İçeriğe Yönlendir

Şehirlerarası Yol Videolarımız

Nihat Palolu

Recommended Posts

Nihat Palolu
(düzenlendi)

Sanırım böyle bir konumuz yok.

Videodaki mevkiyi ve yolu çok seviyorum. Adana otoban.

Araç kameram olmadığı için telefonu göğüslüğe koyup çekmiştim.

https://www.youtube.com/embed/w6inPanUSaQ

tarihinde Nihat Palolu tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Nihat Palolu
8 dakika önce, Cem Işık yazdı:

Bu video kullanılamıyor diyor youtube

Videonun sonunda telefon düşmüştü :D orayı kırptım, youtube düzenlemeyi bitiremedi galiba.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Sayısını bilmediğim güzel yollardan geçtim.. 

Örnek 

Mersin Antalya yolu

• Beğen 6
Yorum bağlantısı
Fikret Özsoy
Bir saat önce, Mehmet Ozyurek yazdı:

Örnek 

Mersin Antalya yolu

Efsane yol. En az 10 defa geçmişimdir.

Burada araba kullanmayan araba kullandım demesin. :D

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
18 dakika önce, Fikret Özsoy yazdı:

Aynı görüşteyim. Ben de 10 a yakın kez kullanmışımdır bu yolu.  

Çok sevdiğim bir yol.  

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Haşmet Güngör

Araba kullanmayı sevenler için ,Güzel yoldur,   yolcular hariç tabi :)son hali nasıl acaba en son 12 sene önce geçmiştim.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)
4 saat önce, Mehmet Ozyurek yazdı:

Örnek 

Mersin Antalya yolu

Ohooo  emmi tam benlik yollar, tam pikaplık :)  bu arada aslında tam motorsikletlik yolmuş, arabayla değil motorla gireceksinki zevki tam olsun :tongue:

birde Finike-Kaş-Gelemiş arası hoşuma gidiyor, çok geçiyorum bu ara, viraj-yol-deniz hepsi var, baş dönmesi  yapıyor biraz bir o var ha birde çok lastik aşınması oluyor :)

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
1 saat önce, Haşmet Güngör yazdı:

Araba kullanmayı sevenler için ,Güzel yoldur,   yolcular hariç tabi :)son hali nasıl acaba en son 12 sene önce geçmiştim.

Bu yıl bir kaç tane tünel açıldı ve inşaatı devam edenler var. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ahmet Emirhan Bal
5 saat önce, Mehmet Ozyurek yazdı:

Örnek 

Mersin Antalya yolu

Mehmet abi kaç saat sürüyor bu yol bayram sonu mersin üzeri Antalya'ya gitmeyi düşünüyordum motosikletle Elazığ'dan 600 km civarında yol gittikten sonra bu yol çok yorar  beni, güzergahımı tekrar değerlendirmeliyim :) 

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Normal şartlarda Mersin Antalya 7 saat falan sürüyor. Yanlış hatırlamıyorsam. 

Yorum bağlantısı
Ali Uymaz
(düzenlendi)
17 saat önce, Mehmet Ozyurek yazdı:

Örnek 

Mersin Antalya yolu

16 saat önce, Fikret Özsoy yazdı:

16 saat önce, Mehmet Ozyurek yazdı:

Aynı görüşteyim. Ben de 10 a yakın kez kullanmışımdır bu yolu.  

Çok sevdiğim bir yol.  

14 saat önce, Haşmet Güngör yazdı:

14 saat önce, Ali Cihangiroğlu yazdı:

Ohooo  emmi tam benlik yollar, tam pikaplık :)  bu arada aslında tam motorsikletlik yolmuş, arabayla değil motorla gireceksinki zevki tam olsun :tongue:

birde Finike-Kaş-Gelemiş arası hoşuma gidiyor, çok geçiyorum bu ara, viraj-yol-deniz hepsi var, baş dönmesi  yapıyor biraz bir o var ha birde çok lastik aşınması oluyor :)

12 saat önce, Ahmet Emirhan Bal yazdı:

Mehmet abi kaç saat sürüyor bu yol bayram sonu mersin üzeri Antalya'ya gitmeyi düşünüyordum motosikletle Elazığ'dan 600 km civarında yol gittikten sonra bu yol çok yorar  beni, güzergahımı tekrar değerlendirmeliyim :) 

Eski tadı kalmadi abi şu anda 10 tane Alanya tünelini de sayarsak 11 tane tünel faaliyette geçenlerde Mellec Viyadüğü açıldı 4 buçuk kilometre de o kısalttı.

İşin esprisi eski virajları baya bitti Mersin tarafında 7 tünel faaliyette.

bı 20 km lik kısım kaldı virajli orada da Gözce tünel inşaatı devam ediyor o da açılırsa Mersin tarafi tamam Antalya tarafında biraz yavaş ilerliyor ama eskiye oranla orada da baya bı aşama kaydedildi 4 tünel bı viyadük faaliyette virajlarin göbeği Anamur'dan selamlar ?

Not Mersin Antalya ortalama 480 490 km otobüslerin molalarini düşersek yaklaşık 7 saat. özel araçlarla şoförlüğe bağlı olarak artar azalir 

tarihinde Ali Uymaz tarafından düzenlendi
  • Beğen 3
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

paralı yollar otobanlar çıktı çıkalı araba sürme zevkide azaldı resmen, arabalarda fazla gelişti, artık neredeyse kendi gidecek, her yer elektronik, nerede kaldı sürme zevki, araç virajda kayacak zorlanacak direksiyonda hissedeceksin gerilim, motoru hissedeceksin şaftın titrediğini.... artık bunlar yavaş yavaş kayboluyor, sonunda tesla gibi arabalara kalacağız, bineceksin o götürecek, his yok ses yok gittiğini anlamayacaksın, filmlere döneceğiz, yıl 3500 adam klasik arabasını garajdan çıkarır uçan araçların altında bulabildiği eski yollarda kaçarcasına gezer, benzinide müzeden çalar oda yok tabii :) ahhh nerde kaldı eski günler der, yavaş yavaş bu hale geliyoruz, hissiz sessiz tamamen otomatik giden zımbırtılara, otomobillere değil.....

neyseki benimki müzelik, anahtar takımlarım var tonla aletim parçam, kısmende olsa çoğu şeyini söküp takıyorum, bu zevkte olmasa neyleyim arabayı.....

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Evren Erakçora

Doğru. Adam arabayı test ediyor ekran 7inç neden 8 inç değil diyor. Sen bir direksiyonu yorumla, freni yorumla, şanzıman nasıl kemikli mi, motor yumuşak çalışıyor mu , çekiş nasıl. Otomobilde önce sürüş keyfi olacak. 

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
10 saat önce, Ali Uymaz yazdı:

virajlarin göbeği Anamur'dan selamlar ?

Aleyküm selam :) 

760OGP.jpg

9 saat önce, Ali Cihangiroğlu yazdı:

arabalarda fazla gelişti, artık neredeyse kendi gidecek, her yer elektronik, nerede kaldı sürme zevki, 

Tesla bu yolda gitsin de göreyim ?

• Beğen 1
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Ahmet Ekici
(düzenlendi)

Yaptığım en enfes yolculuklardan birisi

tarihinde Ahmet Ekici tarafından düzenlendi
  • Beğen 3
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...