İçeriğe Yönlendir

2019 Focus Mk4 Resmen Tanıtıldı...

Onur_Aydın

Recommended Posts

Mesut Eyibil

sıradan normal bir araç olmuş,ne kötü ne iyi bence.

Yorum bağlantısı
Ali Yasir Bilici

Canlı görmeden yorum yapılmaz ama bence içi çok kötü çok çirkin yav

Yorum bağlantısı
Hasan Karabekiroglu
Arkası Egea'nın aynısı mı olmuş?
Önden Kia ya arkadan Egea ya benziyor bende beğenmedim...
Yorum bağlantısı
Arda Bülent Güzel

Bence olmamış. Focus 1 makyajlı kasayı üretse daha çok satar. Hiç değilse bu kadar AR-GE ye para harcamamış olurdu.

Yorum bağlantısı
Ramazan Turan

Bir çok yerini (Tüm kasalarında) Volvo V serisine benzettim. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Uğur Şahinbaş

Arkasi egea gibi ama biraz porşe jiplerini andırıyor egeadan ziyade kia grubuna çalıyor. Gerisi güzel olmuş.

Yorum bağlantısı
Önder Özcan

Buna da alışırız.

Otomatik viteste vites kolu kalkmış, yuvarlak düğme gelmiş.

Yorum bağlantısı
Cemal Cangöner

Focus gün geçtikçe çirkinleşiyor galiba. Satın almayacağım araçlar listesinde ön sıralara yerleşti.  :)

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

İğrenç tablet ve beyaz renk hariç beğendim.
Beyaz renk yakışmamış.
Sw güzeldi.
Vites seçici güzel olmuş.
Tablet işlevsel olabilir ama iğrenç.
Ekran göğüse gömülmeli ve sanallaşmalı.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Gökhan Albayrak

Son anda konulmuş gibi duran tablet bence olmamış. Vites kolu olmamasına zamanla alışırız. Cemal hocama katılıyorum, dışı gün geçtikçe çirkinleşiyor. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
İnan Çınar

@Onur_Aydın Yeni focusla ilgili başlığı daha önce siz açmış olmanıza  rağmen bugün aynı konuyla ilgili tekrar 2 ayrı başlık açmışsınız.  Birini  kilitledim. Diğerini  tekrar bu başlık altına taşıdım.

Forumda kirlilik olmaması açısından  mükerrer başlık açmamaya dikkat edelim  lütfen...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Onur_Aydın
8 saat önce, İnan Çınar yazdı:

@Onur_Aydın Yeni focusla ilgili başlığı daha önce siz açmış olmanıza  rağmen bugün aynı konuyla ilgili tekrar 2 ayrı başlık açmışsınız.  Birini  kilitledim. Diğerini  tekrar bu başlık altına taşıdım.

Forumda kirlilik olmaması açısından  mükerrer başlık açmamaya dikkat edelim  lütfen...

?

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Makyaj ne zaman yiyecek acaba, sağlam makyaj lazım buna :D

sonuç= liste dışı

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mahmut Sayar

3-5 sene sonra çok büyük methiyeler alacağını düşünüyorum. Şu an premium araçlar dışında en iyi çizgilere sahip araç diyebilirim, yani rakipleri Megane, Golf, Civic bunlar düşününce bana daha premium geldi. Sw dış tasarım, vignale iç mekan kalitesi üst seviye. Ben sw dışında panjurları beğenmedim. Gözler yeni Civic'e sonra sonra alıştı iyi de sattı, mk4 için de aynısı olabilir tabi fiyatlar görece uygun tutulursa. Dizel otomatiği 130'dan girerse ala, yoksa seneyi 2-3 bin satışla zor kaparlar 

Yorum bağlantısı
Zafer Ak
38 dakika önce, Mehmet Ozyurek yazdı:

Saldırmıyorum. Soruyorum.
Neye göre, kime göre. Kim neyle ne zaman kıyaslamış. Var mı bir test.

Test yoksa, emsallerinden üstün olan yönleri size göre nelerdir ?

Veriler var,

Mesela aracın ölçüleri.

42 dakika önce, Mehmet Ozyurek yazdı:

. Var mı bir test.

ilk TR inceleme.

Yorum bağlantısı
Sinan Uzundumlu
On 15.04.2018 at 08:24, Mehmet Ozyurek yazdı:

Baktım. Panele gömülü ama. Bu da bi ayrı çirkin geldi bana.

Şahsen ben s90 i kanli canli gordugumde dokunmatik ekrana dokunmaya kiyamamistim abi :)

Yorum bağlantısı
M.Fatih Yüce

Zevkler ver renkler tartışılmazmış.11 yıl C-max kullandım halada aklımda o var.Son 11 yılda üretilen bir tane focus almak aklımdan bile geçmedi çünkü hiçbirini beğenmedim.Ama bu kasa gelsin alıcı gözü ile bakıp alabilirim çünkü benim hoşuma gitti.Araç gerçekten bir şeyler düşünülerek dizayn edilmiş...

Temmuzda kia ceed, eylülde bu gelince her ikiside ciddi olarak aklımda.Fiyat performans olarak hangisi daha iyi olursa onu tercih edebilirim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
İnan Çınar
54 dakika önce, Ahmet İhsan Akşen yazdı:

Yurt dışındaki paket içerikleri ile ülkemize gelenler farklı olabiliyor. 

Sinan Bey yurtdışında yaşıyor ve aracı C max trend model. Sis farı,alaşımlı jant vb. donanım ülkemizde satılan trend donanımda standart olduğu halde  yurtdisindakilerde yok maalesef.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...