İçeriğe Yönlendir

25-26bin TL ye Temiz Otomatik Mondeo Alınır mı?

Selman Yalçın

Recommended Posts

Selman Yalçın

Arkadaşlar mehaba. Hali hazırda iki tane aracım var. Biri 2004 model accord diğeri 99 model astra. Kredi borçlarımı kapatmak için ikisini satıp tek arabaya düşmeyi düşünüyorum. Ve 25-26 lira bandında otomatik araç ararken bir kaç mondeo ilanı gözüme ilişti. 2002 model üstü otomatik mondeo tavsiye eder misiniz? Bu paraya temizini bulmak nasip olur mu?

Yorum bağlantısı
Tolgahan Doğru

2002 model üstü sanmıyorum ki temiz mondeo olsun 25-26 ya. O paraya temiz 2001 ve altı mondeo olabilir.

Yorum bağlantısı
Abdurrahman Tekin
5 dakika önce, Selman Yalçın yazdı:

Arkadaşlar mehaba. Hali hazırda iki tane aracım var. Biri 2004 model accord diğeri 99 model astra. Kredi borçlarımı kapatmak için ikisini satıp tek arabaya düşmeyi düşünüyorum. Ve 25-26 lira bandında otomatik araç ararken bir kaç mondeo ilanı gözüme ilişti. 2002 model üstü otomatik mondeo tavsiye eder misiniz? Bu paraya temizini bulmak nasip olur mu?

Hocam accord için düşündüğünüz rakam :-)

Yorum bağlantısı
Harun Kocaçalışkan

Accord otomatikse accord'la devam edin, diğerini satın derim.

O paralara alacağınız Mondeo açacağı masraflar ile size daha pahalıya patlayabilir. 

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Abdurrahman Tekin
18 dakika önce, Selman Yalçın yazdı:

38.250 yazdım ilana. 37.500e verecem

Executive paket diye aklımda kalmış hocam.

Yorum bağlantısı
Selman Yalçın
Bir saat önce, Harun Kocaçalışkan yazdı:

Accord otomatikse accord'la devam edin, diğerini satın derim.

O paralara alacağınız Mondeo açacağı masraflar ile size daha pahalıya patlayabilir. 

Maalesef opeli sattığım fiyatla borçlarımı kapatamıyorum. Mondeo olmazsa başka araç bakacaz artık.

Bir saat önce, Abdurrahman Tekin yazdı:

Executive paket diye aklımda kalmış hocam.

Hayır hocam sport donanım.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Metin Akbal

Bildiğiniz araba bildiğiniz arabadır bu durumda Opel in elinizde kalması daha mantıklı çünkü onunda edeceği 25-30 bin arası.

Yorum bağlantısı
Selman Yalçın
27 dakika önce, Metin Akbal yazdı:

Bildiğiniz araba bildiğiniz arabadır bu durumda Opel in elinizde kalması daha mantıklı çünkü onunda edeceği 25-30 bin arası.

Evet bu konuda çok haklısınız, ancak arabayı eşimde kullanacağı için opeli otomatik vites araçla değiştirmem gerekiyor. Şimdi olmasa bile 2-3 ay sonra mecburum bu duruma. 

Yorum bağlantısı
Murat Atagenç

Accord sattıktan sonra elinizde 6-7bin para kalır.

30 dan aşağı düzgün otomatik bulamazsınız, en iyisi eldekini satmamak o borca katlanmak.

Yorum bağlantısı
Talha Bilgi
(düzenlendi)

Bende bu fiyat aralığında otomatik fites araç bakıyorum... :) Ama baktığım araçları araştırınca çıkan kronik sorunlarını görünce hayal kırıklığı.... Klasik hidrolik direksiyon bi mercedes w123 yada w116 alıp bineyim bari ;)

tarihinde Talha Bilgi tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Hakan Bayrak

Tüm seçenekleri tüketir otomatik mondeo almaya karar verirseniz satılık ilanlarda aracım var. Yapılacak tüm masrafları ben yaptım halihazırda. İçinize sinerse konuşuruz.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...