11.2018 at 02:28, Timuçin Duru yazdı:

Merhabalar,

Öncelikle hayırlı olsun, Allah kaza bela vermesin diyim benimde aldığımdan beri aynı sorunu yaşadığımı söyliye bilirim hiçbir yerde de bulamadım sadece bir tarafı satılıyor bir sayfada oda uçuk pağlı zamanla bir çözüm çıkacaktır karşımıza diye bekliyorum :))) 

Teşekkür ederim, Allah hepimizi kazadan beladan korusun inşallah. Be de o çözümü bekliyor olacağım 😂

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...