İçeriğe Yönlendir

100 gün = 13,4 Kilo

Mert Yeldan

Recommended Posts

Önder Özcan
İlkay BAŞARAN yazdı:

Aşiret kasa passatı almamışlar site otoparkına. Kendini zincirlemiş janta bağırıyordu. Misafirim o bırakın dedim de girdi içeri :D

Kumsaldan fotoğraf atan homeless diye seni kastetmiştim ben 😅

Ama onun da pek farkı yok, kendi yatağında yattığı gün sayısı, yatmadığından azdır. :D

Yorum bağlantısı
İlkay Başaran
Önder Özcan yazdı:

Kumsaldan fotoğraf atan homeless diye seni kastetmiştim ben 😅

Ama onun da pek farkı yok, kendi yatağında yattığı gün sayısı, yatmadığından azdır. :D

Onu anladım. Homeless zannettiğin adamın otoparkına passat almıyorlar kalanını sen hesapla ☠️

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Servet Aydın
Arızalı eksik organlı homelessleriniz değerinde satın alınır.

450bin taptaze böbrek
Yorum bağlantısı
Yurdaer Elay

Ben de ipin ucunu epey kaçırdım ve artık 3 basamaklı sayıları gördüm. Kendimi motive edebilirsem su orucuna başlamayı düşünüyorum. Özellikle hücrelerin bu süreç içinde kendini yenilemesi ve beden temizliği, var olan hastalıkların iyileşmesi kilo vermekten daha çok ilgimi çekiyor. Tabi buna elverişli bir sağlık (kalp, tansiyon) sorununun olmaması gerekiyor. İlk denememi 3 gün yapmayı düşünüyorum. 3 gün sadece su. Yemek yok. 

Yorum bağlantısı
Servet Aydın
50 yaş ve üzeri forum üyelerinin böbrek dalakları uygun fiyata alınır

Beni ilgilendirmeyen yaş grubu
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
İlkay Başaran
Servet Aydın yazdı:

Beni ilgilendirmeyen yaş grubu

Hangi cinste? :crazy:

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
  • 5 ay sonra...
Çağlar Bayur

şekerparede püf noktasını öğrendim, limon tuzu imiş, tavsiye olunur

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Serkan Karadağ
Çağlar Bayur yazdı:

şekerparede püf noktasını öğrendim, limon tuzu imiş, tavsiye olunur

Limon tuzu koyarsak istediğimiz kadar yiyebilir miyiz ona göre bi şi deneyeceğim Abi. 😋

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Serkan Karadağ yazdı:

Limon tuzu koyarsak istediğimiz kadar yiyebilir miyiz ona göre bi şi deneyeceğim Abi. 😋

biri beni tutsun tepsi bitiyor

Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış

kaç yıldır 70e sabitlenmiştin geçen tartıldım 68e düşmüşüm, kemeri biraz gevşetme zamanım gelmiş :unsure2:

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Fatih Evcin

35 yaşıma kadar kilo sorunum olacağını düşünmezdim.

Hatta arpa suyunu çok içerdik de '' göbek yapar dikkat et '' derlerdi. Evet o göbek oldu ve gitmiyor :) yürümeyi artırayım bakalım biraz etki olacak m

Yorum bağlantısı
Emre Şimşek

Ben şu gıcık olunacak tiplerdenim. Yiyom yiyom alamıyom. Ama bunun altında sanırım glüten hassasiyeti ve laktoz intoleransı yatıyor. Yani işler sandığınız gibi güzel değil bizlerde.

Ekmeksiz de bi yere kadar..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...