İçeriğe Yönlendir

Mondeo MK4 Alacagım?

Sezer Ercan

Recommended Posts

Köksal Yılmaz

Forumdaki bikaç 2.0 ecoboost arızasını okuduktan sonra karşı kaldırımdan bakarım ancak. 163 luk dizel alır kafam rahat olur. Herşey beygir gücü değil.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı

tercih meselesi  tabiki. performans aracı arıyor olsam mondeo son sırada bile yer almaz gerçek bir spor araba bakarım.

d segment araba bakıyorsam 2.0 dizel mondeo en mantıklı arabalardan biri olarak bakarım

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Sezer Ercan

Arkadaşlar konuyu hortlatıyorum ama maruz görün.

Para elime geçti. herşey hazır lakin halen araç bulamadım. yok piyasada 2.0 selective yok. toplasan 8-9 tane ilan var. 1-2 si hariç digerleri hepsi ilandan daha ofsayt. arıyorum konuşuyorum sorunsuz sorunsuz diyor. bak ben en ufak şeye bile bakarım diyince adam ya. koltuk tuşu bozuk birtek vb. diyor. sonra ugraş dur. bıktım bu sahibinden satıcılarından.

Bulan satan varsa yönlendirsin gözünüzü seveyim.

Yorum bağlantısı
Sami Demirpaz
7 saat önce, Sezer Ercan yazdı:

Arkadaşlar konuyu hortlatıyorum ama maruz görün.

Para elime geçti. herşey hazır lakin halen araç bulamadım. yok piyasada 2.0 selective yok. toplasan 8-9 tane ilan var. 1-2 si hariç digerleri hepsi ilandan daha ofsayt. arıyorum konuşuyorum sorunsuz sorunsuz diyor. bak ben en ufak şeye bile bakarım diyince adam ya. koltuk tuşu bozuk birtek vb. diyor. sonra ugraş dur. bıktım bu sahibinden satıcılarından.

Bulan satan varsa yönlendirsin gözünüzü seveyim.

Temizini pazarlıksız sattık. Baktırmadı bile.

Ama önce soru sordum, daha önce başka Mondeo gidip inceledin mi diye, adam evet deyince tamam buna satarız dedim içimden. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Doğan Arşiray

Çok da pis gidiyor o arabalar. 265 HP E350 CDI dan azıcık yavaş öyle diyeyim. 150 160 dan sonra geride kalıyor düzlükte. Yokuş yukarı tork farkı nedeniyle nal toplar o ayrı ama sağlam performansı var idi. Çok beğenmiştim hatta SW modelini alacaktım ki Servet başganım beni frenledi. 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...