İçeriğe Yönlendir

Kaynak Makinesi Hakkında

Mehmet Delen

Recommended Posts

Mehmet Delen

Arkadaşlar daha önce hiç kullanmadım ve hakkında bilgimde yok donanımı veya kullanımı,amatör olarak evde ufak,defek işlere lazım olduğu için almak istiyorum, kaynak makinesi hakkında bilgisi olan arkadaşlar marka,özellik,fiyat vede normal ev hattı ile kullana bileceğim makineler hakkın da ayrıntılı bilgi istiyorum herkese slm tokattan...

Yorum bağlantısı
Serkan Aktay
(düzenlendi)

Bizim elamanada lazım olmuştu, bir kaynakciya sordu. Bilmem kaç amper in altını sakın alma iş görmez dedi. İşte ben o bilmem kaç amperin, kaç amper olduğunu hatırlamıyorum :biggrin:

Forumda o bilmem kaç amperin kaç amper olduğunu bilen vardır mutlaka :good1:

tarihinde Serkan Aktay tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Delen

yani 5'e 5 pfofilleri kaynatacak güçte kaç amper aralığı almam lazım acaba

Yorum bağlantısı
Mustafa Cerci

ne icin kullanacaginiz onemli bende dusunuyorum bir tane almayi benim genel olarak kullanacagin alan arac uzeri oldugu icin mig-mag lara bakiyorum en kucuklerinden gazli bir modeli labilir sac/aliminyum/inox larda kullaniliyor normal elektrotlu makineler sade kalin demir kaynatabilirsiniz niyetiniz sade yilda bir demir kaynaticaksaniz 500 liralik kucuk bir makina isinizi gorur 

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

İnverter kaynak makinası ile bırakın hobi işlerini gemi yaparsınız. 

Monofaze, ucuz inverter kaynak makinası alın her hangi bir marka. Fazlaca işi görür 

İnverter kaynak makinası ile çok zor zamanda akü de doldurdunuz 

Yorum bağlantısı
Erkan Işık
20 saat önce, Mehmet Delen yazdı:

yani 5'e 5 pfofilleri kaynatacak güçte kaç amper aralığı almam lazım acaba

Valla alımışken 1 sefer al ucundan bakır tel cıkararak yapanlardan albir kere al 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Servet Aydın
7 saat önce, Erkan Işık yazdı:

Valla alımışken 1 sefer al ucundan bakır tel cıkararak yapanlardan albir kere al 

Adam evde argon mu kullansın? 15bin tl verip 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Gök

şok markette satılıyordu. kaç zamandır hala duruyor belki vardır sizin yakınlardada 450 500 gibi bişeydi fiyatı. 399 da olabilir

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Ne alır bilmem ama. İlk kaynakta kesin gözleri yanacak.
Rendelenmiş patates iyi gelir.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...