İçeriğe Yönlendir

Alfa Romeo | 156 2.0 TS

Zafer Güneş

Recommended Posts

Cem Dilmen

Hayırlı olsun zafer kardeşim. Hakikaten çok iyi bir tercih yapmışsın bence de. Garip ön yargılar olsa da Alfa çok şık ve kullanışlı bir araç. Yıllardır her araç değişiminde 159 lara bakar dururum ama bir türlü cesaret edemem.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Zafer Güneş
(düzenlendi)
6 dakika önce, Önder Özcan yazdı:

2.0 Alfa, bir de selespeed olsaydı efsane  olurdu :)

Olsun buna da şükür, mauelin de keyfi ayrı :)

4 dakika önce, Cem Dilmen yazdı:

Hayırlı olsun zafer kardeşim. Hakikaten çok iyi bir tercih yapmışsın bence de. Garip ön yargılar olsa da Alfa çok şık ve kullanışlı bir araç. Yıllardır her araç değişiminde 159 lara bakar dururum ama bir türlü cesaret edemem.

Çok teşekkür ederim. :) Bakımdan bakıma yağını değiştireyim, yakıtını koyup devam edeyim düşüncesine sahip olmadıktan sonra yaşı haricinde bir dezavantajını görmedim şimdiye kadar. 20 yaşında araçlara biniyoruz nitekim illa ki masrafı çıkıyor ufak tefek. Öyle ki, hatta babamdaki 2008 model Astra'yı satıp ona da bir 156 almayı düşünüyoruz o derece :D

tarihinde Zafer Güneş tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Zafer Güneş

İstek üzerine aracın içinin de fotoğraflarını yükledim. :)

azVRZ4.jpg

NZzJQa.jpg

kOqRPq.jpg

YgYRo2.jpg

• Beğen 5
Yorum bağlantısı
Cem Işık

Konsol yeniden kaplanırsa çok güzel olacak gibi. 

Deri Döşeme orjinal mi sonradan mı yapılmış? Orjinal değil gibi sanki?

Yorum bağlantısı
H.Cenk Bayrakçı

Kazasız belasız ve de cezasız güle güle kullan Zafer. Bir ara toplanıp mıncıklayalım şunu...

Yorum bağlantısı
Zafer Güneş
5 dakika önce, Cem Işık yazdı:

Konsol yeniden kaplanırsa çok güzel olacak gibi. 

Deri Döşeme orjinal mi sonradan mı yapılmış? Orjinal değil gibi sanki?

Deri döşemeyi sonradan yapmışlar ama güzel işçilik, benim de canıma minnet hiç ses etmedim. :D Konsol kaplaması nasıl oluyor?

3 dakika önce, H.Cenk Bayrakçı yazdı:

Kazasız belasız ve de cezasız güle güle kullan Zafer. Bir ara toplanıp mıncıklayalım şunu...

Olur hocam ne zaman isterseniz :biggrin:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Cem Işık

Yolcu airbag’in üstü güneşten deforme olmuş, konsolu söküp güzelce tekrar kaplıyorlar. Airbag açmış arabalara yapa yapa iyice ustalaştı döşemecilerimiz:) 

deri döşeme de gayet güzel maşallah. Bu modelde bu renk yoktu, ordan uyandım:) birde orj. Olan deri döşemede ön koltuklarda arma oluyor büyükçe

Yorum bağlantısı
Zafer Güneş
1 dakika önce, Cem Işık yazdı:

Yolcu airbag’in üstü güneşten deforme olmuş, konsolu söküp güzelce tekrar kaplıyorlar. Airbag açmış arabalara yapa yapa iyice ustalaştı döşemecilerimiz:) 

deri döşeme de gayet güzel maşallah. Bu modelde bu renk yoktu, ordan uyandım:) birde orj. Olan deri döşemede ön koltuklarda arma oluyor büyükçe

Gerçekten mi? :shok: Harikaymış, bizim buralarda o işi yapanı bulamayız ama olsun. :biggrin: Aynen benim koltuklarda arma yok, ama yaşlı araçlardaki deri koltukların handikapı yıpranmış çatlak halde olmasından iyidir. :)

Yorum bağlantısı
Mutlu Kanter

Allah Tekerini Düz Bastırsın,Hayırlı Olsun 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ahmet Gül

Güle güle kullanin. Ben de Alfa peşindeyim ama Allah nasip etmedikçe olmuyor mudur nedir bir denk getirip alamadım. Hep son anda işim rast gitmedi. Kararlıyım ama ben de Alfisti olacağım rn yakın zamanda. Darısı başımıza gari 😀

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Evren Erakçora

Birader 147 almıştı. Beklediğim kadar iyi gelmemişti bana. Fakat motora diyeceğim yok. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Zafer Güneş
3 saat önce, Ahmet Gül yazdı:

Güle güle kullanin. Ben de Alfa peşindeyim ama Allah nasip etmedikçe olmuyor mudur nedir bir denk getirip alamadım. Hep son anda işim rast gitmedi. Kararlıyım ama ben de Alfisti olacağım rn yakın zamanda. Darısı başımıza gari 😀

Hadi bakalım sayımız gitgide artıyor gibi, inşallah. :)

2 saat önce, Evren Erakçora yazdı:

Birader 147 almıştı. Beklediğim kadar iyi gelmemişti bana. Fakat motora diyeceğim yok. 

Biraz narin kırılgan araçlar hocam alman tokluğu vermiyor meretler. :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...