İçeriğe Yönlendir

Samsun -> İstanbul Gezisi İçin El Atmanızı Bekliyorum.

Emrah Altun

Recommended Posts

Emrah Altun

Pek muhterem gezmeyi seven, ortalığı bilen, hayatın tadını çıkarabilen abilerim, kardeşlerim;

Söze cilalayarak başladım ki tavsiyeleriniz cömert olsun :)

Allah nasip ederse 9 mayısta özel araç ile geze toza 4 tane arkadaş İstanbul'a geçeceğiz. Yol üstünde şuraya uğra, şurada bir soluklan, şuraya git adımı ver benden bedava yemek ye, güzergahı 10km uzat ama şuraya uğramayı ihmal etme, İstanbul'da kıyıda köşede kalmış lezzetleri bul vb. tavsiyeniz var ise pusuya yattım bekliyorum.

Yorum bağlantısı
İnan Çınar

Valla tavsiyesi olan varsa bugün  söylesin ben de Emrah kardesimle ilk 50  km den sonra aynı güzergahtan bu sabah yola çıkıyorum.?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Emrullah Aydoğdu

Hızlıca yazıyorum. Bafra pide, sinop mantı,kastamonu kuyu kebabı, safranbolu lokum, daha fazlası yolu çok uzatır. Hayırlı yolculuklar

Yorum bağlantısı
İnan Çınar

Emrullah bey siz sahil boyunca bir güzergahtan bahsediyorsunuz sanırım.Kavak-Havza-Merzifon-Osmancik üstü gider diye düşündüm Emrah kardeşimi.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Metin Çilo
(düzenlendi)

Google play de "zomato" diye bir uygulama var. Çok güzel kıyıda köşede kalmış lezzetleri sunuyor kullandım çok güzel. Tavsiye ederim.

tarihinde Metin Çilo tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Emrullah Aydoğdu
Emrullah bey siz sahil boyunca bir güzergahtan bahsediyorsunuz sanırım.Kavak-Havza-Merzifon-Osmancik üstü gider diye düşündüm Emrah kardeşimi.

Sinoptan boyabata geçip otobana paralel bir şekilde devam ediliyor. Sonrasında karabükten geredeye geçerek otobana bağlanıyorsunuz. Km olarak çok bir şey farketmiyor.

Hiç gidilmemişse bence denenmeli.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Metin Akbal

Mekanlar İstanbulda mı olacak yol boyunca mı? İstanbulda Sur kebapta yediğim büryan iyiydi Kadınpazarına yakın mevkiyi unuttum. Su kemeri falan vardı.

Samsunlu ya da menemen ye denmez ama Selahattinde menemenden ziyade kavurma iyiydi :)

Kurşunlu da Şekerler Petrol var kamyoncu mekanı pideleri meşhurdur. Ondan sonra yol boyunca başka yemek yenecek güzel yer var mı bilmiyorum. Bolu dağında İsmail in yeri vardı çoktandır gitmedim şu an ne durumdadır bilmiyorum.

Yorum bağlantısı
Emrah Altun
11 dakika önce, Metin Akbal yazdı:

Mekanlar İstanbulda mı olacak yol boyunca mı? İstanbulda Sur kebapta yediğim büryan iyiydi Kadınpazarına yakın mevkiyi unuttum. Su kemeri falan vardı.

Samsunlu ya da menemen ye denmez ama Selahattinde menemenden ziyade kavurma iyiydi :)

Kurşunlu da Şekerler Petrol var kamyoncu mekanı pideleri meşhurdur. Ondan sonra yol boyunca başka yemek yenecek güzel yer var mı bilmiyorum. Bolu dağında İsmail in yeri vardı çoktandır gitmedim şu an ne durumdadır bilmiyorum.

Yol boyu istanbul içi her şey kabul :) 

Not aldım.

Yorum bağlantısı
Mustafa Arıkan

4 günde İstanbul ancak gezilir, yolda çok oyalanmayın bence :) 

Yorum bağlantısı
Tufan Caliskan

Bolu'da tünele girmeyin E5 ten tırmanın tepeyi geçtikten hemen sonra sağdaki köftecilerde mutlaka durun, köfte olmaz derseniz Hereke'de liman içinde balık tercih edebilirsiniz. Olta balığı mevsimi sonuçta. O da olmaz derseniz Çamlıca gişeleri geçince ilk sağdan çıkın karşınıza hemen Faruk Güllüoğlu Baklavacısı çıkar, sağdan çıkmaz düz devam ederseniz Kadıköy Belediyenin yanında künefecileri beğenen çok kişi var. Sahilde balık ekmekçiler var ama Norveç Uskumrusudur. Gece geç vakit kokoreç, midye dolma çok tercih ediliyor. Uykuluk da favorilerden. Tercihe göre internete yazdığınızda seçenek bol :) Hayırlı yolculuklar. Şimdiden afiyet olsun.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

yandex kurun, istanbul da bir yerden bir yere giderken süre hesaplamalarına bakın 2 km lik yok 2 saat sürebiliyor

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Emrah Altun

Boluda rotadan çıkmadan bütçeyi çok sarsmadan nerede kahvaltı yapılabilir arkadaşlar 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...