İçeriğe Yönlendir

1.4 Golf Comfortline +

Uğur Kamil

Recommended Posts

Uğur Kamil
(düzenlendi)

Babamın rahatsızlığından dolayı OTV'siz araç alıcaz bir aksilik olmazsa.(pazartesi raporun sonucu belli olacak) Sağ tarafından felç geçirdi ve şuan sağ ayağı %50 sağ koluda %50 ama parlakları %10 çalışıyor. Biraksilik olmazsa rapor %90 üstü olması lazım. Daha az felç geçirip rapor alanlar var.
Rapor olumlu çıkarsa salı günü aracı alıcam bir aksilik çıkmazsa

Jetta düşünüyordum bütçeme en uygun araç oyduğü için ama maalesef bayilerde artık 0 jetta kalmadı. Yeni kasalarıda yıl sonunda gelmesi bekleniyor.

Şuan bayide 1 tane beyaz renk 1.4 125ps manuel Golf Comfortline mevcut + Panoramik Açılır Cam Tavan, otomatik far, hız sabitleme ve aklıma gelmeyen 2 3 özellikdaha mevcut. Comfortline + olarak eklenmiş 6 tane opsiyonel mevcut yani.
2-3 ay önceden önceden aracı zam gelmemiş fiyattan aldıkları için yeni gelecek modellere göre gayet uygun rakama bırakıyorlar. Aynı donanımla aynı opsiyoneller eklenilip farklı bir renk almak isteyince 4-5 bin tl pahalıya geliyor.

Bana toplam maliyeti 75bin tl cıvarı olucak otv indirimli olarak 10 bin tl cıvarı kredi çekmek zorunda kalıcam. Sizce bu aracı almak mantıklımı yoksa farklı bir araçmı bakiyim?

Bu rakamlarda bu kalitede ve bu dolulukta başka bir araç alınabilirmi? Birde 5-6 sene sonra vw kadar değer kaybetmeden kolay satılcak bir marka ve model olması lazım. 5-6 sene sonra araç en fazla 50bin kmde olmuş olur.

tarihinde Uğur Kamil tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Uğur Kamil
9 dakika önce, Mehmet Pınar yazdı:

Seat Leon tavsiye ederim

Dış tasarımı hoşuma gidiyor ama içi golf kadar ilgimi çekmiyor ve golf kadar premium görünümü yok. Birde Rizede seat bayisi olmadığı için pek olumlu yanaşmıyorum servis dışında bakım yaptırmayı seven biri olmadığım için her sene hem ortalama 1 günümü ayırmam hemde 200-250 km mesafe gitmem gerekicek.

Burda bulunan bayiler.
vw. Ford Hundai. Fiat Mitsubishi ve Renault

Yorum bağlantısı
Mehmet Pınar

2017 sonrası makyajlı FR modelleri daha üst sınıf, bi göz gezdirin derim. Golften aşağı kalır yanı pek yok.Trabzonda bayi var işte, gezmeye gider gibi gider gelirsiniz.

Bu markalar içinde hiç değer kaybetmeyenler Renault ve vw

O zaman tavsiyem comfortline paket Golf olur.

Yorum bağlantısı
Uğur Kamil
10 dakika önce, Çağlar Bayur yazdı:

Jetta yok ise Audi a3 sedan bakmadınız mı?

Çağlar abi ben baktımda audi fiyatları bana pek sıcak bakmadı :biggrin:

Audi'lerin fiyatı bütçemi çok fazla aştı malesef.

Yorum bağlantısı
Cavit Çırakoğlu

Arabayı Rize'den hariç bir yerde de bakabilirsiniz.   Trabzon dan başlayarak Samsun'a kadar bir tarama yapın bence. Tüm dışından araba alan bayağı kişi hatırlıyorum.

Yorum bağlantısı
Uğur Kamil
43 dakika önce, Cavit Çırakoğlu yazdı:

Arabayı Rize'den hariç bir yerde de bakabilirsiniz.   Trabzon dan başlayarak Samsun'a kadar bir tarama yapın bence. Tüm dışından araba alan bayağı kişi hatırlıyorum.

jettayı kendi sisteminden sorgulattı türkiyede yok malesef. Geçen hafta baktığımda 11 tane vardı 1 taneside burdakı bayideydi.

Golf bu donanım ve opsiyonellerle uygun geldi bana.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
2 saat önce, Uğur Kamil yazdı:

Çağlar abi ben baktımda audi fiyatları bana pek sıcak bakmadı :biggrin:

Audi'lerin fiyatı bütçemi çok fazla aştı malesef.

bayide pazarlıkla %30 indirim alan var. liste önemsiz

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

Doğrudur. Ayrıca doğuş batacak gibi haberler çıkıyor. nakit ihtiyaçları had safhada.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
3 dakika önce, Mehmet Göktürk yazdı:

Doğrudur. Ayrıca doğuş batacak gibi haberler çıkıyor. nakit ihtiyaçları had safhada.

ağaç dalı gibi sağa sola saldırmış, borçları sarmaşık gibi dağınık, onları 2-3 banka üstlensin tek yere ödeyeyim diyor, bir de tuz ekti diye nusret e yaptığı yatırımdan ve uzak diyar avm projelerinden çıksa iyi olur.

Bir de ülker e yapılan kıyak bize de yapılsın derler....

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Pınar
6 dakika önce, Çağlar Bayur yazdı:

bayide pazarlıkla %30 indirim alan var. liste önemsiz

Doğuş oto ve %30 indirim?

Vay be sıra beklediğimiz günleri unutacağız demek.

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Özgen Acar
6 saat önce, Mehmet Göktürk yazdı:

biz öderiz  hocam borçları  lafı olmaz alıştık zaten

Yorum bağlantısı
Selçuk Keleş
11 saat önce, Uğur Kamil yazdı:

Babamın rahatsızlığından dolayı OTV'siz araç alıcaz bir aksilik olmazsa.(pazartesi raporun sonucu belli olacak) Sağ tarafından felç geçirdi ve şuan sağ ayağı %50 sağ koluda %50 ama parlakları %10 çalışıyor. Biraksilik olmazsa rapor %90 üstü olması lazım. Daha az felç geçirip rapor alanlar var.
Rapor olumlu çıkarsa salı günü aracı alıcam bir aksilik çıkmazsa

Jetta düşünüyordum bütçeme en uygun araç oyduğü için ama maalesef bayilerde artık 0 jetta kalmadı. Yeni kasalarıda yıl sonunda gelmesi bekleniyor.

Şuan bayide 1 tane beyaz renk 1.4 125ps manuel Golf Comfortline mevcut + Panoramik Açılır Cam Tavan, otomatik far, hız sabitleme ve aklıma gelmeyen 2 3 özellikdaha mevcut. Comfortline + olarak eklenmiş 6 tane opsiyonel mevcut yani.
2-3 ay önceden önceden aracı zam gelmemiş fiyattan aldıkları için yeni gelecek modellere göre gayet uygun rakama bırakıyorlar. Aynı donanımla aynı opsiyoneller eklenilip farklı bir renk almak isteyince 4-5 bin tl pahalıya geliyor.

Bana toplam maliyeti 75bin tl cıvarı olucak otv indirimli olarak 10 bin tl cıvarı kredi çekmek zorunda kalıcam. Sizce bu aracı almak mantıklımı yoksa farklı bir araçmı bakiyim?

Bu rakamlarda bu kalitede ve bu dolulukta başka bir araç alınabilirmi? Birde 5-6 sene sonra vw kadar değer kaybetmeden kolay satılcak bir marka ve model olması lazım. 5-6 sene sonra araç en fazla 50bin kmde olmuş olur.

Geçmiş olsun. Acil şifalar.

Otomatik takıntınız yoksa, ihtiyaç varsa, beklemeden alın.

Yorum bağlantısı
Metin Akbal

İl dışı bayilerden de fiyat alın. Trabzon Vardallar ın 49.000 e verdiği Astra yı 48.350 ye Samsun reis ten almıştım. 650 lira için mi Samsun a gittin demeyin renk için Samsun a gittim :)

48350 ye aldığım aynı aracı 47 ye Antalya bayi veriyordu. Kar kış nolur nolmaz diye gitmedim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Erkan Işık
10 saat önce, Mehmet Göktürk yazdı:

Avrupada aldıklarından satıversın dogus efendı sermayeyı yurtıdısına cıkardılar sımdı batıyoruz dıyorlar

Yorum bağlantısı
Mehmet Ulupınar

Babana geçmiş olsun allah acil şifa versin...

Honda civic al derim ilerde satacağında değerini korur. 5 - 6 sene sonra 50.000 km de burakacağın araç çok güzel fiyatlara satarsın...

Yorum bağlantısı
Uğur Kamil

Rapor işi yattı maalesef %82 verdiler. Artık 3-5 sene sonra babamın durumuna göre tekrar bakıcaz. Doktorlara sorsan güç geçtikçe düzelir diyorlar ama tam tersi daha kötüye gidiyor.

1.2 2012 92binde jetta Highline kazasız boyasız nokta hatasız alıcam kismetse haftaya salı günü iş yoğunluğundan dolayı ancak salıya boş zaman ayarladım.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

hayırlısı olsun, 92bin km noktasız nasıl saklamış tebrikler. benim otoparkta yatırdığım arabaya kamyonet çarptı. otopark a normalde kamyonet girmez tek sefer girdi, en dipteki arabama çarptı gitti.

Yorum bağlantısı
Evren Erakçora

İstanbul da zor Abi, Anadolu da dikkatli bir sürücüde mümkün.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

taş falan da mı yok kaputa gelmez hata oluşturmaz 92 bin km boyunca. Benim kaput delik deşik

Yorum bağlantısı
Uğur Kamil
16 dakika önce, Çağlar Bayur yazdı:

taş falan da mı yok kaputa gelmez hata oluşturmaz 92 bin km boyunca. Benim kaput delik deşik

Çağlar abi benim sattığım arç 2007 70binde kazasız ve boyasızdı sadece ufak tefek taş izleri vardı. Bu araçta onlarda yok söylediğine ve detaylı resimlerde gördüğüm kadarıyla

Kayserideydi araç 11 aydan bu yana 2 sahibi erzurumda kismetse bende 3. sahibi olucam. Servis bakımlıydi ilk sahibindeyken.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
46 dakika önce, Uğur Kamil yazdı:

ufak tefek taş izleri vardı.

iz varsa nokta hatasız demiyorlar burada. şimdi oldu. yakacaktım arabayı veya en iyisi tekrar boyıyayım. kaput tampon delik deşik

Yorum bağlantısı
Uğur Kamil
8 dakika önce, Çağlar Bayur yazdı:

iz varsa nokta hatasız demiyorlar burada. şimdi oldu. yakacaktım arabayı veya en iyisi tekrar boyıyayım. kaput tampon delik deşik

Jettada yokmuş bende şaşırdım artık haftaya salı aracın yanına gidince görücez. yakın çekim resimlerde görünen birşey yok.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...