İçeriğe Yönlendir

VolksWagen I.D. R !!!

Onur_Aydın

Recommended Posts

Onur_Aydın

Volkswagen, bakın biz elektrikli araç konusunda müthiş ciddiyiz,acayip AR GE yapıyoruz demek istiyor...

500 kW 680 HP 650 Nm

1100 kg'dan hafif

0-100 km/h 2.25 saniye!.. 

Formula ve FormulaE  araçlarından daha hızlı!... Bakalım bu elektrikli vw I.D. R         PikesPeak tırmanma rekorunu kırabilecek mi?!.. Üstelik tümüyle elektrikli,sessiz,çevreci...

6JdBqN.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Cihat

artık çokda etkileyici gelmiyor tesla roadster bile 2 saniye olacak diyorlar, öğrenciler bile 1.7 saniye yapmışlar kendi araçları ile 

https://www.electricautosport.com/2014/11/faster-formula-1-electric-race-car-0-100-kmh-1785-seconds/

Elektrik çıktı mertlik bozuldu :) Ayrıca 2015 Infiniti Redbull Formula 1 aracının 0-100 ü 1.7 saniye olarak yazılmış nette 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Emre Öğüt

Elektrikli araçları sevmiyorum o ruh yok bence elektrikli motora binmektense hitler motora razıyız :D

Yorum bağlantısı
Zafer Bakar

Elektrikli araç konusunda firmalarin çevreci duyarlılıkları taktire şayan ancak Türkiye ne kadar hazır bilinmez.. Şu ana kadar gördüğüm araçlar hep hibrit teknolojisiyle yollarda. 

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

0-100 km hızlanmayı kapıdaki araçları pilli yaparak 2 saniye yapmak mümkün. Önemli olan menzil ortalama sürüş hızları ile

Yorum bağlantısı
Serhan Kaya

Formula 1 araçlarından hızlı olamaz çünkü ferrari ve mercedes 1000 hp üzerinde motora ulaştılar bu sene.
Bi üyemizin dediği gibi elektrik çıktı mertlik bozuldu. Ben hic sevmiyorum akülü arabaları. Arabanin motoru gürüldemeli bence. Keşke hiç geçilmese elektrikli araçlara

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...