İçeriğe Yönlendir

Fren Diski Ve Fren Balatası Tavsiye - Yardım

Osman Uslu

Recommended Posts

Osman Uslu
2 saat önce, Ugur Kahveci yazdı:

Hocam balatadan anlamam ama aloparça sitesinin %100 uyumlu dediğine bakmayın, motor üst kapak contası %100 uyumlu dediler, elring orijinal marka, hatta uyumlu mu diye teyit ettirdim. sonra ürün geldi, motoru söktük, eski contayı yırtarak söktük, ama yeni conta uyumsuz çıktı.

Bende bunu bekliyordum. Ölçüler birbirinden farklı olamasına rağmen hepsinde %100 uyumlu diyor. saçma geldi açıkçası. bir fark olmalı mutlaka. Alo parça yerine piyasadan almak daha sağlıklı olacak o zaman.  

10 saat önce, Sinan Aygar yazdı:

10 gun once 2000 model fiestama feredo marka disk otosan orj. Balata taktirdim sunda gayet iyi memnunum. Diskler 110 balata 70 tl iscilik 70tl verdim. Birde parcayi alirken sase nosu ile sorgulatin. Siparisimi model olarak verdim diskler ve balatalar buyuk geldi olmadi. Tekrar sase den baktigizda aracim 2000 model ama 98-99 parca uyumlu cikti.

Disk ve balataların parça numarasını biliyor musunuz? Sizin aracınıza uyduysa benim aracıma da uyum sağlar diye düşünüyorum. 

Yorum bağlantısı
Harun Kocaçalışkan

Önce etis üzerinden motor ve model numaranıza bakın bence. Ondan sonra bulması daha kolay olur.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Osman Uslu
1 saat önce, Harun Kocaçalışkan yazdı:

Önce etis üzerinden motor ve model numaranıza bakın bence. Ondan sonra bulması daha kolay olur.

etis e girip üye oldum nereden kontrol edebilirim dediğiniz bilgileri. 

Yorum bağlantısı
Osman Uslu
2 saat önce, Harun Kocaçalışkan yazdı:

Katalog olarak bilgilere ulaştım ama görüntüleyebilmek için paket satın almam gerekliymiş. 

Yorum bağlantısı
Harun Kocaçalışkan
Bir saat önce, Osman Uslu yazdı:

etis e girip üye oldum nereden kontrol edebilirim dediğiniz bilgileri. 

Araç bilgi kısmından bakabiliyorsunuz. şase girince aracın nerde üretildiği vb. bilgiler gelir.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...