İçeriğe Yönlendir

Iphone 8 Demo Hakkında

Ahmet Gül

Recommended Posts

Ahmet Gül

Eşime telefon lazım. Iphone 7 almayı düşünüyordum ki aşağıdaki telefonu gördüm. 

https://www.hepsiburada.com/apple-iphone-8-64-gb-demo-apple-turkiye-garantili-p-HBV000008SNQI

Yorumların hepsi olumlu. Kutu içeriğinde kulaklık, garanti belgesi, sim iğnesi ve kulaklık dönüştürücü çıkmadığı söylenmiş. Yalnız tereddütlerim var. Bildiğim kadarıyla Apple Türkiye’nin bu yönde bir satış politikası yok. Fiyat da gayet uygun. Yorumlar iç açıcı. Bu konuda tecrübeli arkadaslardan bilgi rica ediyorum. N11 de bir sitede yazılımın demo olduğu İTunes ile güncelleme yapılabileceğinden falan bahsetmiş. Hepten kafam karıştı 😟. Sizce almalı mıyım?

Yorum bağlantısı
Ahmet Gül

Valla ben de duymamıştım demek ki her şeyin bir ilki var 😀 Garantisi tam olduğu söylenmiş eğer gerçekten öyle bir farkı yoksa bence fırsat gibi bir şey. Bende de iphone olduğundan eksik olan kutu içeriğine pek de ihtiyacım yok açıkcası. 

Yorum bağlantısı
Ahmet Gül

SE 1 ne oldu ki SE2 ne olsun abi. Apple bu yaralı parmağa işemez, onu da eşek yüküne yakın bir paraya kaktırır bize 🙂

4 dakika önce, H.Cenk Bayrakçı yazdı:

Ben anlamadım bu işi, neyin demosu? :unsure:

Satıcı hepsiburada yani harici bir satıcı değil. Demelerine göre kutu içeriğinde eksikler varmış fiyatı da göreceli uygun. Yorumlarda garantiyi sorguladiklarini iki yil apple Türkiye garantili olduğunu söylemişler ben de bilemedim. 

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
6 dakika önce, Ahmet Gül yazdı:

SE 1 ne oldu ki SE2 ne olsun abi.

8 ve X kadar şirketi zor duruma düşürmeyeceği umuluyor

Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen

2018'in En Çok Satan Telefonları

Apple iPhone X (16 milyon)

Apple iPhone 8 (12.5 milyon)

Apple iPhone 8 Plus (8.3 milyon)

Apple iPhone 7 (5.6 milyon)

Xiaomi Redmi 5A (5.4 milyon)

Samsung Galaxy S9 Plus (5.3 milyon)

Buna rağmen Apple i zor duruma mi düşürmüş [emoji848]

Yorum bağlantısı
Haşmet Güngör
9 saat önce, Ahmet İhsan Akşen yazdı:

2018'in En Çok Satan Telefonları

Apple iPhone X (16 milyon)

Apple iPhone 8 (12.5 milyon)

Apple iPhone 8 Plus (8.3 milyon)

Apple iPhone 7 (5.6 milyon)

Xiaomi Redmi 5A (5.4 milyon)

Samsung Galaxy S9 Plus (5.3 milyon)

Buna rağmen Apple i zor duruma mi düşürmüş [emoji848]

Nüfusun % 45 i ilk  4 ayda,en pahalı  telefonlardan mı almış :unsure2:kim diyor bu ülke fakir diye?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ahmet Gül

Neyse yine iphone kavgası çıkmasın 😀 Baktım kimsenin bilgisi yok riske girmeyip 7 aldım hanıma. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Özgen Acar

fiyat zaten piyasa fiyatı değil mi ben onu anlamadım? letgo vb sitelerde normal kapalı kutular 3400 e kadar satılıyor zaten

Yorum bağlantısı
Ahmet Gül

Bilindik yerlerde fiyat 3900 maalesef. Malum dolar yine tavan. 

Yorum bağlantısı
Ahmet Gül
7 saat önce, Mehmet Ozyurek yazdı:

Bu telefon, teşhir ürünü olabilir mi ?

Benim aklıma da öyle geldi ancak bu yönde hiçbir bilgi yok. Aynı sitede yenilenmiş cihaz kapsamında satılan farklı cihazlar da var. Onlarda açıkça söylüyor telefonlarda çizik darbe olabilir diye. 

Seneler önce bir haber okumuştum. Apple değişimden gelen cihazları sıfırlayarak ekonomik fiyatlara satacak diye. Yalnız ne satıldığına şahit oldum ne alan gördüm ne kullanan. Demo dedikleri cihaz acaba bunlar olabilir mi diye düşünüyorum. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Emre Şimşek
9 saat önce, Mehmet Ozyurek yazdı:

Bu telefon, teşhir ürünü olabilir mi ?

Teşhir maksadıyla gelen kutu ama sanırım açılmamış olanı.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış

Vakti zamanında Bimeks'te iken teşhir telefonlarını demo olarak satış yapmıştık, yani ürün teşhir ürünü.

Apple hesabı kurulduğu vakit garanti başladığı için, sizden önce hesap kurulmadıysa garanti sizin aldığınız tarihte başlıyor, ama sizden önce hesap kurulduysa fatura hangi tarihe kesilirse kesilsin etkinleştirme tarihi baz alınıyor. Almamanız yerinde bir karar olmuş...

• Beğen 1
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...