İçeriğe Yönlendir

Eskişehir Gezisi

Nuri Güngör

Recommended Posts

Nuri Güngör

Merhabalar 23 Nisan ın da tatil olması sebebiyle 3 günlük Eskişehir gezisi planlıyoruz nerde kalınır nereler gezilir 3  gün Eskişehir için çok mu hiçbir bilgimiz yok tavsiyelere açığız iki aile gideceğiz 

Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz

Son dönemin popüler şehirlerinden, oralı bir arkadaşım geçen hafta sonu aile ziyaretinde idi, çarşı pazara çıkamadım kalabalıktan diye hayıflanıyordu. Ben de hiç gitmedim, merak ettiğim bir şehir.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Cem Işık

3 gün sıkabilir ben 1 kez gittim. 1 gece 2 gündüz gezilecek her yeri dolaşmıştık.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tahir Ak

çi börek yiyin. Met helvası alın bol bol eşe dosta. 3 gün fazla olabilir sanki gerçi çok bilmiyorum Eskişehiri

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Kemal Korkmaz

Forum Şenliğine gitmiştik bir kaç gezilecek yer var 2 gün yeterli bence...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Aydın Sert
10 saat önce, Tahir Ak yazdı:

çi börek yiyin. Met helvası alın bol bol eşe dosta. 3 gün fazla olabilir sanki gerçi çok bilmiyorum Eskişehiri

:blush::good1:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hakan Yavaş

Bende yeni Eskişehirli sayılırım:)

Gezilecek genel yerler olarak;

Sazova Parkı

Odunpazarı Evleri

Adalar diye geçen merkez

Hamamyolu vs gibi turistlerin genel rotaları takip edilebilir.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Osman Bilgin
(düzenlendi)

sabah gelinir, akşam dönülür. iki tane park, bir tane tepe, bir de eski (100-150 senelik dış restoresi yapılmış) odunpazarı evleri, bir kaç müze, türbe külliye var. bitti. çibörek yemeyin illa yiyeceğim derseniz Eskişehir çibörek te yiyin, (Atatürk Bulvarı) balaban kebap yenebilir, helva alınabilir, (tanınmış helva). Eskişehir tek merkezli bir şehir denilebilecek bir yer olduğu için havalar ısınması ile tatillerde çarşı dediğimiz (hamamyolu- iki eylül- doktorlar) kalabalık olur, aynı zamanda tatillerde dış şehirlerden gelen turlardan dolayı da yukarıda saydığım yerlerde bir kalabalıklık olur. 3 gün bence fazla 1 gün Eskişehir 2. gün Bursa 3. Gün Abant, Gölcük yapılabilir sıkı bir programla. bir gece Gölcükte kalınabilir. Bursada kısa bir şekilde mudanya, trilye gölyazı yapılır günü birlik. gölyazı da turna balığı yenilir. Ben daha çok doğa hayranı olduğum için bu şekilde çizdim. Bursa yerine 1 gün sapanca maşukiye kartepe de yapılabilir. güzergah daha toplu olur.
yapabileceğimiz bir şey olursa bir sorun olursa beni arayabilirsin. 532 382 12 31

tarihinde Osman Bilgin tarafından düzenlendi
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Okay Kaygusuz

bir c.tesi aksamı iş cıkısı eşimle birlikte arabamızla ankaradan cıktık yola

hemen bir oteli aradım yolda giderken yerimiz var dedi gittik oraya girdik 130 tl günlügü

sabah kalktık kahvaltı yaptık otelden ayrıldık neresi meshursa yemegi böregi çöregi heryeri bütün gün gezdik yedik.

benim pek hosuma giden yeri sessiz sakin fazla steres yok en güzel yerleride muzesi olmustu benim için birde antik plajı yoksa diger seyleri parkları bahceleri bizim ank batıkenttede cokca :)

iyi gezmeler.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Nuri Güngör

Anladığım kadarıyla 2.5 gün çok fazla olacak Eskişehir için çok teşekkür ederim 

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
21 dakika önce, Nuri Güngör yazdı:

Anladığım kadarıyla 2.5 gün çok fazla olacak Eskişehir için çok teşekkür ederim 

Buraya gel... 3 gün ideal :)

Yorum bağlantısı
Nuri Güngör

Abi bastiriyorum nevşehir için oraya karar verirsek otel için rahatsız ederim seni :)

Yorum bağlantısı
Azad Mirzade

eskişehirde de arkadaşım var antalyadan dönünce bi cuma kaçıcam iki günde gezeriz havaların ısınmasını bekliyorum, bu sene benim senem olacak haha gez Azad gez

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Abi bastiriyorum nevşehir için oraya karar verirsek otel için rahatsız ederim seni [emoji4]

Acele et. Oteller dolmak üzere
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...