İçeriğe Yönlendir

Araç Aranıyor / Ankara Oto Ekspertiz Tavsiye

Alptuğ Özcan

Recommended Posts

Alptuğ Özcan

Herkese merhaba,

Öncelikle konuyu nereye açmam gerektiğini bulamadığım icin buraya açtım yanlış yere açtıysam uygun yere taşınmasını rica ederim. 

İki konuyu tek başlıkta açtım. İnsallah yanlış bisey yapmamışimdir. 

Yaklasik 3 haftadır araç arayışındayım. Kısmetse bir tane buldum gibi. 

Ankarada güvenilir bir ekspertiz firması arayışındayım. Forumun anlaşmalı olduğu bir firma olan Dynomoss var biliyorum. Bir de Şaşmazda bir firma tavsiye ettiler Tüv Süd D-expert diye bir yer. Bu iki firmayı veya baska bir firma tecrübe eden oldu mu öncelikle onu sormak istiyorum. 

Arac arama kısmına gelince öncelikle uzun zamandır aklımda olan 2011-2012 Volvo S40 arıyorum , 2012 ve üstü Focus, son olarak da VW jetta 2012-2013 model. Araçların hepsini DİZEL düşünüyorum. Değişensiz ve boyasız 100bin km’den dusuk bir araç arıyorum. Forumda veya çevrenizde satılık veya satmak isteyen varsa yabancıya gitmemiş olur. 

Cevaplar icin şimdiden teşekkürler. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Koray Demir

Erciyes işyerleri sitesinde Bosch Erkaya Otomotiv var. Bir çok kez araç alırken memnun kaldık.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
2 saat önce, Alptuğ Özcan yazdı:

2011-2012 Volvo S40

zamanında yoğun şekilde korsan taksilerde tercih edildi bilginize

Yorum bağlantısı
Alptuğ Özcan
23 saat önce, Koray Demir yazdı:

Erciyes işyerleri sitesinde Bosch Erkaya Otomotiv var. Bir çok kez araç alırken memnun kaldık.

Bosch servisleri ekspertiz yapıyor mu. Ben sanki yapmıyor diye duymuştum. 

Ankara’da Dynomoss a ekspertiz yaptıran Yok mu ? Forumun anlaşmalı olduğu kurum 

Yorum bağlantısı
Serdar Göktaş

Ankara Dynamoss ivedik idi galiba servisinde ben ekspertiz yaptırdım. Yalnız forum indirimi yapmıyorlar. Şimdiden söyleyeyim. Onun dışında standart ekspertiz. Verdikleri bilgiler açklayacı idi. Tekrar gider miyim belki başka şubesine giderim. 

Yorum bağlantısı
Alptuğ Özcan

Ostimde diye biliyordum bende. Ankara’da kaç şubesi var bilmiyorum. Forum indirimi neden yapılmamıyorlar ki forumda anlaşmalı işyerleri içerisinde yazıyo ve her şube icin geçerli yazıyor aslında. Pek memnun kalmamış gibisiniz 

1 saat önce, Serdar Göktaş yazdı:

Ankara Dynamoss ivedik idi galiba servisinde ben ekspertiz yaptırdım. Yalnız forum indirimi yapmıyorlar. Şimdiden söyleyeyim. Onun dışında standart ekspertiz. Verdikleri bilgiler açklayacı idi. Tekrar gider miyim belki başka şubesine giderim. 

Yorum bağlantısı
Mehmet Polat

Dynomossun Ankara'da iki şubesi var. Foruma indirim var. İlk aşamada bazı aksaklıklar olmuş ancak bu durum düzeldi. Ben Konya Şubesinde ekspertiz yaptırdım önceki ay. Tesadüf bu ya firma sahibi İsmail Bey de Ankaradan oraya gelmiş Şube ile ilgili düzenleme için. İndirim de uygulandı sohbet de edildi. Gayet ilgili bir insan. Ben son derece beğendim hem kurumsalligi hem de ilgi alakayi. Tavsiye olunur. Ayrıca ben de çok övülen Erkayaları pek beğenmedim. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serdar Göktaş
3 saat önce, Alptuğ Özcan yazdı:

Ostimde diye biliyordum bende. Ankara’da kaç şubesi var bilmiyorum. Forum indirimi neden yapılmamıyorlar ki forumda anlaşmalı işyerleri içerisinde yazıyo ve her şube icin geçerli yazıyor aslında. Pek memnun kalmamış gibisiniz 

İketmegahım istanbul. Memleket ankara. Ankarada çok fazla usta tanımıyorum. Aracı istanbuldan alsam tanıdığım bildiğim bir motor ustasına ve kaportacıya baktırırdım. Şehir dışı olunca mecbur ekspertize kalıyor işin. O yüzden yine forumun güvenini kazanmış anlaşmalı iş yerine giderdim. Daha sonradan zaten İsmail beyin beni özel olarak araması, indirim teklif etmesi takdire şayan hareketlerdi. 

Yorum bağlantısı
Alptuğ Özcan

İndirim konusunda ilk etapta sıkıntı olduğunu bende okumuştum. Sonradan çözüldü diye hatırlıyorum bende. İlgili konu başlığında Mehmet abinin söylediği gibi ekspertize gitmeden önce İsmail Beyle görüşmekte fayda olacağı düşüncesindeyim. 

Yorum bağlantısı
Metin Akbal

İlgili konunun sondan bir önceki mesajında İsmail Bey Dynomoss un iletişim bilgileri mevcut sorun yaşarsanız iletişime geçersiniz. Kendisi gerekli açıklamayı daha önce yapmıştı.

Bir arkadaşım daha yeni Astra J aldı söylediğim iki yerden yakın olanı Dynomoss imiş ilgi alakadan çok memnun kaldığını söyledi. Diğer söylediğim yer ise Bosch Erkaya idi.

Yorum bağlantısı
Serkan Toker
10 saat önce, Mehmet Polat yazdı:

Ayrıca ben de çok övülen Erkayaları pek beğenmedim. 

Erkayalara ben epeyce bir aç götürdüm, gayet düzgün hizmet aldım. Sürekli çay bile ikram ettiler, sonra raporu yazdırıp tek tek izah ettiler.

Yorum bağlantısı
Mehmet Polat
10 saat önce, Serkan Toker yazdı:

Erkayalara ben epeyce bir aç götürdüm, gayet düzgün hizmet aldım. Sürekli çay bile ikram ettiler, sonra raporu yazdırıp tek tek izah ettiler.

Ben de geçen sene bir araç baktırmıştım. Hem pahalı hem de siradandi...:nea:

• Şaşkın 1
Yorum bağlantısı
Serkan Toker
1 saat önce, Mehmet Polat yazdı:

Ben de geçen sene bir araç baktırmıştım. Hem pahalı hem de siradandi...:nea:

İlginç, demek ki günü gününü tutmuyor.. Bana iyi günleri denk geldi..

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...