İçeriğe Yönlendir

Polo İçin Navigasyonlu Geri Görüşlü Teyp

Ali Çimen

Recommended Posts

Ali Çimen

Arkadaşlar abiler merhaba aranıza yeni katıldım 2013 model 1,2 TDI polo marka aracım var yaklaşık 1 aydır navigasyonlu geri görüş sistemli bir ürün araştırıyorum fakat bir türlü karar veremedim fiyat aralığım maximum 1.000 tl ye kadar ne tavsiye edersiniz 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Önder Özcan
Metin Akbal

Linki verilen satıcıdan bende multimedya aldım tavsiye ederim.

Edit: Benim aldığım teypte ön arka otomatik kamera geçişi mevcut park ederken. Araç bilgilerini görebiliyorum, ön arka kamera sürekli açık gezebiliyorum vs.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Önder Özcan

Bende Focus 3 , Hasanda Fiorino var. Her araca özel, orjinal teybinin şeklinde. Bİz de aracımıza uygun modeli aldık. Bir sürü seçenek var, beğendiğiniz, aracınıza uyumlu olana bakın. Ama önemli olan noktalar şunlar, verim almak için tercih edilmeli.

android 7.1.2 işletim sistemi
cortex a9.1.6 ghz dört çekirdek işlemci
samsung ddr3 2 gb ram

benim aldığım bundan

https://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-otomotiv-ekipmanlari-ses-goruntu-sistemleri-navimex-ford-focus-3-android-7.1-multimedia-oem-kamera-anten-541475892/detay

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Metin Akbal

Aynı satıcıdan 6.01 android 8 çekirdek 2 gb ddr3 samsung ram aldım 1200 liraya markası navnet.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Erdem Dertsiz

Bu cihazları alırken yarın öbür gün çöktüğünde rom dosyasını bulamıyorsanız cihazınız çöp olur. Servisi iyi bir firmadan alın.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Ata

Bu cihazlarin ses kalitesi ve radyo cekim kalitesi nasil kullanan arkadaslar yorum yapabilirmi.

Yorum bağlantısı
Metin Akbal
22 saat önce, Erdem Dertsiz yazdı:

Bu cihazları alırken yarın öbür gün çöktüğünde rom dosyasını bulamıyorsanız cihazınız çöp olur. Servisi iyi bir firmadan alın.

Valla aklına gelen androidlerin bir çoğunun romu aynı. Kendin bile yükleyebilirsin o derece.

11 saat önce, Mustafa Ata yazdı:

Bu cihazlarin ses kalitesi ve radyo cekim kalitesi nasil kullanan arkadaslar yorum yapabilirmi.

Ses kalitesi kendi aracım için konuşuyorum orijinal sisteminden daha iyi. Radyosu da daha iyi gibi geldi. Ses olarak sub desteği de var. Dokunmatiği falan gayet hassas.

Yorum bağlantısı
Önder Özcan

Ses kalitesi benim aracımın orjinal sesinden bir miktar kötü. Radyo çekişi çok iyi.

Yorum bağlantısı
Tamer Topaç
Serkan Toker
20 dakika önce, Tamer Topaç yazdı:

MK 3 Mondeo için var mıdır Abi bilgin var mı?

Şu iki ürünü buldum.

%99,9 Vag üzerine çalışıyor, sanmıyorum Mk3 mondeo için olacağını. Olsaydı benim araba için söylerdi mutlaka.. Gerçi ben multimedya olayına ters adamım söylememiş olabilir.. :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Erdem Dertsiz
3 saat önce, Metin Akbal yazdı:

Valla aklına gelen androidlerin bir çoğunun romu aynı. Kendin bile yükleyebilirsin o derece.

Aynı gibi gözüküyor ama ufak tefek farklılıklar var. Denedim biliyorum bazı özellikler çalışmaya biliyor. Örnek şuan bende ad2p çalışmıyor. BT üzerinden müzik dinleyemiyorum :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Erdem Dertsiz
7 dakika önce, Tamer Topaç yazdı:

@Erdem Dertsiz Bu ürüne ne dersin.

Donanım olarak güzel. Android 6 olmasıda iyi baya bir süre sıkıntısız kullanılabilir. Bence en az 2 gb ram bu cihazlar için olmazsa olmaz. Genelde işlemciden önce ram yetmiyor. Bu paraya alınır. :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...