İçeriğe Yönlendir

Bursa İngilizce Dil Eğitimi Hakkında.

Fatih Evcin

Recommended Posts

Fatih Evcin

Merhaba arkadaşlar,

Kursa gitmeden bu işi çözemeyeceğimi biliyorum. En az 10 yıl ingilizce eğitimi aldık soran olursa ama genelde ingilizce öğretmenlerim ya doğum iznine ayrıldı dersler boş geçti yada kontenjan eksikti öğretmen yoktu vs. yarım yamalak bir eğitim aldım.Şu anki ing. seviyem için giriş seviyesi demek yanlış olmaz.

Bursa'da iyi bir ingilizce eğitimi almak için hangi kursa gitmeliyim? Bizzat kurs eğitimi alan ve memnun kalan arkadaşlardan görüş ve öneri talep ediyorum.

Teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Önder Özcan

Hemen hemen hepimizin yaşadığı sorun. Okulda alınan  yabancı dil eğitimi pek bir işe yaramıyor. Geliştirilmezse ömür boyu  beginner (:D)    seviyesi.

Yorum bağlantısı
Eren Gökmen

Memrise diye bir app var. Ben almanca icin kullaniyorum. Turkce kelimelerin cevirisi biraz sıkıntılı olsa da en iyi kelime ogreten bu bana gore. Ingilizcede biraz daha iyidir diye tahmin ediyorum. Grammerde de iyi ama direkt olarak grammer ogretmiyor. Beginner seviyesi varsa zaten grammeri herhangi bir kaynaktan rahatca pekistirebilirsiniz

Yorum bağlantısı
Fatih Evcin
13 saat önce, Önder Özcan yazdı:

Hemen hemen hepimizin yaşadığı sorun. Okulda alınan  yabancı dil eğitimi pek bir işe yaramıyor. Geliştirilmezse ömür boyu  beginner (:D)    seviyesi.

:good1:

13 saat önce, Mehmet Göktürk yazdı:

Bursada Youtube çekmiyor mu?

Anteni biraz sağa sola oynatsam , çekiyor aslında.

7 saat önce, Eren Gökmen yazdı:

Memrise diye bir app var. Ben almanca icin kullaniyorum. Turkce kelimelerin cevirisi biraz sıkıntılı olsa da en iyi kelime ogreten bu bana gore. Ingilizcede biraz daha iyidir diye tahmin ediyorum. Grammerde de iyi ama direkt olarak grammer ogretmiyor. Beginner seviyesi varsa zaten grammeri herhangi bir kaynaktan rahatca pekistirebilirsiniz

indiriyorum :)

Yorum bağlantısı
Azad Mirzade

Şevkini kırmak istemem ama kursla da olacak iş değil, kurslar benim nazarımda tamamen para tuzağı.

Bulabiliyorsan ingilizce bölümünde okuyan bir öğrenci bul, kurs fiyatlarını kontrol et ve aynı oranlarda fiyatı ona teklif et, özel ders al yani. Ben öğrenciyken yok pahasına çok ders vermiştim, eminim iyi seviyede pek çok öğrenci bulabilirsin.

Ve biraz ilerledikten sonra günde minimum 20 kelime ezber ve bol bol cnbce, tabi cnbce eskide kaldı, artık netflixten filan altyazısız şeyler izleyip kendini zorlayabilirsin.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...