İçeriğe Yönlendir

Würth Enjektör Temizleyici

Onur Bulut

Recommended Posts

Ali Cihangiroğlu
57 dakika önce, Mustafa Arıkan yazdı:

60lt depoya 300ml katıyoruz. %0,5 yapıyor oranı.

Bu kadarcık şey bir kullanımda enjektörü pert mi ediyor? 

deponda azıcık mazot olmadığı sürece hiçbirşey olmaz, bakma sen, enjektörün zaten yolcuysa bunu kullanınca daha beter olur, o yüzden çok km yapmış araçlarda ve hiç bu tarz şeyde kullanılmadıysa önerilmiyor, tüm olay bu, buna dikkat et o kadar.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Kullanmıyorum.
Gaza basıyorum.
2013 üretimi bir ürünü de hiç kullanmazdım.

Yorum bağlantısı
Servet Aydın
2 saat önce, Mustafa Arıkan yazdı:

60lt depoya 300ml katıyoruz. %0,5 yapıyor oranı.

Bu kadarcık şey bir kullanımda enjektörü pert mi ediyor? 

50 gr adblue at bakalım 60 litre depoya. Sonra görelim neler oluyor motorda 

55 dakika önce, Mehmet Ozyurek yazdı:

Kullanmıyorum.
Gaza basıyorum.
2013 üretimi bir ürünü de hiç kullanmazdım.

Araç kullanmayı bilen sadece yakıt koyar araca 

Yorum bağlantısı
Mustafa Arıkan
10 saat önce, Servet Aydın yazdı:

50 gr adblue at bakalım 60 litre depoya. Sonra görelim neler oluyor motorda 

Araç kullanmayı bilen sadece yakıt koyar araca 

Adblue ile içeriği aynı mı? Veya benzer mi? 

Youtube’da bir eleman benzinli motora, dizel enjektör temizleyiciyi emmeden döküyor azar azar. Bi iki tekliyor başka da bir şey olmuyor :):) 

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Bir saat önce, Mustafa Arıkan yazdı:

Youtube’da bir eleman benzinli motora, dizel enjektör temizleyiciyi emmeden döküyor azar azar. Bi iki tekliyor başka da bir şey olmuyor :):) 

Tabi o an o kadar etki gösterir.. 

Zehirli gaz solumak gibi :)

Yorum bağlantısı
Servet Aydın
3 saat önce, Mustafa Arıkan yazdı:

Enjektör üzerinden geçmiyor 

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)
3 saat önce, Mustafa Arıkan yazdı:

adblue kabaca amonyak zaten, alakası yok wurth le,  emmeden dökünce etkisi olmazki, denildiği gibi enjektöre yakıt sistemine girmez bu durumda....

bu arada katkılı yakıt günümüz motorlarda şart, yakıtların alayında katkı var, araç kullanmayı bilen mecburen katkılı yakıt koyar, kaçışı zaten yok :) 

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Ali, 270.k olunca triger değişecek kangonun. Manifold fotosu çekeceğim hile hurda yapmadan :)

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)
2 dakika önce, Servet Aydın yazdı:

Ali, 270.k olunca triger değişecek kangonun. Manifold fotosu çekeceğim hile hurda yapmadan :)

temiz çıkacak devirli kullandıysan, kullanmışsındırda zaten :rolleyes:  katkılı mazot sağolsun.....

benim ek katkı kullanmadaki amacım pimpiriklik, yoksa benim arabadada sıkıntı olamaz,  hem egr de iptal....

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız
20 saat önce, Çağlar Bayur yazdı:

bana silecek motoru arızası çıkmıştı, kitaba uygun teşhis ile tek seferde arıza bulacan...

kağıt mı sıkışmıştı?

• Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Hasan Karabekiroglu
15 saat önce, Mehmet Ozyurek yazdı:

Gaza basıyorum.

işleyen demir ışıldar...

Yorum bağlantısı
Servet Aydın
7 saat önce, Ali Cihangiroğlu yazdı:

temiz çıkacak devirli kullandıysan, kullanmışsındırda zaten :rolleyes:  katkılı mazot sağolsun.....

benim ek katkı kullanmadaki amacım pimpiriklik, yoksa benim arabadada sıkıntı olamaz,  hem egr de iptal....

Hayatı 2500 4500 arası yaşıyoruz :f1:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen

Dizel aracı 2500 devirlerin üstünde nasıl kullanıyorsunuz, benim araç 2100-2200 de çok gürültülü oluyor.

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)
39 dakika önce, Ahmet İhsan Akşen yazdı:

Dizel aracı 2500 devirlerin üstünde nasıl kullanıyorsunuz, benim araç 2100-2200 de çok gürültülü oluyor.

gel benim rangerla gez, 3000 devirde motor nereye gitti dersin, yan etkisi kötü ama focustan hevesin kaçabilir...

pikaplar özellikle içten sessiz, birşey duymuyorsun, yol sesi fiestadan focustan falan çok daha az üstelik....

rangerda  genelde 3000 devrin altına pek düşmem bile, uzun yolda asfaltta  düzgünse yani aracı sallamıyorsa malum pikap boşken engebelerde sallar biraz, pütür asfalt olması farketmez bu arada harbiden sessiz, bu dizelmi diyorsun adeta, fiestaya focusa binince kafam şişiyor e derece diyim :)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...