İçeriğe Yönlendir

Kuga MK3 (2019 veya 2020)

Zafer Ak

Recommended Posts

Çağlar Bayur

göremdim ben? casus foto harici? motorlar önemli bakalım piller nasıl olacak

Yorum bağlantısı
Zafer Ak
Şimdi, Çağlar Bayur yazdı:

göremdim ben? casus foto harici? motorlar önemli bakalım piller nasıl olacak

Çok ağır kamuflajlı olduğundan genel dış hatlar harici bişi belli olmuyor.

Yorum bağlantısı
Zafer Ak
On ‎22‎.‎04‎.‎2018 at 15:00, Ali Cihangiroğlu yazdı:

fiyat 200 ve üstü, direk hayal sınıfında nasılsa :)

Kdv & Ötv utansın. Araçların vergisiz fiyatları çok makul, önemli olan vargilerin makul olması.

Artık otomobillerede yatırım gözü ile bakılmakta. Senelik ortalama 8- 29 bin tl arasında zam gelmekde araçlara.

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Anlaşıldı, yine içi Fiesta-Ecosport gibi, aynı tasarım ortada gıcık tablet kılılı ekran, yahu modele göre farklı tasarım yapsanıza, connect ten in kugaya bin hava aynı hava :angry:

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
2 saat önce, Ali Cihangiroğlu yazdı:

Anlaşıldı, yine içi Fiesta-Ecosport gibi, aynı tasarım ortada gıcık tablet kılılı ekran, yahu modele göre farklı tasarım yapsanıza, connect ten in kugaya bin hava aynı hava :angry:

tebrikler , bir örtü arasından 7 inç ekran gördim ben sadece anlayamadım ben hala nasıl birşey olacak :rofl:

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)
2 saat önce, Çağlar Bayur yazdı:

tebrikler , bir örtü arasından 7 inç ekran gördim ben sadece anlayamadım ben hala nasıl birşey olacak :rofl:

kabbak gibi ortada, nasıl göremedin yahu, yaşlılık fena :D

çıksın göreceksin, ben haklıyım yaz bunu :tongue:  görünen ekran daha büyük olacak, fotodaki doğal olarak geçici ekran bu arada...

fordescape-g16-kgp-ed-1.jpg

ecosport

Ford-EcoSport_ST-Line-2018-1024-12.jpg

focus

Ford-Focus-MY-2019-18.jpg

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)
2 dakika önce, Çağlar Bayur yazdı:

battaniye geldi yine nesini göreyim 

birkere battaniyemi o dikkat et bakiim cık cık :D   olacağı fiesta bekle gör :tongue: 

Yorum bağlantısı
Zafer Ak
(düzenlendi)
On ‎03‎.‎05‎.‎2018 at 18:00, Ali Cihangiroğlu yazdı:

kabbak gibi ortada, nasıl göremedin yahu, yaşlılık fena :D

çıksın göreceksin, ben haklıyım yaz bunu :tongue:  görünen ekran daha büyük olacak, fotodaki doğal olarak geçici ekran bu arada...

Mk3 Kuga daha avrupalı hatlara sahip olacak sanırım. ( Dışarıdan görünen bu ) Fotolardaki ön ızgara bal peteği formunda olması nedeniyle, belkide Edge mca nın ön yüzünü anımsatabilir bilemiyorum.

Kokpit olayına alışmamız gerek, eskiden bazı Ford modellerinde bu iş kısmen yapılıyordu. Artık tüm modellerin kokpitleri bir birine benzeyecek gibi. Çoğu marka bunu yapmıyormu ? Yeni trend diyelim...

tarihinde Zafer Ak tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

yani... artık hepsi aynı, ufak tefek ızgarada (yeni focustaki gibi) oynamalar olur o kadar...

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...