İçeriğe Yönlendir

Kredi Kartı Kullanımında Dikkat Edilecek Hususlar

Mehmet Ozyurek

Recommended Posts

Erhan Doruk

Bazı firmalar size söylemeden kart bilgilerini kopyalıyorlar. Bunların içinde kurumsal araç kiralama firmaları da var, hilton otelleri de. Birgün güvenlik açığı olursa , milyonlarca kart bilgisi ortaya saçılacak. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 7 ay sonra...
Serdar Eser

Gece 2 de eşim uyandırdı telefonuna bankadan mesaj geliyor diye geken mesaj kartınızdan 1 usd işlem yapılmış ve ardından gelen mesaj kartınızdan 450 tl Turkcell faturası ödendi size ait değilse bankayı arayın aradım kopyalanmış hemen kapadılar itirazda bulun dediler.

Yorum bağlantısı
Alpay Sumer

Genel olarak sanal limitinizi dusurun. zaten el altinda surekli internet bankaciligi var. lazim oldukca artirir isleminizi yapar kapatirsiniz.En guvenli yontemdir.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serdar Eser
(düzenlendi)

Haklısın abi vergi ödemesi için açtım birkaç gün önce sonrada unuttum

tarihinde Alpay Sumer tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
  • 1 yıl sonra...
Ahmet Çalışkan

Vakıfbank, 65 bin bireysel ve ticari kredi kartının borçlarını ertelediğini duyurdu. Acaba tüm kredi kartı borcu olanlarınkini mi erteledi? Talep üzerine yapılan bir şey mi yoksa müşteriler talep etmeden Vakıfbank kendisi mi erteliyor? Bilgisi olan var mı?

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Ahmet Caliskan yazdı:

Vakıfbank, 65 bin bireysel ve ticari kredi kartının borçlarını ertelediğini duyurdu. Acaba tüm kredi kartı borcu olanlarınkini mi erteledi? Talep üzerine yapılan bir şey mi yoksa müşteriler talep etmeden Vakıfbank kendisi mi erteliyor? Bilgisi olan var mı?

hiçbir banka hiçbir müşterisi yararına şimdiye kadar hiçbir otomatik iyileştirme yapmadı, ben duymadım? duyan varsa bilgilenelim

Yorum bağlantısı
Ahmet Çalışkan
Çağlar Bayur yazdı:

hiçbir banka hiçbir müşterisi yararına şimdiye kadar hiçbir otomatik iyileştirme yapmadı, ben duymadım? duyan varsa bilgilenelim

Ben talebim üzerine Finansbank kredilerimi ertelettim. Ama faiz bindiriyor tabi ki.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Ahmet Caliskan yazdı:

Ben talebim üzerine Finansbank kredilerimi ertelettim. Ama faiz bindiriyor tabi ki.

o zaten var olan bir ertleme idi, 1.40 tan 1.25 e indi o kadar faizi

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Metin Akbal

Benden de bir tavsiye. Kart almak durumunda olursaniz Mercedes kart almayin 😁

• Beğen 1
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Metin Uzunoğlu

Covid19 günlerini yaşayınca güvenlik sebebiyle temassız özelliği olan kartım olmadığına pişman olmuştum. Dün maximum mobili kurcalarken istediğim karta telefonun nfc özelliğini kullanarak sanal temassız kart oluşturabildiğimi fark ettim ve telefonun nfc özelliğini kapatınca güvenlik sıkıntısıda olmuyor. 

Yorum bağlantısı
Ahmet Serin
Covid19 günlerini yaşayınca güvenlik sebebiyle temassız özelliği olan kartım olmadığına pişman olmuştum. Dün maximum mobili kurcalarken istediğim karta telefonun nfc özelliğini kullanarak sanal temassız kart oluşturabildiğimi fark ettim ve telefonun nfc özelliğini kapatınca güvenlik sıkıntısıda olmuyor. 
Ekran kapalıyken işlem yapmaz. Ekranı açmak için şifre vb parmak izi şartı varsa güvenlik için yeterli.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Önder Özcan
Benden de bir tavsiye. Kart almak durumunda olursaniz Mercedes kart almayin [emoji16]
Evet sakın almayin. Alirsaniz da kendisini asker, polis, savci ve SİGORTACI olarak tanitan kisilere kart bilgilerinizi vermeyin [emoji30]
  • Beğen 1
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı

Temassız işlemeri uzun süredir kullanıyorum,dün ilk kez başıma geldi slip çıkmayan bir işletmeye denk geldim. Tercihe bağlıymış sanırım işletme tarafından.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Benden de bir tavsiye. Kart almak durumunda olursaniz Mercedes kart almayin [emoji16]

Alın. Mercedes kart iyidir.

Harca harca bitmiyor. Eş dost konu komşu herkesin poliçesini ödeyebiliyor kart sahibi.

Evet sakın almayin. Alirsaniz da kendisini asker, polis, savci ve SİGORTACI olarak tanitan kisilere kart bilgilerinizi vermeyin [emoji30]

Başkasına vermeyin zaten. Ortak istemiyorum. [emoji847]
  • Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Ek kart isteyebiliyormuyuz Mercedes karttan ...

Önderin karttan mı isteyeceksin
Yorum bağlantısı
Kemal Korkmaz

Önderin karttan mı isteyeceksin

Herhalde yani [emoji23]
  • Beğen 1
  • Üzgün 1
Yorum bağlantısı
Önder Özcan
Alın. Mercedes kart iyidir. Harca harca bitmiyor. Eş dost konu komşu herkesin poliçesini ödeyebiliyor kart sahibi.  

Başkasına vermeyin zaten. Ortak istemiyorum. [emoji847]

• Senin çırağa söyle de o da vermesin başkasına. Dün beni arayıp "Ustam Mb card'ın şifresini kaybetmiş, kendisi meşgul bana seni aramamı söyledi " dedi. Kartın önlü arkalı resmini attım ona. İşin bitince resmi silerim dedi, dili sürçtü işiM diyeceğine işiN dedi saf çocuk [emoji2960]
  • Sahi sen ne zaman çırak aldın ya

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...