İçeriğe Yönlendir

Acemi Sürücü İçin Otomatik Araç Tavsiyesi

Özgen Acar

Recommended Posts

Alper Aytar

6 ay önce yaklaşık aynı soru vardı aklımda Nissan Micra aldım 1.3 16v 75 hp tam otomatik vites Hanıma şöförlüğü öğrettik şükür.. Şimdi kendisi hem işe gidip geliyor hemde çocukları kreşe bırakıyor. Araçtan memnunum...

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

önce manuel sonra otomatik derim ben, manueli kullanamayan araç kullanmasın hatta, yasak olmalı, manueli kullanmaya başlayanada en 3-5 sene kullanma şartı olmalıki otomatiğe geçsin, öyle ehliyeti alıp 3 sene araba kullanmadanda olmayacak bunada önlem alınacak...

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
1 saat önce, Ali Cihangiroğlu yazdı:

manueli kullanamayan araç kullanmasın hatta, yasak olmalı,

ne yani bemeve yasaklansın mı...

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Serdar Akgül

Manuel kullanmayi bilmeden, bence otomatik arac surulmemeli. Gectigimiz haftalarda bir bayan geri geri cikarken bildigimiz U yapip 4.yanindaki araca geri geri carpti. Ve israrla 1.vitese taktim nasil geri gider seiye soktaydi. Cok sukur ki o esnada otoparkta oynayan cocuk yoktu...

Arkadaslarin dedigi gibi nasilsa otomatik deyip tecrube olmadan soforum deyip trafige cikan cok.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
1 dakika önce, Serdar Akgül yazdı:

Manuel kullanmayi bilmeden, bence otomatik arac surulmemeli. Gectigimiz haftalarda bir bayan geri geri cikarken bildigimiz U yapip 4.yanindaki araca geri geri carpti. Ve israrla 1.vitese taktim nasil geri gider seiye soktaydi. Cok sukur ki o esnada otoparkta oynayan cocuk yoktu...

otomatik olsa idi, debriyajla uğraşmadığı için direksiyona odaklanabilrdi?

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Bülent Tarakçı

Benzinli yada LPG li otomatik Clio alabilirsiniz? Öğrenince rahat satarsınız. Sıkıntı olmaz. Km ye takılmayın. Clio her türlü satılır. Millette Reno haşlaklığı var. Tahtanın önüne koy baklava desenini, bi tane haşlak gelir bulur seni. 

Yorum bağlantısı
Serdar Akgül
otomatik olsa idi, debriyajla uğraşmadığı için direksiyona odaklanabilrdi?
Otomatik abi arac :)
Yorum bağlantısı
Celal Maraşlıoğlu

Fiyat aralığı ve konu herşeyiyle aynı konu açmama gerek kalmadı sağolun 😀 takipteyim

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
58 dakika önce, Serdar Akgül yazdı:

Otomatik abi arac :)

:rofl: bisiklete de binse dmeek sıkıntı olacak

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Çok sıklaştı bu tip kaza.

Bu yaz bir müşterim üç aracı ve kendi aracını darma dağın etti.

İki gün önce bir okulun önünde bir öğretmen iki öğrenciyi ağır yaraladı duvarda ezdi.

Acemi eşlerinize otomatik araç vermeyin.
Acemiyseniz. Kendiniz de otomatik kullanmayın.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hasan Semerci

Evin 2. Araci olarak Opel Corsa 1.4 GLS aldım. Otomatik. Eşim ve kızım gayet iyi kullanıyorlar. 

Yorum bağlantısı
Erhan Doruk

Eşime alışma sürecimiöin 1.0 yaris otomatik almıştım. Hem fiyat okaraknuygun hem de kullanımı kolaydı. Dik yokuşlarsa 1-2 arasında biraz bocalasa da bayan için bence yeterli. 1.3 ünü bulursanır daha iyi olur ama 1.0 daha uygun fiyatlı. 

Yorum bağlantısı
Yücel Metin
2 saat önce, Hasan Semerci yazdı:

Evin 2. Araci olarak Opel Corsa 1.4 GLS aldım. Otomatik. Eşim ve kızım gayet iyi kullanıyorlar. 

1999 model  Opel Corsa 1.4  GLS  kullanıyorum. Çok araştırdım Clio, 206 gibi araçlar arasında yaşına göre "b" sekmenti araçlar arasında en dayanıklı motor ve şanzımana sahip, ama yakıtı biraz fazla yakıyor.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...