İçeriğe Yönlendir

Fiesta IV - 1.25 Motora İzmir’de LPG Montaj Tavsiyesi

Cemal İhsan Erden

Recommended Posts

Cemal İhsan Erden

Merhaba aracim 158 bin km de ,hic tup takilmamis ilk defa taktircam , bu yuzden saglam ve guvenilir bir yer ariyorum ,vede hangi markayi taktirmaliyim ? Benzinde suan 55 kurus yakiyor sehir icinde ,lpg kullanan arkadaslar dan bilgi alabilirmiyim nekadar yaktigi konusunda

HTC Desire 830 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum bağlantısı
Cavit Çırakoğlu

Fiesta ya ne uyar bilmem ama ben Karabağlar da BRC Ege Bölgesi temsilciliğinde Rav4 e taktırmıştım. 13 bin km sıkıntısız kullandım.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Zafer Bakar

Merhaba.. Ford marka araçların geneline BRC lpg sistemleri sorun yaratmadan kullanılabiliyor.. 2004 model ford Focus araca alındığı gün BRC lpg kiti taktırmıştık.. Araç şuan 200.xxx km de. Bakımlarını ve gerekli değişimleri yaptırılırsa uzun ve sağlıklı bir kullanım sunuyor.Bu arada yaşadığınız ili de yazarsanız yardımcı olunacaktır. Hoşgeldiniz :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Cem Işık
3 dakika önce, Zafer Bakar yazdı:

Merhaba.. Ford marka araçların geneline BRC lpg sistemleri sorun yaratmadan kullanılabiliyor.. 2004 model ford Focus araca alındığı gün BRC lpg kiti taktırmıştık.. Araç şuan 200.xxx km de. Bakımlarını ve gerekli değişimleri yaptırılırsa uzun ve sağlıklı bir kullanım sunuyor.Bu arada yaşadığınız ili de yazarsanız yardımcı olunacaktır. Hoşgeldiniz :)

Başlıkta İzmir denmiş çekirge:)

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
17 saat önce, Cemal İhsan Erden yazdı:

Cemal Bey hoşgeldiniz. 

Lpg ile en az %40 tasarruf yaparsınız, çünkü benzin çok pahalandı :)

Ayrıca, tapatalk imzasını kapatmanız ve profil bilgilerindeki eksiklikleri tamamlamanız gerekiyor. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Osman Uslu

benin aracımda zavolli marka LPG var. şehir içi ortalama 26 kuruş yakıyor. Şehir dışında da 22 - 23 Kuruş arası. Lpg yi 2,75 den hesapladım. Zaman içinde değişiklik gösterecektir illa ki. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Cemal İhsan Erden

Hosbulduk..Cevaplar icin tesekkurler ,atiker sirali sistem taktirdim , 6.sanayide nil otogaz var orada taktirdim. Diger markalar pahali geldi acikcasi , ilgi alaka guzeldi baya uzun surdu normalmi bilmiyorum ama 6 7 saat vaktik aldi , fakat gozlemledigim kadariyla guzel ve ince is yapiyorlar. Bikac yerden fiyat aldim dolastim ,en son icime sinen nil otogaz oldu , iki tane bayan calisani var ,ustalar nazik kibar muhabbeti seviyorlar ,herkes kendi isini yapiyor ,bi akrabam tavsiye etmisti ,kendisi 2 yildir sorunsuz kullaniyor .Performans olarak cok bi fark yok gibi ama benzindeki gibi olamiyacagini bliyorum . Depoyu suan fulledim yakiti hesaplayinca tekrardan buraya tasarruf oranini yazarim.. insallah sorunsuz kullaniriz :-)

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...