İçeriğe Yönlendir

Passat - Yeni Bir Macera 2013 Variant

Furkan Kibar

Recommended Posts

Furkan Kibar

Yarın sabah için randevu aldık, ekpertizide kendi ustama götürdüm bilgisayar bağlantısında birşey çıkmadı doğuşta servisden gireceği için kontrolünü sağlayacaklar detaylı bir şekilde ama işte eğer öyle bir durum varsa bende uzaklaşırım 10 bin aşşağı verse almam çünkü ne olacağı belli olmaz içine tabana kadar su aldı ise bile benim için perttir o araö

Yorum bağlantısı
Metin Akbal

Kavrama olayı lehinize yanıp yanıp sönmesi olayinde tam bilgimiz yok ama arıza kaydı çıkması lazım. Hava yastığı olduğundan emin miyiz ikazın? Hava yastığı ikazı yanıp sönmez sürekli yanar.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Bir saat önce, Furkan Kibar yazdı:

kafama takılan bir şey var aracı çalıştırdığımda airbag ışığı 6-7 kez yanıp sönüyor. Sizce bu normalmidir.

Değildir.. 

Bakılmalı ve çözülmeli.. 

7 dakika önce, Metin Akbal yazdı:

Hava yastığı ikazı yanıp sönmez sürekli yanar.

Arızasına göre uyarısı değişir.. 

Sürekli yanabilir, kısa kısa yanıp sönebilir.. 4 yanıp uzuna geçebilir. 

İki uzun bir kısa yapabilir.. Gibi bir çok çeşitte uyarı verebilir.. 

Yorum bağlantısı
Yücel Gezgin

2.eli çok ağır bunu bilmeniz lazım,kuzenimde vardı çok zor sattı,daha doğrusu takasa verdi.

Yorum bağlantısı
Furkan Kibar

Airbag evet eminim veren arıza, tedirginim sonuçta d segmenti bir araç biz aracı alırsak 5 sene bineriz Satacağımız zaman ise dediğiniz gibi sw araçların helede bu tip araçların biraz daha ağır olduğunun farkındayım ama airbag ve aracı satan kişi alım satım yapması aracın geçmişini bilememem beni olumsuz etkiliyor. Yarın doğuş oto onay verirse aracı almayı planlıyorum ama airbag yanıp sönüyor araçta bir passata bakmaya gidiyor Ankara'daki galericiler sitesesine otonomiye eğer ki onda yapmazsa vatandaşı arayıp bunun nedenini bulmasını tespitini sağlamasını isteyeceğim.

Yorum bağlantısı
Ali Gök
19 dakika önce, Furkan Kibar yazdı:

Airbag evet eminim veren arıza, tedirginim sonuçta d segmenti bir araç biz aracı alırsak 5 sene bineriz Satacağımız zaman ise dediğiniz gibi sw araçların helede bu tip araçların biraz daha ağır olduğunun farkındayım ama airbag ve aracı satan kişi alım satım yapması aracın geçmişini bilememem beni olumsuz etkiliyor. Yarın doğuş oto onay verirse aracı almayı planlıyorum ama airbag yanıp sönüyor araçta bir passata bakmaya gidiyor Ankara'daki galericiler sitesesine otonomiye eğer ki onda yapmazsa vatandaşı arayıp bunun nedenini bulmasını tespitini sağlamasını isteyeceğim.

bence ışığa çözüm bulmasını istemeyin. Hatta söylemeyin bile neden böyle diye .eğer bir sorunu varsa satıcının gizlediği götürür sanayiye bir direnç bağlatır bişekilde söndürtür yaptırdım bişeyi yokmuş der getirtir.

niyet varsa madem doğuşa gidecek sebebini orda öğrenin  

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Furkan Kibar

Sizinkide farklı bir düşünce evet bugün aracı ortak bir otopark belirleyip oraya çekmesini istedim oda kabul etti anahtar vs tüm şeyler araç sahibinde ama sakın ve kapalı bir otoparka çektik aracı yarın sabah kendisinide alıp aracın yanına gideceğiz ve ona göre doğuş otoda aracı alıp almayacağımı kararlaştıracağım en doğrusu beklemek ve görmek dediğiniz gibi

Yorum bağlantısı
Harun Kocaçalışkan

Benim anlamadığım Türkiye'de sadece bu Passat Variant mı kalmış neden sürekli servis bakımlı ve daha düzgünleri bulunabilecekken, ne olduğu belli olmayan bir arabanın peşinde bu kadar koşturuyorsunuz? 80.000 tl az para değil. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Furkan Kibar
Benim anlamadığım Türkiye'de sadece bu Passat Variant mı kalmış neden sürekli servis bakımlı ve daha düzgünleri bulunabilecekken, ne olduğu belli olmayan bir arabanın peşinde bu kadar koşturuyorsunuz? 80.000 tl az para değil. 
Ankarada satılık sadece 7 adet var hatasız veya hasarsız tek araca bağımlı kalmadım ancak fiyat ve arac temizliği konusunda bu araç temiz fiyatida uygun olduğu için buna yöneldim. Ama eğer ki sorun çıkarsa zaten aracı almayacağım. Servis bakımlı araçların genelde kilometresi yüksek olduğundan dizel bi araçta ben 150 bin km üzerine bakmadım fiyat konusdada yüksekler.
Yorum bağlantısı
Kutluay Selçuk
7 saat önce, Furkan Kibar yazdı:

Kafama takılan tek sorun şu airbag, gidip başka bir passat hatta mümkünse varianta bakıcağım eğer ondada böyleyse alacağım ama değilse sanırım bundan dolayı vazgeçerim, korkum temizliği yeni yapılan araç geçen hafta bir çok araç selde zarar gördü bu araçta onlardan biri ise o yüzden fiyati uygun geldi bana bilmiyorum ama araba bana takastan geldi ben durumunu bilmiyorum diyor şuanki ataç sahibi

Ben 1 seneden fazla passat variant dsg kullandım,aracı çalıştırdığım zaman airbag ışığının yanıp söndüğüne rastlamadım,çalıştırdın mı hemen söner.

ama yolcu airbagini torpido çekmecesindeki bölümden birkere kapatmıştım,o zaman airbag kapalı diye uyarı vermişti,aynı anda klima kontrolünün altındada uyarı işareti var.

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

yıkamacılar koltukları çekiştirirken soket çıkıyor vw lerde. ondan yapabilir. videosunu buraya koyun.

Yorum bağlantısı
Barış Göktürk

Bu kadar çok "ama"ya ben çoktan aracın peşini bırakmıştım. Siz epey ısrarcısınız. Gönlünüze göre olur umarım...

Yorum bağlantısı
Önder Özcan

"Takastan geldi, alacak karşılığı aldım, kuzenimin arabası durumunu bilmiyorum" dediler mi ben ordan uzaklaşıyorum. Benim dilimde bu, bu araçta bir kusur var ama söylersem almazsın demektir. Yanıp sönen airbag ışığı, soketten değilse bence bu aracın peşini bırakın.

Yorum bağlantısı
Furkan Kibar
"Takastan geldi, alacak karşılığı aldım, kuzenimin arabası durumunu bilmiyorum" dediler mi ben ordan uzaklaşıyorum. Benim dilimde bu, bu araçta bir kusur var ama söylersem almazsın demektir. Yanıp sönen airbag ışığı, soketten değilse bence bu aracın peşini bırakın.
Vallahi benimde içime sinmemişti ama temiz gibi gelmişti araç. Evet sizin dediğiniz gibi oldu vatandaşı sabah 9 dan beri arıyorum telefonlarıma çıkmıyor, başka bir numaradan arayınca açtı ve neden böyle yaptığını sorduğumda ise aracı satmaktan vazgeçtiğini söyledi. Araçta büyük ihtimalle bir problem varki bir gün bile geçmeden vazgeçti sanırım bir araç bulamayıp bizim emektara binmeye devam edeceğiz.. [emoji52]
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Okay Kaygusuz
32 dakika önce, Furkan Kibar yazdı:
3 saat önce, Önder Özcan yazdı:

Vallahi benimde içime sinmemişti ama temiz gibi gelmişti araç. Evet sizin dediğiniz gibi oldu vatandaşı sabah 9 dan beri arıyorum telefonlarıma çıkmıyor, başka bir numaradan arayınca açtı ve neden böyle yaptığını sorduğumda ise aracı satmaktan vazgeçtiğini söyledi. Araçta büyük ihtimalle bir problem varki bir gün bile geçmeden vazgeçti sanırım bir araç bulamayıp bizim emektara binmeye devam edeceğiz.. [emoji52]

sizede iyi denk gelmiş baktı bu alıcı kil didik didk arayıyor kandıramam dedi herhalde :)

Yorum bağlantısı
Furkan Kibar
sizede iyi denk gelmiş baktı bu alıcı kil didik didk arayıyor kandıramam dedi herhalde [emoji4]
Sanki öyle oldu, kimseyi güven kalmadıya sonumuz hayır olsun inşallah
Yorum bağlantısı
Ali Gök

satıcı dediğin adam al bin keyfin nereye istiyorsa göster dediğim dışında bişe çıkarsa hepsini masrafını da ben karşılarım dicek kadar rahat konuşmalı . yan çizeni sallayın

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Erkan Işık
12 saat önce, Furkan Kibar yazdı:
15 saat önce, Önder Özcan yazdı:

iyi para verirsen benim aracı vereyim bende gidip tiguan alayım :))

Yorum bağlantısı
Furkan Kibar
Erkan abi sen önce bi tiguani göster bana sonra bakarız [emoji41][emoji39][emoji23][emoji23]
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Erkan Işık
11 saat önce, Furkan Kibar yazdı:
13 saat önce, Erkan Işık yazdı:

Erkan abi sen önce bi tiguani göster bana sonra bakarız [emoji41][emoji39][emoji23][emoji23]

arac daha 40 bınde benım satılık vs koymadım ama aklımdan tiguan gecıyor  satıp alssammı diye arac benim 2014 cıkıslı 1.6 tdi 7 dsg passat comfort koltuklar deri ama piyasaya bakmadım işind odgrusu , şimdi aklıma geldı arkadasımda   2011 temiz tiguan var 1 parca boyalı 150 ps 4 motion manuel kendı kendıne park özellıgı dahı olan bır arac dusunursen onuda alırız 

Yorum bağlantısı
Furkan Kibar
arac daha 40 bınde benım satılık vs koymadım ama aklımdan tiguan gecıyor  satıp alssammı diye arac benim 2014 cıkıslı 1.6 tdi 7 dsg passat comfort koltuklar deri ama piyasaya bakmadım işind odgrusu , şimdi aklıma geldı arkadasımda   2011 temiz tiguan var 1 parca boyalı 150 ps 4 motion manuel kendı kendıne park özellıgı dahı olan bır arac dusunursen onuda alırız 
Geç cevap verdim bir hastahane işim vardı kusura bakma abi, bizim ailede otomatik takıntısı var senin passata talip olabilirim ammaa fiyati senin aravın bizim limitlerin üzerinde olabilir [emoji134] [emoji23]
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...