İçeriğe Yönlendir

20 Yıldır Hiç Dokunulmamış Servet

Serkan Aktay

Recommended Posts

Mert Yeldan

Başlık çok sakat. Eline yabancı el değmemiş Servet sonucu çıkıyor [emoji23][emoji23]

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Vay bee, 20 sene geçmiş demek Servet abi. Açılışı büyük yapmalıyız.

• Beğen 2
  • Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Servet Aydın
Vay bee, 20 sene geçmiş demek Servet abi. Açılışı büyük yapmalıyız.
Sen olmasan nicedir halim. Ağlıyorum
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Bu tip haberler hep arada bir çıkar. 20 senelik araçların hiç birinin lastiklerinin inmemiş olması ne şahane di mi :)

Gerçek haber ise, 74'teki çıkarma sonrası Kapalı Maraş bölgesindeki Toyota ve içi bilinmeyen Alfa Romeo bayiisidir. 74 model sıfır km Toyota'lar, Alfa'lar çürümeye terkedildi maalesef.

a-dusty-car-in-maple-house-alongside-a-u

kapali-maras_622715.jpg

cyprus-divided-peace-nicosia.jpg?w=1180&

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Aahhhh aaahhhhhhhhhh

Bir saat önce, Sani Gerşon yazdı:

Bu tip haberler hep arada bir çıkar. 20 senelik araçların hiç birinin lastiklerinin inmemiş olması ne şahane di mi :)

Gerçek haber ise, 74'teki çıkarma sonrası Kapalı Maraş bölgesindeki Toyota ve içi bilinmeyen Alfa Romeo bayiisidir. 74 model sıfır km Toyota'lar, Alfa'lar çürümeye terkedildi maalesef.

a-dusty-car-in-maple-house-alongside-a-u

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)
Bir saat önce, Sani Gerşon yazdı:

O bölgede bayağı dolaştım, bizim tarafta baya ilerledim, zor oldu biraz, UN dan saklana saklana, ne yazıkki bizim tarafta araba olmadığı gibi evlerde duvardaki elektrik düğmelerine kadar talan etmişler, ilk öncede ilk gördüğüm bayiye daldım, kasa buldum ama parçalanmıştı, artık sen düşün :)

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Önder Özcan

Dokunalım sevabına. 20 yıl uzun süre.

İlk mesajdaki linki düzelttim.

Yorum bağlantısı
Serkan Aktay
2 saat önce, Servet Aydın yazdı:

Yaktın beni Serkan

Işığı gördüm. Hakkınızı helal edin :(

• Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Aydın Akdeniz

Başlık için geldim. Tahmin ettiğim şey çıkmadı. rahatladım  :melek:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
O bölgede bayağı dolaştım, bizim tarafta baya ilerledim, zor oldu biraz, UN dan saklana saklana, ne yazıkki bizim tarafta araba olmadığı gibi evlerde duvardaki elektrik düğmelerine kadar talan etmişler, ilk öncede ilk gördüğüm bayiye daldım, kasa buldum ama parçalanmıştı, artık sen düşün [emoji4]
Ilk yillar evlerden toplanan tum kasalar patlatilmis, icleri kayit altina alinip mühürlenip yeniden kapatilmis. Belki ici bos cikan bi taneye denk gelmissinizdir.
Ama talan dogrudur. Bizim ya da yunan tarafinin farketmiyor, giren askerler hep zarar vermis.
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...