İçeriğe Yönlendir

Hangi Led Ampülü Almalıyım ?

Emirhan Karaca

Recommended Posts

Cem Işık
Mustafa Tüfekçi

LED olanlar da mi boyalı. Aslında adam gibi bı işçilik bulabilsem altta çift sıra sis yapasım var txe gibin :) Fransız sarısı. Kisalara da colormatik

U olanlar yuvarlak camlı. H4 al. 3000 k olanlar boyalı, boya yanıp reflektörü bozabilir 
Yorum bağlantısı
Emirhan Karaca

Seçenekler çoğalıyor gibi siz şuanda bana ne önerirsiniz hangi yolu izleyeyim led mi, xenon mu, performans holojen mi ? Kısalar hiç aydınlatmıyor varla yok gibi araç içindeki far ayarı 0 da bile hiç aydınlatmıyor. 

Yorum bağlantısı
Emirhan Karaca

Osram'ın sitede Palio Weekend e H4 Diyor ama araçta galiba ayrı ayrı yanıyor uzunla kısa bildiğim kadarıyla

H1 : Uzunlar 
H7 : Kısalar 
H4 : Hem uzun Hem kısalar 

Yorum bağlantısı
Servet Aydın
Bir saat önce, Emirhan Karaca yazdı:

Osram'ın sitede Palio Weekend e H4 Diyor ama araçta galiba ayrı ayrı yanıyor uzunla kısa bildiğim kadarıyla

H1 : Uzunlar 
H7 : Kısalar 
H4 : Hem uzun Hem kısalar 

Düz duvar, yaklaşık 5 10 metre öteden Işık yansıyacak şekilde foto görelim

Yorum bağlantısı
Emirhan Karaca

Arkadaşlar aklıma gelmişken bu gün bakayım dedim kısalar ve uzunlar farklı ampullerde yanıyor H7 mi almam gerek?

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Farın üzerinde yazar hangi tip olduğu, yada arka kapakları açıp bakın, foto çekin. Oradan da anlarız 

Yorum bağlantısı
Emirhan Karaca
(düzenlendi)

kapağı açmam yeterli ampulü sökmeme gerek varmı?

tarihinde Emirhan Karaca tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Gerek yok. Arka kısım ampül tipi hakkında kesin bilgi verir bize. Ön camı desenli değil de düz ise ve ampül görünüyor ise önden de anlarız tipini 

Yorum bağlantısı
Cem Işık
7 saat önce, Emirhan Karaca yazdı:

Arkadaşlar aklıma gelmişken bu gün bakayım dedim kısalar ve uzunlar farklı ampullerde yanıyor H7 mi almam gerek?

H7 dir ampulünüz %99.9.:)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Emrah Uludağ

Daha önce de söylenmiş ama ben de şu mübarek gün yüzü suyu hürmetine rica ediyorum kısalara LED ampul takmayın. Performanslı halojen ömrü kısa da olsa iş görür ancak led ampul ile alacağınız tepkiler pek hoş olmayacaktır.

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...