İçeriğe Yönlendir

Focus Segment Liderliği İçin Geliyor!

Onur_Aydın

Recommended Posts

Çağlar Bayur
1 saat önce, M.Fatih Yüce yazdı:

Vw  hakkında ne kadar az yazı yazarsanız sinir sağlığınız için o kadar faydalı bir iş yaparsınız. :)

Şahenk Tata getirse idi piyasa nice olurdu

Yorum bağlantısı
Zafer Ak
17 dakika önce, Mustafa Arıkan yazdı:

Ödül alınca en iyi olduğunu düşünmekte pek farklı değil bence :) 

Sorumlu olduğunuz bölümden yola çıkarakdan;

Böyle bir cevap vermeniz çok doğal :) 

O ödül iki kaşa iki göze verilmiyor sizde biliyorsunuzda işte :) 

Yorum bağlantısı
Mustafa Arıkan
5 dakika önce, Zafer Ak yazdı:

Böyle bir cevap vermeniz çok doğal :) 

O ödül iki kaşa iki göze verilmiyor sizde biliyorsunuzda işte :) 

Sizin verdiğiniz cevapları da fotonuzdaki araç markasına göre mi yorumlayacağız? :)

Keşke iki kaşa iki göze verselerdi o ödülleri :):) 

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

ödüllere takılmayın, hepsi birinci, money talk, başvurursun a firmasına ona verir, başvurursun b firmasına sana verir :) 

tsi de ekobustta iyi motor, yalnız ne kadar küçük hacim okadar risk, hacim küçük beygir ne kadar yüksekse ve araları açıldıkça benim için o motor risktir, işim olmaz, motor dediğin biraz hacimli olacak, yakıttı emisyondu diye diye sıka sıka motorları motorsiklet motoru ettiler sonunda :D

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mert Yeldan
Böyle bir cevap vermeniz çok doğal [emoji4] 
O ödül iki kaşa iki göze verilmiyor sizde biliyorsunuzda işte [emoji4] 

Sürekli bi sorgulayıcı alaycı ön yargılı ifade. Karnınızı doyursa bu kadar olmazdı heralde.
Yorum bağlantısı
Zafer Ak
9 dakika önce, Ali Cihangiroğlu yazdı:

ödüllere takılmayın, hepsi birinci, money talk, başvurursun a firmasına ona verir, başvurursun b firmasına sana verir :) 

tsi de ekobustta iyi motor, yalnız ne kadar küçük hacim okadar risk, hacim küçük beygir ne kadar yüksekse ve araları açıldıkça benim için o motor risktir, işim olmaz, motor dediğn biraz hacimli olacak, yakıttı emisyondu diye diye sıka sıka motorları motorsiklet motoru ettiler sonunda :D

Ödül işin taçlandırılmış hali.

Önemli olan makinenin mühendislik harikası oluşu.

Yorum bağlantısı
Servet Aydın
25 dakika önce, Ali Cihangiroğlu yazdı:

ne kadar küçük hacim okadar risk, hacim küçük beygir ne kadar yüksekse ve araları açıldıkça benim için o motor risktir

Değil. Yanma odasına giden yakıtlardan 1800 yılından beri ilk kez bu kadar verim alıyoruz. Daha da düşük hacim yüksek güçler gelecek. Olması gerektiği gibi

Yorum bağlantısı
M.Fatih Yüce
2 saat önce, Mert Yeldan yazdı:

Sebep olanlar M. Fatih YÜCE ile Zafer AK isimli üyeler :)

Neden her seferinde o markanın sihirli 2 harfi geçtikten sonra bir cevap yazma ihtiyacı duyuyorsunki ?

Yorum bağlantısı
Mert Yeldan

Neden her seferinde o markanın sihirli 2 harfi geçtikten sonra bir cevap yazma ihtiyacı duyuyorsunki ?

Benim o marka ile bir bağım yok. 3 tane ford marka aracım oldu. Hatta başka markalar da oldu. Ki defalarca segmentin en iyisinin megane olduğunu söylediğime sende şahitsin.
Sadece burada süregelen tavra tepkim. Yoksa dediğin şeyi yapacak olsam burada kimseye nefes aldırmam :D
Yorum bağlantısı
Mert Yeldan

Valla abi açıkçası vw almışsın almamışsın başkası almış ya da almamış ve hatta şuan kendimin kullanıyor olmamın bile konuyla zerre alakası yok. Ve dahi, banene başkasının ne kullandığından. Allah kaza bela vermesin iyi günlerde kullansın herkes aracını. Kim neyi tercih etti ise mutlu olsun.

Konu ne olursa olsun belli bir noktaya getiriyorsunuz bir yerinden tutup.

Eskiden olsa tek bir markanın forumu idi burası anlardım da artık değil. Marka eleştirilebilir ama kullanıcısını eleştirmek kimsenin haddinde ve elinde değil.

Bir ara da iPhone konusu böyleydi, sanki biri trollüyor kaşıyor forumu.

Bu arada Siz iyi niyetle söyleseniz bile nafile artık. Çünkü evveli belli. Aslında Sorunun müsebbibi belli de ve hatta inadına yaptığını düşünüyorum ama Sonuçta Takdir hakkı yönetimin, dolayısıyla saygı duymak gelir elimden sadece.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
1 saat önce, Servet Aydın yazdı:

Değil. Yanma odasına giden yakıtlardan 1800 yılından beri ilk kez bu kadar verim alıyoruz. Daha da düşük hacim yüksek güçler gelecek. Olması gerektiği gibi

inşallah dediğin gibidir, yalnız daha büyük hacim ve çok daha fazşa güç olsa olmamı :) 0,9 tce ne kardeşim :biggrin:

Yorum bağlantısı
Mert Yeldan
inşallah dediğin gibidir, yalnız daha büyük hacim ve çok daha fazşa güç olsa olmamı [emoji4] 0,9 tce ne kardeşim :biggrin:

Yakında hiç hacim olmayacak :D
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
58 dakika önce, Mert Yeldan yazdı:

Benim o marka ile bir bağım yok. 3 tane ford marka aracım oldu. Hatta başka markalar da oldu. Ki defalarca segmentin en iyisinin megane olduğunu söylediğime sende şahitsin.
Sadece burada süregelen tavra tepkim. Yoksa dediğin şeyi yapacak olsam burada kimseye nefes aldırmam :D

bol arka stop stokla, parça satışı hızlandıkça zam oranı yükselir parça bilgisayarın alogaritmasında.

Yorum bağlantısı
Mert Yeldan
bol arka stop stokla, parça satışı hızlandıkça zam oranı yükselir parça bilgisayarın alogaritmasında.

LAnd var elimde onu bozdurup alacam kısmet ise
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Vw adı geçtiğinde sen ve son zamanlarda emmi bir savunma içine giriyorsunuz ve konu lüzümsuz yere uzuyorda uzuyor sonunda Emmi tarafından ya tamizleniyor yada kapatılıyor.

Ben hiç bir markaya bu şekilde tavır alınmasını istemiyorum abi.
Hele ki. Olay kullanıcıya gelirse, o kullanıcıları korumak benim görevim.
Kimsenin kimseyi tercihlerinden dolayı aşağılama hakkı yok. Yapılan da hep bu.
Diğer konudaki mesajlar da bu sebeple silindi.
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Servet Aydın
inşallah dediğin gibidir, yalnız daha büyük hacim ve çok daha fazşa güç olsa olmamı [emoji4] 0,9 tce ne kardeşim [emoji3]
1000cc 200 kw motor, 4000cc 200 kw motor ;)

Renönün hafif siklet deli motoru :)

Yorum bağlantısı
Nihat Palolu
5 saat önce, Zafer Ak yazdı:

Ödül işin taçlandırılmış hali.

Önemli olan makinenin mühendislik harikası oluşu.

Üreticiler bile kendi motorlarına ''mühendislik harikası'' diyemiyorlar, ki zaten diyemezler.

Ford 1.0 litre altı ödül almış. 6 defa yılın motoru.

vw 1.0-1.4 litre arası ödül almış. 8 defa yılın motoru, 2 defa en iyi yeni motor, 2 defa genel, 1 defa çevreci motor.

Ford, motorların gelişime ihtiyacı olduğunun kanıtıdır demiş.

vw, öncü teknolojimiz ödüllere layık görüldü demiş.

Jüri üyeleri Ford için, düşük hacimde rekabetle karşı karşıya kaldılar demiş.

Jüri üyeleri vw için, zafer kazanıp ayrıca çevreci motor ödülünü de aldılar demiş.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Nihat Palolu
11 saat önce, Servet Aydın yazdı:
On ‎21‎.‎04‎.‎2018 at 00:59, Nihat Palolu yazdı:

Yerli firma mı? vw elektrik tesisatını da Bulgaristan'da Türk firması yapıyor ama marka başkasının.

Farba yapıyor aydınlatma işini. Üzerinde farba değil audi veya toyota yazıyor

Baktım sitelerine dediğin gibiymiş. Hatta bazı resimler Mercedes otobüs ve otomobil stoplarına benziyor.

Yorum bağlantısı
Abdussamed Acar
(düzenlendi)

Yettim Mert... :)

8 saat önce, Çağlar Bayur yazdı:

Şahenk Tata getirse idi piyasa nice olurdu

Koç Ford getiriyoda noluyo :p

Oomvb0.png

tarihinde Abdussamed Acar tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Koray Demir
28 dakika önce, Servet Aydın yazdı:

Dacia çizgisini hiç bozmamış

Toyota yerinde saymış durmuş kemik kitle ?

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Selçuk Keleş
On 20.04.2018 at 17:47, Mustafa Arıkan yazdı:

Servet abi 2014’den beri BMW’ye led stop yapıyoruz diye biliyorum bilgin var mı acaba? Duydun mu hiç?

2010 veya 2011 yılında bir haberde okumuştum. BMW 2014’te çıkacak bir modelin led stop imalatı için Türk bir firma ile anlaşmıştı. Ama kimdir necidir bilgim yok.

Avrupa araçlarının çoğunu üreten automotive lighting firması bir kaç sene önce bizim mako firmasını satın aldı ve bazı üretimlerini buraya kaydırdı (fiat grubu vb) 

Yorum bağlantısı
Ali Gök

Reno dağ arabası satacak tabi ?? reno forddan iyi vw den kötü seyredin şimdi kavgayı ??

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...