İçeriğe Yönlendir

Connect - Çakmaklık Lambası Temassızlık Yapıyor

Sezgin Öztürk

Recommended Posts

Sezgin Öztürk

Çakmaklığı nasıl çıkaracağımı bilmiyorum acaba komple çakmaklığın olduğu göğüs mü çıkıyor yoksa sadece kolay bir şekilde çakmaklığı çıkartabilir miyim ? 

Yorum bağlantısı
Mehmet Pınar

Çakmaklığın olduğu yerin resmi var mı?

Muhtemelen soket oksitlenmiştir.Benim araçta çakmaklığı tek başına çıkartabiliyorum.Yurtdışından universal bir çakmaklık aldım,onunla eskisini değiştirdim.

Yorum bağlantısı
Sezgin Öztürk
2 saat önce, Mehmet Pınar yazdı:

Muhtemelen soket oksitlenmiştir.Benim araçta çakmaklığı tek başına çıkartabiliyorum.Yurtdışından universal bir çakmaklık aldım,onunla eskisini değiştirdim.

Fotoğraf atacağım belki bildiğiniz çıkarma tekniği vardır ben denedim sigortayı attırdım

Yorum bağlantısı
Sezgin Öztürk

RDVjEj.jpg bu şekilde çakmaklık 

2 saat önce, Mehmet Pınar yazdı:

8zbjla.jpg

Yorum bağlantısı
Serkan Toker

Kendinize doğru geriye çekin gelmesi lazım.. Arkasında tırnağı vardır ama yanlış hatırlamıyorsam çok sıkı tutmuyor...

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Sezgin Öztürk

15 dakika önce, Serkan Toker yazdı:

Kendinize doğru geriye çekin gelmesi lazım.. Arkasında tırnağı vardır ama yanlış hatırlamıyorsam çok sıkı tutmuyor...

Tırnağı kırarsam sıkıntı bir çakmaklık arabanın bütün elektrik aksamına sıkıntı yaratır yani kırıldığı zaman orjinalini almak gerekir ve bir ampül yüzünden 25 30 tl masraftan olmayalım ama yinede deneyeceğim teşekkkür ederim 

Yorum bağlantısı
Nihat Palolu

Yeşil plastik çerçevede 2 tane tırnak var, bu tırnaklar metal yuvayı tutuyor. Bu 2 tırnağı aynı anda yuvanın içinden dışa ittirip metal yuvayı kendinize doğru çekip çıkaracaksınız.

Daha sonra plastik çerçeveyi çıkaracaksınız.

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...