İçeriğe Yönlendir

Mitsubishi Asx Hakkında Bilgi Alışverişi

İsmail Avcı

Recommended Posts

İsmail Avcı
kalın tüccarlar da tam tersi galiba, mal almaya gittiğinde rençle şayenle kuruzla nasıl pazarlık yaparsın ama  fokusla jettayla yaparsın..[emoji6]
asx yan sokakta var, mk4 ün 2/3 ü kadar bir boy görüntüsü var, mk4 den sonra küçük gelmez mi? compact suv.. 
Aslinda mondeoya da boyut olarak cok ihtiyacim yok bir cocuklu aileyiz ,d segment seven bi adamim insignia dusunurken hanim da tutturdu bu kadar buyuk arabalara ihtiyacimiz yok illa degistirceksen suv alalim falan [emoji850]
Yorum bağlantısı
İnan Çınar
19 dakika önce, Köksal Yılmaz yazdı:

GT-I9060 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Köksal kardeşim, tapatalk imzan  açık kalmış.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Servet Aydın
Servet Bu koltuklar nasıl?

maxresdefault.jpg

Asx olmasa olur mu?

Nefis görünüyor.
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Bir saat önce, Koray Demir yazdı:

görmedim

ciğerci kapısındaki kedi geldi aklıma. ağız burun simetrisi jkaymış ahahahah

2006 da sıfır almıştım çok da memnundum, siz fusion aldınız mı hiç?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Koray Demir
(düzenlendi)
Çağlar Bayur yazdı:

ağız burun simetrisi jkaymış ahahahah

2006 da sıfır almıştım çok da memnundum, siz fusion aldınız mı hiç?

tarihinde Koray Demir tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Koray Demir
(düzenlendi)
Bir saat önce, Mehmet Göktürk yazdı:

O begenmediğin araç birçok araçtan çok sattı ve 10 sene üretimde kaldı. Bugünkü B-SUV ailesinin başlangıcıdır. Arıza istatistiğinde en düşüktedir. Çok da kullanışlıdır. Tipi de güzeldir. Begenen var begenmeyen var.

Bunu tasarlayan mühendis kör oldu o derece tasarım kötü duruyor ama imamlar bu araca bayılıyor nedense ? Geri kalan kısımlar klasik Ford.

tarihinde Koray Demir tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Koray Demir
8 dakika önce, Mehmet Göktürk yazdı:

siz muhtemelen ford ka yı da begenmiyordunuz

Aksine Ka’yı sempatik bulurum. Sürekli oynamaya hazır haşarı bir çocuk gibi.

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

bu araç aynı kasa: 

2007-ford-ecosport-2.gif

2007-ford-ecosport-1.gif

Bu arada güzel videolar var:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
İsmail Avcı

Evet bayaa guzel vidyo var hocam.Galiba turkce vidyolarin hepsi bitti siradan ,offroad vidyolardan devam ediyorum dağ bayir gezcegimizden degil ama ..

Yorum bağlantısı
İsmail Avcı
Evet aynı fikirdeyim. Ama o pozisyona girsem ne yaparım bilmiyorum. Müteaahhit arkadaşlar mesela mersedese mecburlar gibi. arabası iyiyse para vardır güvenilir diye bakılıyor.
Bütçe ne?
Butce sorulmus atlamisim 60 a kadar
Yorum bağlantısı
Korhan Şenörer

İsmail bey merhaba. ASX’i 3,5 yıl severek ve hiç bir sorun yaşamadan kullandım. Yukarıdaki konularda bazı fotoğraflar görüntülenmese bile aklınızdaki bir çok sorunun cevabı var. Yinede aklınıza takılan birşey olursa sorabilirsiniz, isterseniz telefon ile de görüşebiliriz. Sınıfının en az yakan otomobili olduğu doğrudur. Benzinde de, lpgde de çok güzel değerleri var. 100 km/s hızı geçmediğinizde 7,0-7,3 lt. gibi lpg değerleri görüyordum. 7 lt.nin altını görenlerde duydum. Yol tutuş bir sedan kadar olmasada güven verdiği bir gerçek. İç ortamda kalite iyi gibi ama daha iyi olabilirdi. Ses yalıtımı kötüdür. 2012 de biraz çözdüler. ASX kolay satılmıyor, ikinci eli yavaş diyenler olabilir. Aracımı ilana koyduktan14 gün sonra 2011 invite lpgli ASX’imi 57500 tlye sattım. Aynı emsaldeki başka bir ASX’e 70 bin tl isteyen vardı 2 yıl beklese satamaz. Aracın ederi bellidir. Bütçeniz ne kadar bu arada. Uzun lafın kısası, sorunsuz, sağlam ve güzel bir araçtır ASX. Annemi yanımıza aldık ve tekerlekli sandalyei ile ufaklığın bebek arabası bagaja sığdı sığmasına ama başka yer kalmadı. Hanımda otomatik isteyince o yüzden sattım. Yoksa çok memnundum. Ben invite kullandım, heleki intense’i kesinlikle tavsiye ederim. Allah gönlünüze göre versin. 

Yorum bağlantısı
Hüseyin Sönmez
9 saat önce, Mehmet Göktürk yazdı:

O begenmediğin araç birçok araçtan çok sattı ve 10 sene üretimde kaldı. Bugünkü B-SUV ailesinin başlangıcıdır. Arıza istatistiğinde en düşüktedir. Çok da kullanışlıdır. Tipi de güzeldir. Begenen var begenmeyen var.

Mini suv araçların babası. 7-8 sene kullandık tık demedi. 1.6 dizel motorlu olanlar güç konusunda akranlarının üstünde bir araç oldu. Fiestaları bu motor ile sport S vs diye kakaladılar millete.

Yorum bağlantısı
Korhan Şenörer
1 dakika önce, Hüseyin Sönmez yazdı:

Mini suv araçların babası. 7-8 sene kullandık tık demedi. 1.6 dizel motorlu olanlar güç konusunda akranlarının üstünde bir araç oldu. Fiestaları bu motor ile sport S vs diye kakaladılar millete.

Ben de tip olarak hep beğenmişimdir Fusion’u. Bir üyemiz vardı, fakir SUV’u derdi. ? Sadece kullandığımda hoşuma gitmemişti.  

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
İsmail Avcı
Ben de tip olarak hep beğenmişimdir Fusion’u. Bir üyemiz vardı, fakir SUV’u derdi. [emoji23] Sadece kullandığımda hoşuma gitmemişti.  
Korhan Bey cok sagolun.3 konunuzu da okudum simdi,ozellikle birkac yil kullanmis kisilerden direk bilgi almak cik onemliydi, cok degerli bilgiler benim icin aklimdaki sorular cevaplanmis oldu,bi kac kez daha okurum heralde anlatiminiz da gayet hoş.
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Korhan Şenörer
(düzenlendi)
12 saat önce, Mehmet Göktürk yazdı:

Bu arada güzel videolar var:

Vayy be. Özlemişim keratayı. ?

4 dakika önce, İsmail Avcı yazdı:
5 saat önce, Korhan Şenörer yazdı:
Ben de tip olarak hep beğenmişimdir Fusion’u. Bir üyemiz vardı, fakir SUV’u derdi. emoji23.png Sadece kullandığımda hoşuma gitmemişti.  

Korhan Bey cok sagolun.3 konunuzu da okudum simdi,ozellikle birkac yil kullanmis kisilerden direk bilgi almak cik onemliydi, cok degerli bilgiler benim icin aklimdaki sorular cevaplanmis oldu,bi kac kez daha okurum heralde anlatiminiz da gayet hoş.

Ben teşekkür ederim, ne demek. 

tarihinde Korhan Şenörer tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...