İçeriğe Yönlendir

Fiesta 2013 Trend 1.5 Kumandadan Camları Kapatma

Huseyin Yıldız-2

Recommended Posts

Huseyin Yıldız-2

Öncelikle foruma yeni üye oldum herkese selamlar.  

Abilerim ve kardeşlerim bütün çabalarıma rağmen kumandadan camları kapatma ve açma işlemini beceremedim. girmediğim site kalmadı gezinirken bu siteyi buldum.  arabama benden önceki sahibi sis farı-hız sabitleyici-ambiyans ışık özelliklerini açtırmış onları kullanıyorum hiç sıkıntı yok lakin bu camları otomatik kapatma işini ve araba hareket ettikten sonra kapıları otomatik kilitleme olayını bir türlü beceremedim. Yardımlarınızı önerilerinizi bekliyorum. şimdiden teşekkür ederim.

Yorum bağlantısı
Osman Uslu
(düzenlendi)

Merhaba, öncelikle hoş geldin. Otomatik kapı kilitlemesi için kapı kilit düğmesine 5 saniye kadar basılı tutunca aktif ediyor diye biliyorum ama denediniz mi?

tarihinde Osman Uslu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Huseyin Yıldız-2
Şimdi, Osman Uslu yazdı:

Merhaba öncelikle hoş geldin. Otomatik kapı kilitlemesi için kapı kilit düğmesine 5 saniye kadar basılı tutunca aktif ediyor diye biliyorum ama denediniz mi?

hoşbulduk. camları otomatik kapatma işini denerken kilit düğmesine çok basılı tuttum lakin öyle bişey olmadı.

Yorum bağlantısı
Osman Uslu
1 dakika önce, Huseyin Yıldız-2 yazdı:

hoşbulduk. camları otomatik kapatma işini denerken kilit düğmesine çok basılı tuttum lakin öyle bişey olmadı.

Bende ford marka araçta denemedin aslında. Şirket araçlarımız clio. onlarda hep dediğim şekilde aktif hale getirdik ondan dolayı sormuştum. 

şöyle bir video var youtube da. açıklama kısmında yazmışlar. Cihazla bağlanmak gerekliymiş sanırım.

Yorum bağlantısı
Huseyin Yıldız-2

sağolasın videoları izledimde istanbula getirin arabayı yazmış istanbula gitme imkanım yok malesef  kendi imkanlarımla halletmem lazım

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ahmet Aybeyaz

Kumandadan camları kapatma için;

Kapama tuşuna basılı tutun 5 sn sonra kapatacak,

Açmak için;

Açma tuşuna basılı tutun 5 sn sonra açacak.

otomatik kapı kilitleme için de açılmış olması lazım beyinden yukarıdaki özellik için de...

Yorum bağlantısı
Murat Atagenç

Bu otomatik kilitlemenin (fiestada) kaza anında kendini otomatik açıp açmama muamması çözülebildi mi?

Yorum bağlantısı
Tuluhan Şıpka

Bildigim kadariyla fiestada hareket edince otomatik kapi kilitlrme yok

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Bu otomatik kilitlemenin (fiestada) kaza anında kendini otomatik açıp açmama muamması çözülebildi mi?

Fordlarda belirli bir yıldan sonra iptal edilmişti bu
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...