İçeriğe Yönlendir

Satılık 86 Land Rover Defender Series 3

Mert Yeldan

Recommended Posts

Mert Yeldan
(düzenlendi)

Satılık Land Rover Defender Series 3

86 model Extreme versiyon. 2.5 Turbo dizel.

30.000 mil de, sadece lastik masrafı var. Ön arka Lsd kilid diferansiyel. Sağ sol çift şinorkel çıkışlı. Sunroof sorunsuz. Tamamen Alüminyum kasa.

Muayyer. Dosta gider. Tarhana seven dosta daha hızlı gider :D

150 TL verene vereceğim :D

81ac522ab65c323c7e24b74ab38edc0d.jpg

6419c9317e6e394379caaf0528716179.jpg464b112c8f82527e20cf7ccf6e060e5f.jpg93785be788b68476fa16b1a28d3f3ac0.jpga4723e26b831650cca00489d63e52799.jpg

tarihinde Mert Yeldan tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
  • Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Ali Gök

gardaş boya varmı arabada ?    şahin + 55 lira hatır çeki ok diyorsan geleyim :D

şaka bir yana nefismiş gerçekten . hayırlı satışlar dilerim 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mert Yeldan

Boya, yok. Boyasız bu modeller. Fabrikada dahi boyanmamış :D Alüminyum zaten boyansada tutmaz.

Şimdi, Ali Gök yazdı:

gardaş boya varmı arabada ?    şahin + 55 lira hatır çeki ok diyorsan geleyim :D

şaka bir yana nefismiş gerçekten . hayırlı satışlar dilerim 

5 dakika önce, Servet Aydın yazdı:

Gebzeden geliyorum, mantı ısmarlayayım hayırlı olsun

Sana satışa kapalı, alıcısını bekliyor mal.

Yorum bağlantısı
Mert Yeldan
1 dakika önce, Köksal Yılmaz yazdı:

Kaç gram?

Ne kadar lazım sana kardeşim

Yorum bağlantısı
Ersen Tapan
19 dakika önce, Mert Yeldan yazdı:

Ne kadar lazım sana kardeşim

250 gram kuşgömü alayım. 

Yorum bağlantısı
Serkan Toker

Kullanılmış kola kutuları falan eriterek mi yapılmış bu dünyanın 18 milyonuncu harikası ? Mandalla takas olur mu ? :D

U2888,179,snn-mandal-temizlik-grubu-alev

• Beğen 1
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Cavit Çırakoğlu

İlan yanlış bence bu series 3 değil . 110 kasa :))

Bence tekrar ilan açın.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mert Yeldan
38 dakika önce, Serkan Toker yazdı:

Kullanılmış kola kutuları falan eriterek mi yapılmış bu dünyanın 18 milyonuncu harikası ? Mandalla takas olur mu ? :D

U2888,179,snn-mandal-temizlik-grubu-alev

Malımın eş değeri senin altındaki beyaz taklacı kuş :D

11 dakika önce, Cavit Çırakoğlu yazdı:

Bence tekrar ilan açın.

@Servet Aydın

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serkan Toker
1 saat önce, Mert Yeldan yazdı:

Malımın eş değeri senin altındaki beyaz taklacı kuş :D

@Servet Aydın

Vosvagen logo değiştiriyormuş, eskiler bizden değil artık diyorlarmış. Sen de artık geri dönüşüme falan verirsin Land Rover yaparlar.. :D

Yorum bağlantısı
Servet Aydın
Bence tekrar ilan açın.
Ben salladım o da yazdı [emoji3]
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mert Yeldan
Bir saat önce, Serkan Toker yazdı:

Vosvagen logo değiştiriyormuş, eskiler bizden değil artık diyorlarmış. Sen de artık geri dönüşüme falan verirsin Land Rover yaparlar.. :D

En azından metali metal yapıyorlar. Sendeki ne olacak ya gübre olur ya da  pet şişe :D 

15 dakika önce, Servet Aydın yazdı:

Ben salladım o da yazdı emoji3.png

Satışa geldik :D

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Erkut Uysal

Konu ile alakası yok ama anlatmadan edemicem... 

Askerde tabur komutanın arabası bu kasa Land... Tank taburu olduğumuz için geçmiş yıllarda Landın üzerinden tank geçmiş tekrar toplamışlar tabi ama Land'ın her yeri başka oynuyo... :D Tabur komutanı kulakları çınlasın her yola çıktığımızda '' Bi gün siz kopup gideceksiniz önde ben arkada kalıcam, araba ortadan ikiye ayrılmadan bitse bari şu görev derdi.'' :D

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ali Gök
(düzenlendi)

bu arabaları komple söküp şaseye kadar baştan topluyorlar ya. şunu merak ediyorum hiç bu arabanın malzemesini almadan sanayide benzerini kaç günde yapabilirler. bu araba muayeneden geçiyormu geçiyor yolda gidiyormu gidiyor .  neden üretemiyoruz oyuncak niyetine alalalım birer tane girelim çamura. 

yani demeye çalıştığım landi söküp baştan topluyorlar ya . ortada hiç land yokken parçaları alıp birleştirmek neden olmuyor ?

demir değilmi bu yahu 

tarihinde Ali Gök tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız

Çekişi nasıl, halıda takılmadan gidiyor mu? Parkede kaymasın diye ayrı lastik vereceksiniz herhalde.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Servet Aydın
Çekişi nasıl, halıda takılmadan gidiyor mu? Parkede kaymasın diye ayrı lastik vereceksiniz herhalde.
Motör takacaz
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ersen Tapan
6 dakika önce, Servet Aydın yazdı:
59 dakika önce, Mahmut Yıldız yazdı:

Motör takacaz

Yakacak. 

Yorum bağlantısı
Serkan Toker
Bir saat önce, Mert Yeldan yazdı:

En azından metali metal yapıyorlar. Sendeki ne olacak ya gübre olur ya da  pet şişe :D 

Hiç sahibi oldun mu da yorum yapıyorsun ? Bundan sonra sahibi olmadığın araba modelleri için yorum yapma, gelir o satacam diye sıkoçbıraytın yeşil tarafıyla cifi basıp parlattığın land rovırı camdan aşağı atarım.. :D 

Yorum bağlantısı
Mert Yeldan
9 dakika önce, Serkan Toker yazdı:

Hiç sahibi oldun mu da yorum yapıyorsun ? Bundan sonra sahibi olmadığın araba modelleri için yorum yapma, gelir o satacam diye sıkoçbıraytın yeşil tarafıyla cifi basıp parlattığın land rovırı camdan aşağı atarım.. :D 

Kullandım ve sahip oldum. İlla konu mu açmamız lazım her aldığımız şey için. Sen gelip odaya gir de sonra bak bakalım aşağı atabiliyor musun :D

@Servet Aydın bile ne şartlarda girebiliyor biliyor musun.

Yorum bağlantısı
Servet Aydın
51 dakika önce, Ersen Tapan yazdı:

Yakacak. 

İşim bu. Seni de yakarım

37 dakika önce, Mert Yeldan yazdı:

Kullandım ve sahip oldum. İlla konu mu açmamız lazım her aldığımız şey için. Sen gelip odaya gir de sonra bak bakalım aşağı atabiliyor musun :D

Kapıya tekmeyi vurup giriyorum ama çıkış doğal olarak biraz sııntılı olmuyor değil

49 dakika önce, Serkan Toker yazdı:

şşşş. Landa laf etme

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Serkan Toker
47 dakika önce, Mert Yeldan yazdı:

Biz Angaralıyız aslanım.. :D 

11 dakika önce, Servet Aydın yazdı:

İşim bu. Seni de yakarım

Kapıya tekmeyi vurup giriyorum ama çıkış doğal olarak biraz sııntılı olmuyor değil

şşşş. Landa laf etme

Land Rivir, kendini arazi taşıtı sanan cipimsi bir araç.. :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...