İçeriğe Yönlendir

Alkolik Pilli Bebek

Bünyamin Yıldırım

Recommended Posts

Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)
7 saat önce, Metin Akbal yazdı:

Sizin arabaya alkol var mı diye sorduğumuz zaman cevap sanırım bardak var mı olacak :)

işin kötüsü bununla bizde çevirmeye girsen, alkol muayenesi yapsalar, bir dakka diyip arabadan 10mt. uzaklaşıp üflemek lazım, zira araçta oturup üflesek keş çıkacağız, malum arabanın kendisi keş zaten, alet direk pormil patlaması yaşar, gelde bizim polise durumu anlat, abi bu alkollü araba ben değilim alkollü.... :D

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Aaaa Smax 2200 nükleer edişin, buda uranyumla işliyor sanırım :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Bünyamin Yıldırım
Aaaa Smax 2200 nükleer edişin, buda uranyumla işliyor sanırım [emoji4]
[emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23] Ona bi çare bulamadım daha ama Türkiye gelince bi yazılım iyi gelir diye düşünüyorum [emoji109][emoji109][emoji109]
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

bizde yakıt sıkıntısı çekersin yalnız :D yakıtta fiyatta bizde süper, hele seçim sonrası gelirsen vay haline, şimdiden stoğa başladım ben :tongue:

Yorum bağlantısı
Bünyamin Yıldırım
bizde yakıt sıkıntısı çekersin yalnız [emoji3] yakıtta fiyatta bizde süper, hele seçim sonrası gelirsen vay haline, şimdiden stoğa başladım ben :tongue:
Halimizi burdada kötü Türkiye de de malesef [emoji25][emoji25][emoji25][emoji25]
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
1 saat önce, Bünyamin Yıldırım yazdı:
2 saat önce, Ali Cihangiroğlu yazdı:
bizde yakıt sıkıntısı çekersin yalnız [emoji3] yakıtta fiyatta bizde süper, hele seçim sonrası gelirsen vay haline, şimdiden stoğa başladım ben :tongue:

Halimizi burdada kötü Türkiye de de malesef [emoji25][emoji25][emoji25][emoji25]

yapma yaa, bugün bir azyı okudum, bizdeki kriz patladığında avrupadakinide tetikleyecekmiş, küresel battık sanırım...

Yorum bağlantısı
Bünyamin Yıldırım
yapma yaa, bugün bir azyı okudum, bizdeki kriz patladığında avrupadakinide tetikleyecekmiş, küresel battık sanırım...
Halimiz kötü derken petrol dan bahsediyordum şuan benzin tr den daha pahalı benzin 1.55€ dizelde 1.45€ TL ye çevirdiğimiz zaman Türkiye de daha ucuz oluyor
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Avrupada benzinin kaç euro olduğu değil de.
Asgari ücretle kaç litre benzin alınıyor. Bu önemli.

Yorum bağlantısı
Servet Aydın
2 dakika önce, Mehmet Ozyurek yazdı:

Avrupada benzinin kaç euro olduğu değil de.
Asgari ücretle kaç litre benzin alınıyor. Bu önemli.

1500 avro 1.5 avro 

1700 tl 5.5 tl 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
46 dakika önce, Bünyamin Yıldırım yazdı:
Bir saat önce, Ali Cihangiroğlu yazdı:

Halimiz kötü derken petrol dan bahsediyordum şuan benzin tr den daha pahalı benzin 1.55€ dizelde 1.45€ TL ye çevirdiğimiz zaman Türkiye de daha ucuz oluyor

Avrupalı vatandaşımız da şu hesabı yapıyorsa pes :) Emmi güzel demiş, asgari ücret / litre hesabı yapılmalı.

Yorum bağlantısı
Bünyamin Yıldırım
Gözünüzü sevim şu euroyu tl ye çevirip ucuz demeyin [emoji23]
Ben kendi açımdan dedim euro yu TL çevirdiğim zaman türkiyedeki benzin fiyatı buraya göre daha ucuz oluyor onu demek istemiyorum arkadaşlar beni malesef yanlış anladı arı ocağına çöp soktum... [emoji46][emoji46][emoji46]
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...