İçeriğe Yönlendir

Kulak İçi Kulaklıklar

Görkem Karakaş

Recommended Posts

Görkem Karakaş

Öncelikle hayırlı bayramlar

Telefon kılıflarından sonra bu da farz oldu. Çünkü benim ihtiyacım var ve yine her zaman ki gibi en doğru bilgiyi burdan alacağımı biliyorum :)

Telefonun içinden kulaklık çıkmadığı için eski lg kulaklığındaki temassızlık probleminden dolayı bi tane kulaklık şart oldu. Ama çok para vermek istemiyorum :) :)

Telefon mi 6 bu yüzden ilk önce attığım linkteki kulaklığın yorumları, sonrada bütçe dahilinde sizin vereceğiniz önerilere yöneleceğim.

USB Tipi C Kulaklık, Letv Leeco CDLA Kulaklık HiFi Çip Inbedded LeEco le 2 Pro için Sürekli Dijital Kayıpsız Ses

http://s.aliexpress.com/jeUJJzam?fromSns=Copy to Clipboard

Bu kulaklığın özelliği hem type c olması hemde AliExpress gibi bi sitede 1000 i geçkin satış %90-95 olumlu geri dönüş. Birde rock zircon diye marka buldum. Bass üstüne devrim yapmış gibi bi kulaklıkmış. Bu kulaklığa yönelmemin sebebi ise temiz sesin yanında yüksek yüksek bass.

Ve son isteğim dışarıya olabildiğince az ses vermesi. Bu öncüller dahilinde 50-60 tlye kadar giriş seviyesi bi kulakiçi kulaklık arıyorum şimdiden çok teşekkürler tekrar iyi bayramlar

Yorum bağlantısı
Görkem Karakaş
Bende de mi6 var type c girişli kulaklık alırsan sadece telde kullanmak zorunda kalırsın
Otobüsle yola çıktın bu kulaklığı orada kullanamazsın
Zaten telefondan type c girişi auxa çeviren aparat çıkıyor
Standart bir kulaklık alman daha iyi bence
Mantıklı aslında :) siz ne kullanıyorsunuz sonuçta kulaklık çıkmıyor
Yorum bağlantısı
Eren Gökmen

Mi kulankliklar fiyat performans canavari... Esimde piston 3, bende pro hd var oldukca memnunuz

Yorum bağlantısı
Görkem Karakaş
Mi kulankliklar fiyat performans canavari... Esimde piston 3, bende pro hd var oldukca memnunuz
Mi her şeyde f/p zaten :) de mi kulaklıklarında temiz ses fakat bassın yetersiz olduğunu biliyorum. Hem inceleme testlerinde gördüm hemde 500 liralık kafa üstü kulaklığını denedim. Benim 50 liralık Bluetooth kulaklığım daha iyi bir bass deneyimi sunuyordu.
Yorum bağlantısı
Cihat Küçükay

Bluedio kulaklıkları deneyin. Gerçekten çok iyiler...

Yorum bağlantısı
Görkem Karakaş
Bluedio kulaklıkları deneyin. Gerçekten çok iyiler...
O kadar para vermek istemiyorum açıkçası.mutlaka vardır ama AliExpressde de kulak içi görmedim hep kulak üstü var
Yorum bağlantısı
Eren Gökmen
(düzenlendi)
5 saat önce, Görkem Karakaş yazdı:

Mi her şeyde f/p zaten :) de mi kulaklıklarında temiz ses fakat bassın yetersiz olduğunu biliyorum. Hem inceleme testlerinde gördüm hemde 500 liralık kafa üstü kulaklığını denedim. Benim 50 liralık Bluetooth kulaklığım daha iyi bir bass deneyimi sunuyordu.

Kafa istu kulakligi ben de denedim. Onlar pahali olmasina ragmen benim de hosuma gitmedi. Kulak ici kulakligina gore alakasiz bir ses sunuyor. Bass istiyorsaniz piston 3 piston 2 ye gore 1 tik asagida. Kulaklik isi biraz zevke, dinlenen muzige gore degisiyor. Mesela arkadasimda bose kulak ici var. Sesi kaliteli ama bana hitap etmiyor... Kulak ici kulaklik secimi, deneme sansi olmadigindan dolayi biraz sıkıntılı. 

tarihinde Eren Gökmen tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Görkem Karakaş
Kafa istu kulakligi ben de denedim. Onlar pahali olmasina ragmen benim de hosuma gitmedi. Kulak ici kulakligina gore alakasiz bir ses sunuyor. Bass istiyorsaniz piston 3 piston 2 ye gore 1 tik asagida. Kulaklik isi biraz zevke, dinlenen muzige gore degisiyor. Mesela arkadasimda bose kulak ici var. Sesi kaliteli ama bana hitap etmiyor... Kulak ici kulaklik secimi, deneme sansi olmadigindan dolayi biraz sıkıntılı. 
Rock zircon sipariş verdim. Kırsal da yaşadığım için kargo biraz geç gelebilir ama ümitliyim açıkcası
Yorum bağlantısı
Eren Gökmen
19 dakika önce, Görkem Karakaş yazdı:
10 saat önce, Eren Gökmen yazdı:

Rock zircon sipariş verdim. Kırsal da yaşadığım için kargo biraz geç gelebilir ama ümitliyim açıkcası

Hayirli olsun. Ben ilk defa duydum bu markayi. Geldikten sonra incelemenizi, olursa karsilastirmanizi yazarsaniz sevinirim

Yorum bağlantısı
Cihat Küçükay
Görkem Karakaş
Görkem Karakaş
(düzenlendi)
On 19.06.2018 at 01:30, Eren Gökmen yazdı:

Hayirli olsun. Ben ilk defa duydum bu markayi. Geldikten sonra incelemenizi, olursa karsilastirmanizi yazarsaniz sevinirim

aldığım satıcıya dikkat etmemişim ve değerlendirmesi 0 mış :D bende acil olarak iptal ettim ve gördüğüm bass dan dolayı çiğ ses memnuniyetsizliği ile ani karar değişikliği ile jbl t290 aldım . :)

tarihinde Görkem Karakaş tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Selçuk Keleş

Bende sony EX50 vardı bi tarafı bozuldu, mecburen biyerden sony EX15 aldım hiç memnun değilim, bas sıfır. 

Güzel bi sony bulamazsam philips ya da @Mert Gulkokan'ın önerdiği jbl'i deneyebilirim.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...